Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Не се самозаблуждавам, защото нищо от миналата година днес не се слуша.

 

Така ли? Хората избухват на "Моето слабомясто" и "Хавана"-та, която самият ти каза, че я пускат и хората са на черешата....Пак лъжеш Фокси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ние сме положителни, дори не питаме за пукнато клипче от някой клуб, където да ни покажат звездите в пълният им блясък. С хитовете, с роклите и с екстейшъните. Знаете ли колко са ми смешни тия постове тук, в които се възлагат колосални надежди да се повтори миналогодишният концерт. И въпреки, че тук доста хора го обявиха за най-успешният в НДК, същите на секундата забравиха за Азис и Тони Стораро. За жертването на Фики и Галин. И най-вече забравиха за обърнатите микрофони към публиката от новият режисьор тогава. А горките си мислеха, че всичко е заради хитове. Да ви припомням ли, че днес никой не му пука за миналогодишните хитове и нито един от тях няма шанс да стане нещо като вечен хит. А се дрънкаше тогава как земята ще се тресе с години напред...

 

Дасадни постове тук всякакви, а сега се връщам от панаира и там видях, че и забравената Ана Бекута е с бенд, да не говоря за Саша Матич вчера. Кой знае какво ще бъде на Хари Мата Хари, пълнил всички зали и стадиони в бивша Югославия в предните 30 години. Ей, дори малката Таня Савич бе с бенд и пя "Сен Тропе". А тук някакви слухове за бенд на този пайнерски концерт хвърлят в паника мало и голямо, а драмите и пеперудите в стомаха на плюещите неспирно цяла година Камелия стържат ли стържат в недоумение не дали някой ще се провали или ще блесне в "Арена Армеец", а дали Фокс ще бъде с техниката на трибуните. :roll1:

 

Основния повод за различие в мненията е обективния факт, че хората си градят мнения за хитове и актуалност от дискотеки в София и Пловдив, а ти - от събори и фестове във Видин.

 

Като човек, достатъчно пребивавал във Враца и Монтана много добре знам омерзението към нашенската чалга, с която е характерен региона (изключая Камелия, че е наше момиче) и факта, че дискотека в Монтана е напълно нормално след 3 да пуска само ретро юго (не сръбско, а юго), и нерядко става дума за песни от 80-те.

 

Това в София, Пловдив, Бургас, Варна няма как да стане и никога не се е и случвало. Весна и Лепа са имена на две баби, които висят написани на ръка на някоя касета в мазето, а не трошачките в местния клуб.

 

И да, когато в региона ти хитлиста включва Камелия, големия чалга хит в момента (за капка съвременност) и компилацията "Югославия DJ Тито Микс 4", си абсолютно убеден, че хитове в тая държава няма.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си фен на Гло, нали?

 

Сега ми кажи колко концерта е минала на плейбек, ама пълен. Ще ти дам жокер - повече от половината.

Чалгаджийките не стоят на плейбек от неможене, а от страх.

А кой ти каза, че това нещо съм го толерирал дори и от нея да е идвало? Всички падат под ножа ми заради това пеене.

Но на пайнерските концерти е била на плейбек доста по-малко от другите.

И какъв е тоя страх, айде обясни, че нещо не ми става ясно, все едно пожарникарите да ги е страх да отиват там, където има пожар. :mf_surrender: Как може да работиш нещо, от което те е страх - големи доводи вадиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Основния повод за различие в мненията е обективния факт, че хората си градят мнения за хитове и актуалност от дискотеки в София и Пловдив, а ти - от събори и фестове във Видин.

 

Като човек, достатъчно пребивавал във Враца и Монтана много добре знам омерзението към нашенската чалга, с която е характерен региона (изключая Камелия, че е наше момиче) и факта, че дискотека в Монтана е напълно нормално след 3 да пуска само ретро юго (не сръбско, а юго), и нерядко става дума за песни от 80-те.

 

Това в София, Пловдив, Бургас, Варна няма как да стане и никога не се е и случвало. Весна и Лепа са имена на две баби, които висят написани на ръка на някоя касета в мазето, а не трошачките в местния клуб.

