Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Първо! Това беше ФОКЛОРЕН КОНЦЕРТ за 23459 път ти се казва и ние не знаем колко билета са продадени-такава информация-НЯМА, пратено на ФОкси. Второ- ще видиш как ще я напълнят...:Д

 

А на теб за 1045739 път ти се казва "Млъкни и изчезни" ама не си взимаш бележка нали.

Впрочем вземи си чети постовете, че от много лиги по клавиатурата правиш печатни грешки.

 

Фолклорен или не - интереса към изпълнителите беше нулев - не ми трябва някой да ми казва колко билета са продадени, след като от наличните материали си личи как посещаемостта е ограничена. А за плейбека, хитове и прочее не ми трябва да ходя никъде, за да си сверявам часовника - имам уши, както и музикален вкус за тая работа. Да не се окаже, че от много слушане на оцкови бози и подобна бълвоч, която се продуцира в последно време от залязващия димитровградски монополист, имат нужда разни тук да си сверят на какво се казва качествена продукция и какво е истински хит.

 

Фактите са, и остават следните - голямо изхвърляне е от страна на Инженера да охарчи някой за наем на Армеец-а, въпреки че от години пълни зала 1, кога повече, кога несъвсем, за ежегодния плейбек парад на куцо, кьораво и сакато от кокошарника. Единствения шанс да я напълни е да обявят вход свободен, за да могат да влязат и всички мангалитети от София и околностите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта през 2008 ми е един от любимите. Емилия се завърна след майчинството и избухна с най-големия и актуален хит за онова време. Още не мога да и се нарадвам на изпълнението. Най-доброто за вечерта! Просто ги отвя всичките.

 

 

" Какво им вземаш и им даваш на женитееее " 1000%20(6).gif

Забележете и подредбата. Единствено Преслава и Константин бяха след нея, защото бяха певеца и певицата на годината.

На този концерт до колкото знам Гергана е трябвало да пее на плейбек, но когато излезнала и пуснали синбек... Иначе в официално издадения запис на концерта на нейното изпълнение е подменен звука, че нещо тогава много викаше тя… :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо се бъркате. От качеството и концепцията на концерта ще зависи реакцията на хората, които са там. И всичко да е уникално, без забележка, ако не се рекламира, залата ще е полупразна. Най-важното в момента е маркетинговата им стратегия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звездите на „Планета ТВ“ ще изнесат общ концерт в Лондон. Топ имената Галин, Преслава, Глория, Ивана и Борис Дали ще зарадват сънародниците ни с песните си.

 

На 11 декември от 20:00ч. в Troxy – 490, Commercial Road в Лондон ще се състои първият подобен мащабен концерт зад граница, в който ще се включат толкова звезди накуп.

 

Изпълнителите на „Пайнер“ вече се подготвят за събитието, което ще се състои дни след големия концерт на „Планета ТВ“ и „Пайнер“ в Зала „Арена Армеец“ в София на 1 декември.

 

Той пък ще отбележи старта на телевизията преди 14 години, както и юбилея от 25 години на Пайнер, който се отложи, заради кмета на Пловдив.

 

http://www.live-magazine.eu/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, че PR-ът на Пайнер е казал, че всичките им изпълнители ще участват. Дано има някакъв подбор все пак, а не да го превърнат в обикновен концерт с куцо, кьораво и сакато, провел се на различно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потвърдено: Планета ТВ празнува 14 години с концерт в Арена Армеец

 

 

Телевизия "Планета" ще отпразнува 14-тия си рождения си ден с грандиозен концерт в зала "Арена Армеец". Събитието ще се състои на 1 декември 2015 година от 19:00 часа.

"В концерта ще участват всички звезди за музикална компания "Пайнер" и телевизия "Планета". Билетите ще бъдат пуснати в продажба през септември" - каза пред Signal.bg Любо Костадинов - PR на "Пайнер".

Имената на изпълнителите на музикалната компания, които ще се срещат с многобройните си почитатели в спектакъла по повод 14 години от основаването на телевизия “Планета”, както и повече подробности за шоуто ще бъдат съобщени през следващите месеци.

