Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Вече е потвърдено! Върви реклама по "Планета" и пише Арена Армеец - за фон е пеенето на Преслава в "Живей".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е потвърдено! Върви реклама по "Планета" и пише Арена Армеец - за фон е пеенето на Преслава в "Живей".

По принцип не слагат пеенето, но те по принцип празнуват рождения ден в НДК, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип не слагат пеенето, но те по принцип празнуват рождения ден в НДК, така че...

Не е точно пеенето, а там където се разпява след втория припев, преди да пее "Галена, Галена" :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина няма да е много добре с бенд, дори ще е скучно, та това е поп-фолк бе хора, кючеци, манелета, весела музика. Харесваме си го заради готиния ритъм и всичко останало, което изпълнено с бенд просто отива по дяволите...

Нека пеят на живо, нека дори по-бавните песни бъдат изпълнени с бенд, ама да слушаме "Не си ти" или "Пантера", които са едни от най-мелодичните големи хитове тази година с някакъв умрял бенд - не, мерси. Много филми гледате, чак забравяте за кой жанр, коя фирма и кои изпълнители говорите.

Според мен този концерт ще бъде напълно успешен, аз лично ще съм там, но ако се разбере, че ще е изцяло с бенд, просто не бих отишъл...

 

На Слави песните не ги давайте за пример, те по начало са си направени с бенда и сме свикнали да ги слушаме така, затова и звучат толкова добре по концерти..

Всички харесваме "Режим неприлична" и "Докрай" така, както са, ама я си ги представете с бенд... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на Цеца песните как звучат перфектно на концерт? "Режим неприлична" не мисля, че ще звучи лошо с бенд, напротив. Просто сте откърмени с 80% плейбек и 20% синбек и така Ви се струва. Ако кадърни музиканти се хванат с тоя концерт всички песни могат да ги направят като хората. Абсолютно съм убеден, че ако този концерт не е коренно различен, даже революционен за Пайнер, той ще е пълен провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз принципно искам ако е БЕНД то да бъде като този на КокаКола и поп-а, Дани Милев е под всякаква критика и това би било пълен ужас...Всъщност не държа толкова на бенд, защото се променят много песните, но нали вие държите.. :whistling: Аз предпочитам оригиналните записи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно сигурен съм, че концерта ще е успешен. Ако г-н Димитров нямаше гаранции за това никога нямаше да се заеме.

 

Бенда е хубава идея, но само дано не е Дани Милев, изобщо не ми хареса.

 

И както съм казвал хиляди пъти дано да е само с качествените и успешни изпълнители и да ни спестят всякакви Кристиани, виетнамки, ломски курви и т.н. 10-15 певци са абсолютно достатъчни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно сигурен съм, че концерта ще е успешен. Ако г-н Димитров нямаше гаранции за това никога нямаше да се заеме.

 

Как ще оценим концерта като успешен? Какви са ти критериите за успех на подобно мероприятие?

 

Какви други мероприятия на Димитров от тази година оценяваш като успешни и защо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще оценим концерта като успешен? Какви са ти критериите за успех на подобно мероприятие?

 

Какви други мероприятия на Димитров от тази година оценяваш като успешни и защо?

Успешен ще е ако се състои и залата е пълна. Това дали хората ще останат доволни вече е друг въпрос.

 

 

Всички мероприятия на Димитров за тази година съответно са провал. И това налага да се захване а по-амбициозен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам. След всичките провали откъм концертна дейност на кокошарника тази година, така изведнъж да се обърнат нещата и да си постави такива големи цели, че и да ги изпълни, просто звучи малко нереалистично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам. След всичките провали откъм концертна дейност на кокошарника тази година, така изведнъж да се обърнат нещата и да си постави такива големи цели, че и да ги изпълни, просто звучи малко нереалистично.

Какви са тези толкова големи провали? Това, че им забраниха концерта в Пловдив не значи, че не са се били подготвили подобаващо. Аз съм сигурен, че ако се беше състоял, щеше да си има и публика, и да протече страхотно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези толкова големи провали? Това, че им забраниха концерта в Пловдив не значи, че не са се били подготвили подобаващо. Аз съм сигурен, че ако се беше състоял, щеше да си има и публика, и да протече страхотно.

Фолклорният концерт какво беше, освен провал - 300 души на кръст и плейбек на макс.

Всички статии, репортажи, забрани, интервюта относно Камелия - всичко удряше на камък за Пайнер тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В концерта ще участват всички звезди за музикална компания "Пайнер" и телевизия "Планета". Билетите ще бъдат пуснати в продажба през септември" - каза пред Signal.bg Любо Костадинов - PR на "Пайнер".

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Успешен ще е ако се състои и залата е пълна. Това дали хората ще останат доволни вече е друг въпрос.

 

Ще останат...;) ако си изиграят правилно картите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В концерта ще участват всички звезди за музикална компания "Пайнер" и телевизия "Планета". Билетите ще бъдат пуснати в продажба през септември" - каза пред Signal.bg Любо Костадинов - PR на "Пайнер".

:1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще останат...;) ако си изиграят правилно картите...

Ако... Слави направи концерт на световно ниво в тази зала, Лили Иванова също. Аз лично очаквам нещо повече от това да пренесат селската вечеринка и плейбека от НДК до арената..

 

 

И бога ми дано сменят водещите, защото ако вземат пак изтръпналата ковра от автограф и Наско ще се изповръщам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако... Слави направи концерт на световно ниво в тази зала, Лили Иванова също. Аз лично очаквам нещо повече от това да пренесат селската вечеринка и плейбека от НДК до арената..

И бога ми дано сменят водещите, защото ако вземат пак изтръпналата ковра от автограф и Наско ще се изповръщам...

Недей, че е нож с две остриета .. всички помним случката с Магда :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко слагат друг мъж на мястото на Наско. Той е почти редовен, но наистина да сменят водещата, да сложат някоя певица (не Магда или Кали) и ще се получи според мен добре, Наско е добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко слагат друг мъж на мястото на Наско. Той е почти редовен, но наистина да сменят водещата, да сложат някоя певица (не Магда или Кали) и ще се получи според мен добре, Наско е добър.

Най-много да сложат Женя от Фолкмаратон .. голяма трагедия са в това отношение, не очаквам промяна там.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе най-добре да си сложат точно Магда. Освен, че може да ни спести пеенето си - въпреки че бих се радвал ако участва и изтупа от прахта Море и Суша, Нямам душа и Нали ти казах - и ще се съкрати времетраенето на вечеринката, ще забавлява на макс. Пък може да продадат 5 билета повече, хората обичат да гледат резил. А една Добре почерпена Магда е най-малкото почти забавна.

 

Ще участват всички изпълнители на кокошарника си е обявление че наистина концерта ще е както винаги, просто в Армеец, щото Зала 1 е заета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът ще е меко казано изненадващ - нямате идея какво ще се случи...Искате да ви кажа? Е, няма...:)

Спести си евтините провокации за някой, дето ше ти върже...:)

Запази си поста - като излезе инфо, друга песен ше пееш..:)

Е, няма да я изпее...;)

 

Фокс, избързваш със заключенията...;)

 

 

Да речем, че на много форумски Кралици ще им паднат короните на тоя концерт... :1000 (29):

 

Ще останат...;) ако си изиграят правилно картите...

 

Като знаеш нещо или го кажи, или си трай, какви са тия многоточия и подмятания във всеки пост, ебати оригиналния :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...