 

И да, когато в региона ти хитлиста включва Камелия, големия чалга хит в момента (за капка съвременност) и компилацията "Югославия DJ Тито Микс 4", си абсолютно убеден, че хитове в тая държава няма.

 

Довечера Емилия, а утре Фики. С тях затварям цялата палитра и след това около 50 клипчета тук от последните 5 години, за да сравняваме. Аз никога не говоря без факти за разлика от 99% от хейтещите постовете ми тук. И въпреки, че тук съм ги пускал хиляди пъти и като коментари, и като собственоръчно заснети клипове, тук пак се пропуска основната идейна линия, която поддържам на тези обективни реалности, че хитовете от дискотеките се оказват въздух под налягане по концертите. И не, тук отдавна сръбското не е на такава почит, за каквато се носят легенди в София, Пловдив, Варна и т.н. Само, че нещо новата ни чалга никак не е това, за което ми я представят в този форум. А и не ми дават да погледам заснето от тях, че да ме убедят. И това си продължава с години....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, много бих искал да имаше защо да бъда позитивен за тоя концерт, ама просто от Димитровград не са дали никакъв повод за това. Да, похвално е, че са наели голяма зала за концерта си, ама тая промяна на обичайното място е далеч от самодостатъчен факт, че ще има някаква кардинална промяна при тях и ще покажат нещо ново. съжалявам, въображението ми е доста развинтено по-принцип, ама не ЧАК толкова, че да си представя как с обичайния им парад на суетата и плейбека на 30-40 певачки, ще напълнят зала с 15 хиляди места. Ако билетите са по 5 лв, може да съберат 5000 човека, може би повече, ако са повече от 5 - 5000 им е тавана. Единствено ако е с вход свободен имат шансове да напълнят залата докрай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Основния повод за различие в мненията е обективния факт, че хората си градят мнения за хитове и актуалност от дискотеки в София и Пловдив, а ти - от събори и фестове във Видин.

 

Като човек, достатъчно пребивавал във Враца и Монтана много добре знам омерзението към нашенската чалга, с която е характерен региона (изключая Камелия, че е наше момиче) и факта, че дискотека в Монтана е напълно нормално след 3 да пуска само ретро юго (не сръбско, а юго), и нерядко става дума за песни от 80-те.

 

Това в София, Пловдив, Бургас, Варна няма как да стане и никога не се е и случвало. Весна и Лепа са имена на две баби, които висят написани на ръка на някоя касета в мазето, а не трошачките в местния клуб.

 

И да, когато в региона ти хитлиста включва Камелия, големия чалга хит в момента (за капка съвременност) и компилацията "Югославия DJ Тито Микс 4", си абсолютно убеден, че хитове в тая държава няма.

 

Абсолютно точно мнение. Забравени и от Господа провинции като Монтана и Видин са пък най-малкото доказателство кое е хит и кое не. Големите градове, разбира се определят хитовете и тенденциите. А сръбската музика отдааавна замря в България като цяло. Може би само в северозапада още се слуша.

 

А за хората които продължават да плуят въпреки, че цяла година повтаряха как Арена Армеец е залата, колко смешен е Пайнер, че не е имал концерт там...само мога да им се изсмея и най-вече на Фокса и Пачо..на които тази новина дойде като гръм от ясно небе.След като цяла година хвалеха Арена и накрая Митко ще прави концерт точно там.. :roll1: ХАХХА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно точно мнение. Забравени и от Господа провинции като Монтана и Видин са пък най-малкото доказателство кое е хит и кое не. Големите градове, разбира се определят хитовете и тенденциите. А сръбската музика отдааавна замря в България като цяло. Може би само в северозапада още се слуша.

