Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Съмнявам се да пускат с каквото и да е, но вътре ако не ядене, то за пиене се продават неща.

 

Оф, нямам опит със събития в зали. Бтв, от последните билети, дето ги пуснаха вчера, са продали близо 400, имат обаче близо 300 още от тази категория, дали ще успеят според теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, нямам опит със събития в зали. Бтв, от последните билети, дето ги пуснаха вчера, са продали близо 400, имат обаче близо 300 още от тази категория, дали ще успеят според теб?

По-скоро да, аз все пак си мисля, че много хора ще търсят билети на място.

 

Аз съм бил в Арената на концерта на Цеца и да ти кажа, поне тогава не беше толкова затегната охраната, колкото на този на Слави на стадиона. Влизаш си с билети, рутинната проверка и вече си отиваш по коридора в залата. Около мен си разнасяха бири, доколкото знам и вода се продаваше, така че жадни няма да останете. Но ако имаш обемисти и остри предмети или такива неща, сега си мисля, че няма да те пуснат с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро да, аз все пак си мисля, че много хора ще търсят билети на място.

 

Аз съм бил в Арената на концерта на Цеца и да ти кажа, поне тогава не беше толкова затегната охраната, колкото на този на Слави на стадиона. Влизаш си с билети, рутинната проверка и вече си отиваш по коридора в залата. Около мен си разнасяха бири, доколкото знам и вода се продаваше, така че жадни няма да останете. Но ако имаш обемисти и остри предмети или такива неща, сега си мисля, че няма да те пуснат с тях.

 

Да, ама сега е различно, специални статии имаше за засилената охрана в "Арена Армеец", което е добре де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ама сега е различно, специални статии имаше за засилената охрана в "Арена Армеец", което е добре де.

Мхм, на Слави беше супер охраната, което го отдавам на много по-голямата публика и на откритият стадион, както и просто Слави, който винаги е бил точен откъм организация. Това, което ми беше направило впечатление за арената, е, че можеш да се качваш от терена на трибуните и обратно, т.е. твърде възможно е всеки да си сяда, където си поиска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си покорила всичките върхове на света, още хиляда бисове можем да ти докараме :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си покорила всичките върхове на света, още хиляда бисове можем да ти докараме :Vishenka_05:

 

:roll1:

 

Откачаш с наближаването на концерта :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще го излъчват ли в крайна сметка? Или някой линк като преди? От работа не ми остава време и не мога да ида, много ме е яд, че ще чакам запис, а няма да е на момента. Мамка му! Весело на всички! Пейте, забавлявайте се и по-малко хейт, концертът си мисля, че ще си струва, особено ретро часта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще го излъчват ли в крайна сметка? Или някой линк като преди? От работа не ми остава врвме и не мога да ида, много ме е яд, че ще чакам запис, а няма да е на момента. Мамка му! Весело на всички! Пейтв, забавлявайте се и по-малко хейт, концертът си мисля, че ще си струва, особено ретро часта.

Пайнера каза че няма да се излъчва на живо. Ще го дават по БТВ на нова година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силвър отказа да пее с Теди на концерта, за да може да представи дуета си с Галенаааа...❤❤

ГАЛЕНА & СИЛВЪР - Хита идва!!!

 

WTF? Това вярно ли е?

Много им се иска Силвър да има песен с Галена, лятото се сещам как се пишеше, че "Стара каравана" щяла да е фийчъринг с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, баш на Нова година няма да го гледам. :D Ама след това... Тук всеки случай ще качите клипчета, знам ви. Ама все пак си се кефете, нас не ни мислете. Само снимайте залата след като мине половин час примерно, че ми е интересно колко ще е пълна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силвър отказа да пее с Теди на концерта, за да може да представи дуета си с Галенаааа...❤❤

ГАЛЕНА & СИЛВЪР - Хита идва!!!

 

WTF? Това вярно ли е?

И двамата са еднакво бездарни. Подхождат си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема да забие "Не виждам" и "Нежни устни" или "За мене забрави" и 'Мъж да си", всъщност има десетки възможни като с нищо не може да сгреши. Само 'Хайде на купона" не, нищо че и с нея ще уцели. Едни все пак имат да избират измежду десетки диаманти в короната, а други не знам защо изобщо участват в този ретро блог. Ама това е друга тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема да забие "Не виждам" и "Нежни устни" или "За мене забрави" и 'Мъж да си", всъщност има десетки възможни като с нищо не може да сгреши. Само 'Хайде на купона" не, нищо че и с нея ще уцели. Едни все пак имат да избират измежду десетки диаманти в короната, а други не знам защо изобщо участват в този ретро блог. Ама това е друга тема.

Нали е ясно със сигурност, че ще пее "Не виждам"! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...