Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Успешен ли ще е ?? Не знам как може да кажем а концерт дали ще е успешен без той да е минал??!!!!! Това е повече от малоумно! Смешни сте вие, който предричахте празна зала, а всичко се продаде! Вече сме 1:0! ю

 

Айде никой да не дава Фокса за пример, а?! Няма човек да не знае, че той не е тук нито като фен на певица, нито като фен на чалгата. А просто пратеник на онова чипровско изчадие, който трябва да плюе ден и нощ по ВСИЧКИ останали!

 

Кажи ни ти, успешен ли ще бъде или не!!! Вие сте с гадателските способности и вие сте чалга фенове? Предполагам се молите да е успешен???????!!! Щом спите в чалга форум..няма как да е друго, иначе трябва да си психично болен..

Аре земи млъкни и ти. За един концерт смотам и долнопробен ще се хванете гуша за гуша. Еби му майката, изкукали сте съвсем. Ми концерта е едно малко концертче, събрало чалга феновете от цяла България, голям успех, голямо нещо. И спри да казваш кой къде спи, щото и ти си 24/7 тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво? Вече почнахте да ни подготвяте? Нали уж всичко беше ток, разпродадена зала, бенд с жива музика, певиците подготвяли шоу програмки?

Последно? Успешен ли ще е концертът или няма да бъде, нали сте вътрешни?

Накрая ще мрънкате пак тука, а Фокса ще ви гони като пъдпъдъци!

 

Нито съм вътрешен, нито съм казал, че ще е добре. Коментирам от чутото. А какво ще е, ще се види.

 

Ама доста слабо ми се струва, при все, че няма да го излъчат на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора бе, изчакайте концерта - то ще си покаже. Който иска, отива и гледа/слуша, за да е после обективен тук в изложенията си.

Смятам, че ще е успешен концерт - има всички предпоставки за това, единствено се съмнявам ретро частта да е добре измислена. Най-вероятно ще прилича на това, което излъчват в Златен хит и Класика в жанра - т.е. нищо общо с тези понятия. Аз все си мисля, че по някое време ще осъзнаят глада към ретрото - но онова наистина класическо ретро, както и към такъв тип телевизия. Иначе излиза, че си плюят на историята. Новите песни ще са ми интересни с бенд. Всичко ли ще е от-до на живо? Според мен точно този концерт ще даде яснота за посоката, в която тоя стил ще се развива оттук нататък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, според мен около 20 минути може да ви е до станция Г. М. Димитров, не е чак сложно, стига да се озовете от правилната страна на кръговото, после имате само направо.

20 - не, но за 30-тина ще са там. Пресича се лесно на кръговото, има пешеходни пътеки. Но ви уверявам, че ще има удължено работно време за автобусите, които спират в близост. А хотел "Плиска" е на не повече от 15 минути пеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цурче май ще пее Счупени неща в ретро блока.

Нееееееееее де :helpsmilie:

Окрадната любов, Влез, Притеснявай ме, Искаш война, Празна стая, Мога пак, кучката, даже С какъвто се хванах... Точно Счупени неща мразя :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли Глория ще пее? Или толкова ми се иска, че ми се е сторило , че го прочетох?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой го написа, да, ENJOY май.

 

Оф, кви "Счупени неща", нито беше такъв хит.. Да си пее "Влез", на турнето ѝ беше горе-долу наравно по прием с "Алергична" и "Още колко нощи", които бяха доста актуални, а може би повече и от тях. "Давай, разплачи ме" можеше, "Мога пак"..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, вие примерно кво искате от Джена, Цура, Галин и Фики? Те са от по-новите изпълнители ...

По-важно е какво са избрали Анелия, Преслава, Емилия, Ивана, Тони Дачева и т.н.

 

Аз си мисля, че този път само Коцето и Малина ще са на плейбек, те и затова няма да участват във втората част на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много смотани избори на песни, аз ви казах, че нивото ще е ниско, както винаги.

 

Е, не както винаги, на "20 години "Пайнер"" бяха подбрани доста добре например.

 

Те не че не знаят кои са им хитовете, но явно искат да се възползват от концерта, за да наложат и някои други, Цветелина Янева сигурно си е казала "Влез" достатъчно я знаят, дай да побутна "Счупени неща" малко.. Илиян например вместо втората освен "Тупалка" да му е "Йо-йо", си е избрал баладата, защото не я е пял на голяма сцена досега, а той май няма самостоятелен голям хит балада както Борис Дали и Константин, явно иска повече хора да я чуят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, вие примерно кво искате от Джена, Цура, Галин и Фики? Те са от по-новите изпълнители ...

По-важно е какво са избрали Анелия, Преслава, Емилия, Ивана, Тони Дачева и т.н.

 

Аз си мисля, че този път само Коцето и Малина ще са на плейбек, те и затова няма да участват във втората част на концерта.

Ами според мен тези, които си изброил в първия ред, нямат място в ретро блока и ще е по-добре да не участват там, за да не се излагат с фрапиращи избори, а и за да не отнемат от времето на хора, които имат какво да изпеят. Специално Джена обаче може да се включи с "Омръзна ми" например или "Слепи бяхме", но за милионен път ще слушаме "Да те бях ранила", ясно е. Да я изпее още веднъж на концерт и ще стане по-банална и от "Луда по тебе".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, вие примерно кво искате от Джена, Цура, Галин и Фики? Те са от по-новите изпълнители ...

По-важно е какво са избрали Анелия, Преслава, Емилия, Ивана, Тони Дачева и т.н.

 

Аз си мисля, че този път само Коцето и Малина ще са на плейбек, те и затова няма да участват във втората част на концерта.

Е как какво? Цура има "Мога пак", "Влез" и "Давай, разплачи ме", които са много по-хитови от тази, която се кани до пее и предвид кога са излезли, се водят по-"ретро". При Джена е по-приемливо да пее "Да те бях ранила" или "Да видя какво е", които си бяха огромни хитове и са вече на 3-4 години. Ама тя има "Омръзна ми" от 2008, "Кой си ти" и "За теб и мен" от 2009 и т.н. Галин и Фики пък нямат никакво място във ретро блок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да видя какво е" на турнето беше една от най-слабо приетите песни, но в НДК е било добре, явно в София по я тачат, но все пак да изпее "Омръзна ми" или "Кой си ти". А "Ти къде беше" може също да е изпълнена с бенда.

 

Ще е много яко ако Кали е избрала "Дали съм жив" и дойде и пее и Сашо Роман, ще стане истинска кръчма, дано, дано, дано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да видя какво е" на турнето беше една от най-слабо приетите песни, но в НДК е било добре, явно в София по я тачат, но все пак да изпее "Омръзна ми" или "Кой си ти". А "Ти къде беше" може също да е изпълнена с бенда.

 

Ще е много яко ако Кали е избрала "Дали съм жив" и дойде и пее и Сашо Роман, ще стане истинска кръчма, дано, дано, дано!

Ако не се лъжа тя нали пя "Дали съм жив" на един концерт преди 2-3 години - пълно мъртвило беше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...