Това ще бъде първият концерт с изпълнителите на "Пайнер" в най-голямата зала у нас.

А кои звезди бихте искали да видите в спектакъла, очакваме от коментарите ви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е че какво да кажат август месец за концерт през декември?? Те и билетите не са пуснати..има време, важното е че обявяват събитието по-рано и така се създава интерес и реклама.

 

Тъпото е, че го обявяват като РД, а не юбилей. Много се кефя, как някой хора плюха цяло лято, а сега си затвориха устата.Няма концерти, как можело да са в НДК, как можело да не са на живо, а сега като обявиха, че ще го правят-затапиха всички... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

14 години ТЕ "Планета" и щели да участват всички "звезди"... Пълна простотия!

Няма как да бъдат ВСИЧКИ - защото под ВСИЧКИ се разбира включително Милица, Валентина Кристи и прочие, които не са издавали песни от 3 години. Така, че нека си говорят :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да бъдат ВСИЧКИ - защото под ВСИЧКИ се разбира включително Милица, Валентина Кристи и прочие, които не са издавали песни от 3 години. Така, че нека си говорят :1000 (29):

По-добре те, отколкото онези двете скумрии. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпото е, че го обявяват като РД, а не юбилей. Много се кефя, как някой хора плюха цяло лято, а сега си затвориха устата.Няма концерти, как можело да са в НДК, как можело да не са на живо, а сега като обявиха, че ще го правят-затапиха всички... :1000 (29):

 

Кое му е тъпото след като го обявяват като РД, това че на теб ти се иска да има концерт за юбилея е друг въпрос, но то няма, така че теорията ни остава в сила. Гащите са още насрани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е тъпото след като го обявяват като РД, това че на теб ти се иска да има концерт за юбилея е друг въпрос, но то няма, така че теорията ни остава в сила. Гащите са още насрани.

 

ПАХАХАХ мене изобщо не ме е"е как се води концерта и дали е имало летен-такъв..Исках да не е РД, за да има и златни и нови хитове. Ти нали това искаше?? Все ревеше как не били в Арена, искаше живо пеене? Сега хората ти казват, че ще има? Или пак ще търсиш лошото и негативното под дърво и камък... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПАХАХАХ мене изобщо не ме е"е как се води концерта и дали е имало летен-такъв..Исках да не е РД, за да има и златни и нови хитове. Ти нали това искаше?? Все ревеше как не били в Арена, искаше живо пеене? Сега хората ти казват, че ще има? Или пак ще търсиш лошото и негативното под дърво и камък... :whistling:

Исках, но не видях къде пише, че всичко ще е пълен лайв???

И ти искаше страшно много, дори твърдеше, че ще си отбележат юбилея, не се прави на вчерашен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках, но не видях къде пише, че всичко ще е пълен лайв???

И ти искаше страшно много, дори твърдеше, че ще си отбележат юбилея, не се прави на вчерашен!

 

Е нормално да искам..Аз мисля, че трябва да си шизофреник да си фен нещо, а да се молиш за провал...

Не пише. че ще е на живо, но така очаквам..Естествено ако не е на живо и пуснат пак плейбека язък за зали и за всичко!!!! Ще е голям резил..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама разбира се че ще пуснат плейбека, най-малко Цура Пеевска, която на 100% ще е там, все пак има кинти от КТБ да харчи още, пък и сигурно свинята #КОЙ е платил наема за залата, някой да не мисли, че Митака се е бръкнал от неговия си джоб. Та начи Цурето, дето за народния концерт, дето се правим, че не се е провеждал, понеже беше можеща и кадърно пееща, не се посвени да си избичи не просто плейбека, ами чак лайф записи, че даже кандърдиса и другите кокошки от общото изпълнение да не пеят на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама разбира се че ще пуснат плейбека, най-малко Цура Пеевска, която на 100% ще е там, все пак има кинти от КТБ да харчи още, пък и сигурно свинята #КОЙ е платил наема за залата, някой да не мисли, че Митака се е бръкнал от неговия си джоб. Та начи Цурето, дето за народния концерт, дето се правим, че не се е провеждал, понеже беше можеща и кадърно пееща, не се посвени да си избичи не просто плейбека, ами чак лайф записи, че даже кандърдиса и другите кокошки от общото изпълнение да не пеят на живо.

