Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Ако не се лъжа тя нали пя "Дали съм жив" на един концерт преди 2-3 години - пълно мъртвило беше.

 

Глупостии, пееше се, даже имаше станали хора да танцуват. Много е известна тая песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупостии, пееше се, даже имаше станали хора да танцуват. Много е известна тая песен.

Да, приемът и беше добър, но после мисля, че я отрязаха от записа, ако и тук се получи така, няма смисъл ..... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори Слави Трифонов, покани старите си изпълнители и музиканти, които работиха при него, а нашия Митко, не може да покани някои от старите си изпълнители. В крайна сметка е важно да си изкарат феновете супер, ако трябва после да ги изрежат, но ако поканят Весела, Рени, Вероника, Мира с Милко Калайджиев и т.н., само те ще спечелят от това. Феновете купуват билети, какво му пречи на шефа да направи максимален кеф на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, приемът и беше добър, но после мисля, че я отрязаха от записа, ако и тук се получи така, няма смисъл ..... :(

 

Има разбира се. Мисля, че е по-важно хората, които са отделили пари и време, за да посетят концерта, как ще си прекарат, отколкото тези, които ще гледат на запис, защото първите са реалните посетители, които правят такива събития успешни.

 

Дори Слави Трифонов, покани старите си изпълнители и музиканти, които работиха при него, а нашия Митко, не може да покани някои от старите си изпълнители. В крайна сметка е важно да си изкарат феновете супер, ако трябва после да ги изрежат, но ако поканят Весела, Рени, Вероника, Мира с Милко Калайджиев и т.н., само те ще спечелят от това. Феновете купуват билети, какво му пречи на шефа да направи максимален кеф на хората.

 

Не може да си го позволи, защото според мен по този начин иска да стимулира изпълнителите да се задържат във фирмата, да виждат ясно привилегиите да си в нея и разликата, когато не си в нея. Защото е ясно какъв фурор би предизвикала например Камелия на този концерт, но като напусна, няма да има шанса да се изяви на тази сцена и пред тази публика, много е вероятно някои изпълнители сега също да се замислят за това. Иначе щеше да е много яко, няма спор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори Слави Трифонов, покани старите си изпълнители и музиканти, които работиха при него, а нашия Митко, не може да покани някои от старите си изпълнители. В крайна сметка е важно да си изкарат феновете супер, ако трябва после да ги изрежат, но ако поканят Весела, Рени, Вероника, Мира с Милко Калайджиев и т.н., само те ще спечелят от това. Феновете купуват билети, какво му пречи на шефа да направи максимален кеф на хората.

 

Много се наяде и затова. То вече всичко в тази фирма се свежда до бизнес и пари... той ако мислеше за кефа на хората, щеше да се разбере с Камелия най-малкото, все пак е едно от големите имена и никой не може да и се опре по прием на концерти, хората си я обичат.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се наяде и затова. То вече всичко в тази фирма се свежда до бизнес и пари... той ако мислеше за кефа на хората, щеше да се разбере с Камелия най-малкото, все пак е едно от големите имена и никой не може да и се опре по прием на концерти, хората си я обичат.

Съгласен, за кво му бяха Усти, мусти, Емануели и т.н. Едни Рени и Камелия са в пъти по наложени и доходоносни изпълнители от златните години на поп - фолка. И двете 2000 година мачкаха, та Рени и самостоятелни концерти правеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен, за кво му бяха Усти, мусти, Емануели и т.н. Едни Рени и Камелия са в пъти по наложени и доходоносни изпълнители от златните години на поп - фолка. И двете 2000 година мачкаха, та Рени и самостоятелни концерти правеше.

 

Татяна ще пее любимата ти песен за 2015-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам Мога пак, Влез е много втръснала вече.

Може да си е променила решението, ще видим.

Ем те всички големи хитове са втръснали. Но това е най-най-най-големият й хит и като гледам, така ще си остане, така че да покажи Йонут и да направи мазало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия да забие "Виж ме сега" :Vishenka_05:

Като нищо :roll1: Тя много си я обича, май я свързва с когато стана Певица на годината.

 

Но това ще е трагично. Ана има толкова много избор! Дано да пропусне дуета, от новите да изпее само Генерал, ама от старите как ще избира, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нищо :roll1: Тя много си я обича, май я свързва с когато стана Певица на годината.

 

Но това ще е трагично. Ана има толкова много избор! Дано да пропусне дуета, от новите да изпее само Генерал, ама от старите как ще избира, не знам.

Ами на мен много ми харесва тази песен. :Vishenka_05:

 

"Генерал","Виж ме сега","Само мене нямаш" и "Аз и ти" тези песни да пее. :D :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нищо :roll1: Тя много си я обича, май я свързва с когато стана Певица на годината.

 

Но това ще е трагично. Ана има толкова много избор! Дано да пропусне дуета, от новите да изпее само Генерал, ама от старите как ще избира, не знам.

Според мен пък избора й не е чак толкова голям - ако изключим "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш", други стари песни с които може да си докара прием са само "Единствен ти" и "Всичко води към теб", евентуално може и "Не знаеш", но толкова.. примерно една Ивана е с по-голям избор.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък избора й не е чак толкова голям - ако изключим "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш", други стари песни с които може да си докара прием са само "Единствен ти" и "Всичко води към теб", евентуално може и "Не знаеш", но толкова.. примерно една Ивана е с по-голям избор.

 

Анелия може и "Обичай ме" и "Искам те".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия може и "Обичай ме" и "Искам те".

