Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Очакваме ли добър прием на Емануела и "Сменяй ме"? Интересно ми е какво мислите.

 

Да, разбира се. Хората ще се изкефят, песента е хит. На мен обаче доста ми втръсна... но пак ще пея с нея де. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разбира се. Хората ще се изкефят, песента е хит. На мен обаче доста ми втръсна... но пак ще пея с нея де. :3fdb8960598fa63e:

Викай я на бис. Андрешка я няма и без това тая година. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викай я на бис. Андрешка я няма и без това тая година. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Другите ще ги викам на БИС с плейбек защото си пазя гласа за изпълнението на Галета. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тези, които няма да ходим на концерта ще имаме ли възможността да го гледаме някъде?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че няма да излъчват на живо лично според мен е голяма тъпотия, ако това им е стратегия, за да се напълни залата, жалко..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали са успели да направят новите аранжименти с бенда? :1000 (29): Да не стане като на концертите преди 13 години, на които отзад няк'ви свирят, а си върви синбекът... :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си мислете, че всичките песни ще са с бенд.

Даже от от 'кралиците' ви е само със SB ..

 

:1000 (29):

Дани Милев сигурно се е видял в чудо с нашите кокошки. Повече няма да повтори. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Телевизия “Планета” дава още един шанс на най-запалените почитатели на поп фолка, да се докоснат до емоцията от сцената, като пуска допълнителен брой билети за спектакъла “14 години телевизия “Планета”. Ако искате да сте най-близо до звездите и да споделите с тях вълнението от този музикален празник, можете да закупите от новите билети. Те са на първите 4 реда до сцената, а това ви гарантира, че няма да пропуснете нищо от шоуто на любимите ви изпълнители. Все още имате шанс да сдобиете с билет и за фен зоната, която е разположена пред самата сцена.

Не забравяйте, че поради засилените мерки за сигурност препоръчваме на всички да  дойдат по-рано, за да не пропуснат началото на концерта. Още в 17:30 часа вратите на Арена Армеец ще бъдат отворени. В залата няма да бъдат допускани зрители с обемисти чанти, раници и пакети, както и с бутилки, флакони, парфюми, хранителни продукти, режещи и остри предмети, огледала, средства за самозащита.

Ако нямате навършени 18 години, трябва да бъдете с придружител, който да представи попълнена и подписана Декларация /в два екземпляра/ от него в качеството си на родител, настойник или трето лице, полагащо грижи за детето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че няма да излъчват на живо лично според мен е голяма тъпотия, ако това им е стратегия, за да се напълни залата, жалко..

Ами да и аз мисля, че е тъпо. Значи ако излъчват на живо, вероятността залата да не се напълни е доста голяма, щом стигат до крайното решение да не се излъчва - тоест много малко хора биха предпочели да са там на живо, ако имат възможност да го гледат по телевизията, което от своя страна не говори никак добре. Отделно, че дискриминират хората, които по една или друга причина не могат да бъдат в София. Аз примерно няма да си заеба работата и да бия 600 км. за един концерт и да изхарча една торба пари за път и хотели.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да и аз мисля, че е тъпо. Значи ако излъчват на живо, вероятността залата да не се напълни е доста голяма, щом стигат до крайното решение да не се излъчва - тоест много малко хора биха предпочели да са там на живо, ако имат възможност да го гледат по телевизията, което от своя страна не говори никак добре. Отделно, че дискриминират хората, които по една или друга причина не могат да бъдат в София. Аз примерно няма да си заеба работата и да бия 600 км. за един концерт и да изхарча една торба пари за път и хотели.

Именно. Глупаво е. Който иска, и разбира се има възможност, ще отиде, независимо дали ще се излъчва, или не.. поне аз така мисля. И аз нямам възможността да отида, и въпреки, че няма да мога да гледам по ТВ, пак няма да отида, така че... така или иначе, все си мисля, че няма да напълнят залата..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как мога да се уредя с покани? Всичко е разпродадено, имам само 3 билета, а 2 приятели решиха днес, че искат да дойдат.. има ли някакъв вариант нещо да се направи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как мога да се уредя с покани? Всичко е разпродадено, имам само 3 билета, а 2 приятели решиха днес, че искат да дойдат.. има ли някакъв вариант нещо да се направи?

В eventim все още има свободни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и в последния момент да пуснат някакъв стрийм...те и без това хората вече ще са в залата. :1000 (29):

 

Хаха и аз на това се надявам..

Накрая ще откача и ще запаля колата. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

За концерта от турнето в Бургас, мисля обявиха излъчването в деня на концерта.

 

ПС: Обявили са го 4 часа преди концерта, така че ни остава да се надяваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път нищо не се знае и всичко е пълна мистерия..

 

Наистина ли Дани Милев бенд, мразя ги!!!!! Абсолютни некадърници! Пред тях, предпочитам синбека!

 

Не се надявайте на живо!! Това е експеримент за ПАйнер, ще има доста живо пеене, музика и искат всичко да е перфектно, няма да рискуват на живо! И май никой не го е правил, навсякъде е практика да се излъчва по-късно. Само Слави пусна втория концерт, но след като имаха опит с първия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...