 

И в това си сигурен, защото?

 

Фокси ли ти каза, или си другото му аз? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нормално да искам..Аз мисля, че трябва да си шизофреник да си фен нещо, а да се молиш за провал...

Не пише. че ще е на живо, но така очаквам..Естествено ако не е на живо и пуснат пак плейбека язък за зали и за всичко!!!! Ще е голям резил..

 

Никой не се е молил за провал, а просто направихме прогноза няколко тука, но вие не искахте и дума да стане.

А това кой на какво е фен, няма как да знаеш, няма как да си фен на целия жанр, особено в днешно време с това ниско качество, което предлагат откъм музика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в това си сигурен, защото?

 

Фокси ли ти каза, или си другото му аз? :1000 (29):

Мне, имам директна връзка с кораба майка. Оттам пряко мога да чета психоенергия дори на разстояние, та днеска се бях позагледал и така.

 

Явно понятието информирано предположение ти е непознато.

 

Междудругото да ви е хрумвало, че тоя път е в Армеец, а не в зала 1, не толкоз, щото е заета, а щото от НДК могат да изгонят плейбек кервана на Митака, както го направиха от Античния театър в Пловдив. Все пак НДК е някъде под шапката на Веждито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото да ви е хрумвало, че тоя път е в Армеец, а не в зала 1, не толкоз, щото е заета, а щото от НДК могат да изгонят плейбек кервана на Митака, както го направиха от Античния театър в Пловдив. Все пак НДК е някъде под шапката на Веждито.

 

Не ми се вярва, най-малкото защото разликата в капацитета на двете зали е няколко пъти. Ако са му отказали НДК примерно която е за 3-4 хиляди души, едва ли би се вкопчил в Арената, която е за 15-20 хиляди..разликата е огромна, а има и други зали в София в които могат да се съберат 3-4-5 хиляди човека..просто Пайнер иска да се докаже с Арената...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Посредствени награди през февруари. Слаба пролет с изключение на Фики, Галин и Джена. Мижаво лято запомнило се с огромните промоции в Пайнер, стигащи до 50% от хонорарите. Липса на чалгарки по корици на списания. Нулев интерес към който и да е от чалгата в риалитата по големите телевизии. Пълен игнор на същата чалга в музикалните риалитита. Провален юбилеен концерт "25 години Пайнер". Пълен провал на фолклорният концерт с продадените 350 билета и то след дива реклама. За плейбека на "зюмбюлките" дори дума няма да отварям, защото и турне нямаше. Ако след тази картинка има хора, които все още да ми говорят за успехи някакви на този бизнес и специално на Пайнер, същият моментално му трябва лекар, за да го прегледа. Ще ги видим и на 1 декември, ама нали се сещате, че освен старата претоплена манджа, друго няма какво да предложат. Като изкарат 30 души на сцена за по 3-5 минути, какъв мислите, че ще е крайният резултат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта през 2008 ми е един от любимите. Емилия се завърна след майчинството и избухна с най-големия и актуален хит за онова време. Още не мога да и се нарадвам на изпълнението. Най-доброто за вечерта! Просто ги отвя всичките.

 

 

" Какво им вземаш и им даваш на женитееее " 1000%20(6).gif

Забележете и подредбата. Единствено Преслава и Константин бяха след нея, защото бяха певеца и певицата на годината.

 

Трагична сцена, трагични приеми, трагична публика, трагичен звук, но само хитове.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този концерт в Арена се планираше още за лятото вместо Пловдив, но така или иначе вече ще се случи. Много се радвам и се надявам да имам възможност да го посетя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...