Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Глория когато пее на живо, дори и да не прави най-добрия подбор , винаги е класи и през годините гласовите и възможности никога не са се поставяли под въпрос. Проблема при нея е, че на много от пайнерските концерти бичи плейбек и може би не е уверена дали това е нейнаа публика, не се раздава. Добре, че припомни с концерта си какво може! На общите маанета излиза сякаш не иска да си дава зор и да покаже, че е първата кралица в бранша!

Глория е от малкото, които почти винаги са били на живо по сборни концерти. Особено напоследък няма празно - лайфовете й винаги са най-добрите, но това не се оценява от масовата публика, която явно не е отишла да слуша как Глория извисява глас на баладите си. Още на миналия рожден ден на Планета се потресох, когато със Симона пяха най-добре от всички, а хората в залата бяха мървило, докато щом излязоха Роксани, Джамайки, Фикита, такава каква цигания настана и всичко заподскача заради кючеците. Проблемът й на Глория е подборът на песни и инатът й да не си го признае. Тя също може да вдигне хората по тоя начин, но рядко си дава зор да го прави. Ужасно много ме е яд, че утре няма да е там, защото беше шансът й да ги размаже с "Изсвирете нещо ударно", но пак ще отида да видя какво ще надробят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще забравиш ли, че си дама? :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Като се замисля, текстът на "До три" не ме кефи, то не че на "Да сме квит" е велик, ама на "До три" ми е супер банално кифленски, нищо, поне на припева ще викам "До три, до три", обещал съм. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите ѝ песни честно не ги знам, но на "Да сме квит" и "До три" обещавам да пея силно!

 

Те са в основата на микса. Приятно изкарване довечера!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме с нетърпение клипчетата и отзивите Ви. В доста голяма мистерия е обгърнат този концерт според мен, почти не се знае кой какво ще пее - поне от големите имена, кой ще открива и т.н. Имам големи очаквания като цяло. Днес не е обикновен концерт, днес се решава бъдещето на чалгата като институция в България. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз обаче не мисля, че Райна заслужава да пее п първата част Няколко рокли.

Нека пее само във втората, дори и Ти ли си да е избрала.

 

Какво ги слушаш, че не знаели како да пеят. Знаят още от преди 2 седмици крайният вариант на нещата. Не знаела Райна и някой ще я чака сигурно днес да реши. Прави ми впечатление как много хора се правят на големи информатори, а нищо не знаят. Какво им носи това си е тяхна работа, но на мен са ми по скоро смешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успяхме ли да преброим пътите, в които Пресиета използва думата "забавление" и нейните производни в последното си интервю за Звездно?

 

Е, дано и днес се забавлява, докато закрива концерта. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Раздадени са повече от 1000 покани ;)

Те и над 2000 може да са раздадени, но не всеки с покана ще отиде или ще намери кой да отиде вместо него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Телевизия “Планета” и Youtube канала – Planeta Official няма да предават събитието директно, затова имате още малко време, за да се сдобиете с билети за концерта тази вечер.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Раздадени са повече от 1000 покани ;)

 

Е, това не е много спрямо капацитета на залата.

 

Надявам се това да не е финалният вариант на сцената, защо трябва да е правоъгълна, отдавна се правят по-разчупени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това не е много спрямо капацитета на залата.

 

Надявам се това да не е финалният вариант на сцената, защо трябва да е правоъгълна, отдавна се правят по-разчупени.

Ти нямаше ли да ходиш, бре?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ходя we, още не е дошло време за тръгване. :1000 (29):

Трябваше от по-рано да отидете, знаеш ли каква блъсканица ще е на входовете към 6:30 примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те са в основата на микса. Приятно изкарване довечера!

 

Мерси!

Трябваше от по-рано да отидете, знаеш ли каква блъсканица ще е на входовете към 6:30 примерно.

 

На мен специално ми е максимум час пътят. Към 6 мисля да сме там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Търново час?? Или ти си в София? :1000 (29):

 

Ее, в София съм. Клипчета по принцип ме мързи да правя, защото не ми е пълен кефът, но на Преслава бих снимал някой припев. :1000 (29):

 

С минерална вода сигурно няма да пускат, а с нещо за ядене? Аз обядвах два пъти за всеки случай, преди тръгване може пак нещо, ама се знам, че бързо огладнявам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, в София съм. Клипчета по принцип ме мързи да правя, защото не ми е пълен кефът, но на Преслава бих снимал някой припев. :1000 (29):

 

С минерална вода сигурно няма да пускат, а с нещо за ядене? Аз обядвах два пъти за всеки случай, преди тръгване може пак нещо, ама се знам, че бързо огладнявам. :1000 (29):

Съмнявам се да пускат с каквото и да е, но вътре ако не ядене, то за пиене се продават неща.

 

Калин да се радва, този път феновете на Галена няма да целят тези на Преслава с фъстъци. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...