Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Този концерт в Арена се планираше още за лятото вместо Пловдив, но така или иначе вече ще се случи. Много се радвам и се надявам да имам възможност да го посетя.

 

Това за лятото не е вярно най-малкото, защото в Пайнер са като облъчени, след като Слави Трифонов изби рибата в същата зала и с разпродаденият ст."Васил Левски".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, че PR-ът на Пайнер е казал, че всичките им изпълнители ще участват. Дано има някакъв подбор все пак, а не да го превърнат в обикновен концерт с куцо, кьораво и сакато, провел се на различно място.

 

Споко, няма да са всички - една от най-чаканите няма да участва...😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, няма да са всички - една от най-чаканите няма да участва...😂😂😂

Пете ли?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, няма да са всички - една от най-чаканите няма да участва...😂😂😂

 

Глория? :girl_cry2: :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, няма да са всички - една от най-чаканите няма да участва...😂😂😂

Оф боже! Много си зле! Ако знаеш нещо кажи го ако не искаш си мълчи! Препълни темата с тъпите ти коментари колко си запознат с концерта. Разбрахме информиран си, ние не сме, успокой се и престани да спамиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, няма да са всички - една от най-чаканите няма да участва...😂😂😂

 

Императрица Яни? :helpsmilie:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф боже! Много си зле! Ако знаеш нещо кажи го ако не искаш си мълчи! Препълни темата с тъпите ти коментари колко си запознат с концерта. Разбрахме информиран си, ние не сме, успокой се и престани да спамиш.

 

И вие я пълните с тъпите си предположения - за справка, нито едно вярно, но аз си трая, so...Много си зле ше викаш на хлапетата пред блока! ;)

 

Айде, ше ви кажа - Галена е на турне в Щатите...;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И вие я пълните с тъпите си предположения - за справка, нито едно вярно, но аз си трая, so...Много си зле ше викаш на хлапетата пред блока! ;)

 

Айде, ше ви кажа - Галена е на турне в Щатите...;)

 

Оооо пайнер така разместват пластовете. Май ще има нова звезда на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да се празнува 14 години "Планета" когато певицата с най-големи хитове за съответната година няма да присъства на концерта. :1000 (29): :gun_bandana: И с нея и без нея - концерта ще мине, ама все пак тъпо, че няма да е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадно наистина, ако Галя не участва. Имах предвид да ни спестят треторазрядните, а не една от най-хитовите им певици в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадно наистина, ако Галя не участва. Имах предвид да ни спестят треторазрядните, а не една от най-хитовите им певици в момента.

 

Съгласен съм, надявам се поне тая година да минем без Сияни, Хоанги, Гергани и Биляни. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е най-добре според мен. За сега повече няма да го барам!

8322968Q.jpg

 

Много як постер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, надявам се поне тая година да минем без Сияни, Хоанги, Гергани и Биляни. :Vishenka_05:

Гергана трябва да се гордее с фенове като теб - дори когато няма нищо ново около нея ти пак я споменаваш непрекъснато. :1000 (33): Не спира да те вълнува дори и без нови песни! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига Глория, Ивана, Преслава, Анелия, ДесиСлава, Борис Дали, Галин и Емилия да са там, за другите не ми пука!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много як постер!

 

И кое му е якото? На постеар няма имена като Татяна, Мария, Андреа, Цвета, ама пристрастния ми сложил Гергана? :D Да не говорим, че долу е сложил Валя, Магда и други незнайни като Гергана, ама за Татяна не намерил място. :D

 

Гергана трябва да се гордее с фенове като теб - дори когато няма нищо ново около нея ти пак я споменаваш непрекъснато. :1000 (33): Не спира да те вълнува дори и без нови песни! :notworthy:

 

Да, като ми буташ такива треторазрядни дето 10 години нямат известна песен, така ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, като ми буташ такива треторазрядни дето 10 години нямат известна песен, така ще е.

Къде я бутам? Изказах се относно слухът, че Галена няма да участва, Гергана никъде не я споменах. Ти си този, който я намесва навсякъде. Втората част за 10-те години няма и да я коментирам. Спирам със спама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я бутам? Изказах се относно слухът, че Галена няма да участва, Гергана никъде не я споменах. Ти си този, който я намесва навсякъде. Втората част за 10-те години няма и да я коментирам. Спирам със спама.

 

Как да не я буташ, дори в подписа си си я сложил. :D

 

Фокси, вярно е че още за предния концерт се каниха да е в Арена Армеец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това,ако е вярно,че Галена няма да участва ще мега супер тъпо! Та тя има едни от най големите хитове на годината,аз не си представям този концерт без нея. :girl_cry2: :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо пайнер така разместват пластовете. Май ще има нова звезда на върха.

Да, пак Преси :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кое му е якото? На постеар няма имена като Татяна, Мария, Андреа, Цвета, ама пристрастния ми сложил Гергана? :D Да не говорим, че долу е сложил Валя, Магда и други незнайни като Гергана, ама за Татяна не намерил място. :D

С един хит за 10 годишна кариера какво място да ѝ търся точно на Татяна при положение, че имаше слухове, че този концерт ще бъде смесен и затова съм включил изпълнители със златни хитове, които заслужават повече да участват! ;) По-късно ще пусна нов постер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...