На мен ми харесват, но не са много избухващи, не предразполагат добър прием сякаш :1000 (29): А и тя каква е, на всеки 5 секунди ще се провиква "По-силно можеме ли" и всичко отиде :1000 (20):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък избора й не е чак толкова голям - ако изключим "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш", други стари песни с които може да си докара прием са само "Единствен ти" и "Всичко води към теб", евентуално може и "Не знаеш", но толкова.. примерно една Ивана е с по-голям избор.

Е, да, но с изключение на Преслава и Ивана, никоя друга няма толкова голям избор. Мисля, че концертите все пак свършиха работа и хората поне малко си припомниха старите й хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесват, но не са много избухващи, не предразполагат добър прием сякаш :1000 (29): А и тя каква е, на всеки 5 секунди ще се провиква "По-силно можеме ли" и всичко отиде :1000 (20):

 

 

Тук накрая я пее акапелно и пеят стабилно хората, то специално на тоя концерт не бяха много силни и микрофоните към публиката, още им беше прясна случката с Галена от ония награди. "Искам те" също се е приемала добре.

 

О, да, тия провиквания просто не знам защо си мисли, че действат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие защо забравяте, че потребителите на тая музика, които ходят на концерта са по-млади и разни ретро хитове масово НЕ се знаят...Те знаят Фики, Галин и т,н, ретро песните въобще не се знаят от хората под 20 годишна възраст и ще гледат като опулени ако се пеят такива...Не си мислете, че това е единствения печеливш ход..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие защо забравяте, че потребителите на тая музика, които ходят на концерта са по-млади и разни ретро хитове масово НЕ се знаят...Те знаят Фики, Галин и т,н, ретро песните въобще не се знаят от хората под 20 годишна възраст и ще гледат като опулени ако се пеят такива...Не си мислете, че това е единствения печеливш ход..

Ох, айде без тъпотии. Всички набори от 1995 до 2000 сме слушали попфолк като малки. Няма как да не се знаят ретро хитовете. Вече 12-годишните по-може, ама под 20... пак се изказваш неподготвен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие защо забравяте, че потребителите на тая музика, които ходят на концерта са по-млади и разни ретро хитове масово НЕ се знаят...Те знаят Фики, Галин и т,н, ретро песните въобще не се знаят от хората под 20 годишна възраст и ще гледат като опулени ако се пеят такива...Не си мислете, че това е единствения печеливш ход..

 

Точно! По-голямата част от концерта ще е първата, т.е актуални поп-фолк хитове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познавам достатъчно тийнейджъри набор 98 и 99, не знам някой да не е чувал "Луда по тебе" или "Шампанско и сълзи". Или пък песните на Слави и "Ку-ку" бенд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че повечето тийнейджъри, фенове на тази музика, знаят всички песни от периода 2000 насам. Просто сме израснали с тях и даже и да не сме ги чували отдавна, веднага можем да ги запеем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, айде без тъпотии. Всички набори от 1995 до 2000 сме слушали попфолк като малки. Няма как да не се знаят ретро хитовете. Вече 12-годишните по-може, ама под 20... пак се изказваш неподготвен.

Напротив! Самата истина е..;) Въобще не ги знаят..от личен опит знам. Аз останах като гръмнат, но изобщо не се знаят..

 

Точно! По-голямата част от концерта ще е първата, т.е актуални поп-фолк хитове

Ами нормално, защото хората 25-30, не ходят на концерти..визирам и себе си.

Познавам достатъчно тийнейджъри набор 98 и 99, не знам някой да не е чувал "Луда по тебе" или "Шампанско и сълзи". Или пък песните на Слави и "Ку-ку" бенд.

Това са единични случай на песни и то защото ги пускат по ретро партитата, аз говоря масово ..;)

 

Здравейте :) Не знам дали е удачно и дали мога да пиша тук за това, но ми останаха три билета за концерта. Ако някой ги иска - нека ми пише лично съобщение.

 

Познавам една бивша чалгарка, Камелия май се казваше, тя си търси билет за концерта...:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

:zatvorena: :zatvorena: :zatvorena: :zatvorena:

Не се заяждай с мен, гледай си Деса по ОЛ СТарс.

 

Иначе ретро блока ще е около 40 минути само.

 

Ами няма как да е дълъг, няма как за толкова време да отрепетират толкова песни, освен ако музикантите не са заети с почти нищо друго.

 

Преслава, Борката, Анелия, Ивана, Мария, Кали, Емилия, Тони Дачева, Цветелина Янева, Милко, Илиян и Джена би трябвало да имат изпълнения с бенда. Вероятно и Деса, ако излиза от Къщата. Предполагам, че ще излезе.

 

Напротив! Самата истина е..;) Въобще не ги знаят..от личен опит знам. Аз останах като гръмнат, но изобщо не се знаят..

Ами нормално, защото хората 25-30, не ходят на концерти..визирам и себе си.

 

Това са единични случай на песни и то защото ги пускат по ретро партитата, аз говоря масово ..;)

Познавам една бивша чалгарка, Камелия май се казваше, тя си търси билет за концерта...:Д

 

Хахаха, става шегата за К, ама тя ако има възможност, би го посетила според мен. Нали "Папараци" я бяха снимали на концерта на Анелия с шапка и очила на последния ред и да си приказва с Янакиев. :1000 (29):

 

Ами аз път от личен опит виждам, че масово се знаят. И по-малките знаят бая песни, а какво остава за нашия набор, супер много знаем, а нямаме 20 още. И преди да почнем дискотеките ги знаехме, а сега съвсем. То който почне дискотеките, ги научава, от тая година и 97 считайте, че знаят, от догодина 98. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ще пусне бомбата в Арена Армеец :ninja:

Te, с малки изключения, са си убити отвсякъде, не си струва да си цапа ръцете с пасмината. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...