 

А за хората които продължават да плуят въпреки, че цяла година повтаряха как Арена Армеец е залата, колко смешен е Пайнер, че не е имал концерт там...само мога да им се изсмея и най-вече на Фокса и Пачо..на които тази новина дойде като гръм от ясно небе.След като цяла година хвалеха Арена и накрая Митко ще прави концерт точно там.. :roll1: ХАХХА

 

МОЛЯ? Забравено от Господ - мислиш си, че хората там падат от Марс ли, че нямат телевизия, нямат радио, не четат вестници, не ядат бял хляб? Какво разделяш Видин от другите градове, след като е най-големият в областта, а на панаира там ходят И хора от София, Ботевград, Лом, Козлодуй, Монтана, Враца и много други в района.

Сръбската музика е така замряла, че Цеца прави всяка година концерт, а Лепа Брена на 4 години по един, в дискотеките нон-стоп звучат сръбски песни. "Бела циганка" беше тотален хит месеци наред, така ги отвя пайнерките, че се налагаше Галена да я пее по участия!

 

И последно, не си прави сметката без кръчмаря, защото Пайнер щеше да прави и юбилеен концерт, но не го направи, има 3 месеца, не бързай толкова.

Залата е с 15 хиляди места, а Л.Иванова събра и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

МОЛЯ? Забравено от Господ - мислиш си, че хората там падат от Марс ли, че нямат телевизия, нямат радио, не четат вестници, не ядат бял хляб? Какво разделяш Видин от другите градове, след като е най-големият в областта, а на панаира там ходят И хора от София, Ботевград, Лом, Козлодуй, Монтана, Враца и много други в района.

 

Да кажем просто, че във Видин, Монтана и Лом хората слушат друга музика, говорят различно, мислят различно и въобще живота им е друг от на хората в Плевен, Ловеч и да кажем Троян. Особености на района, възпят във всякакви видове народно творчество, а самите хора там не го крият.

 

Така да се каже, житейската им философия е друга.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжелявам, че се намесвам в спора, но е грехота. Това са центровете на чалгата в този район. Още повече, че Фидосова беше от Монтана, което автоматично натежава в полза на града. Радвам, че чалга, Искра и т.н. все още могат да бъдат видяни като едно цяло и според мен, концерт трябваше да има там и Фидосова да танцува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажем просто, че във Видин, Монтана и Лом хората слушат друга музика, говорят различно, мислят различно и въобще живота им е друг от на хората в Плевен, Ловеч и да кажем Троян. Особености на района, възпят във всякакви видове народно творчество, а самите хора там не го крият.

 

Така да се каже, житейската им философия е друга.

Да, вие от СофияТА сте елита. Като човек родом от Видин и живеещ дълги години в чужбина мога да ти кажа, че говориш пълни глупости. Из северозападните дискотеки, които съм обикалял не съм чул нито веднъж да се прекалява с ретро сръбското. Младите хора във Видин и Монтана слушат същото каквото и тези в София или поне сред моите връстници нямаше никой който да толкова запознат с дискографията на Весна да речем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, вие от СофияТА сте елита. Като човек родом от Видин и живеещ дълги години в чужбина мога да ти кажа, че говориш пълни глупости. Из северозападните дискотеки, които съм обикалял не съм чул нито веднъж да се прекалява с ретро сръбското. Младите хора във Видин и Монтана слушат същото каквото и тези в София или поне сред моите връстници нямаше никой който да толкова запознат с дискографията на Весна да речем.

 

Не знам как реши, че съм софиянец. :dontknow:

 

Може би не си бил в "Блек лейбъл" в Монтана, относително нова е.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как реши, че съм софиянец. :dontknow:

 

Може би не си бил в "Блек лейбъл" в Монтана, относително нова е.

Не, не съм бил, но някак не ми се вярва, че набор 1997-2000, които вероятно са основните посетители на дискотеките там куфеят на стара сръбска чалга. Както казах разбира се не съм посещавал мястото, което даваш за пример и не знам от какви хора се посещава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май Ивана ще завършва концерта между другото.

Считай, че залата ще се изнесе - масово хората под 18 години не й помнят старите песни и за голяма част от тях тя е ретро, демоде и т.н., а пък и с новите песни не можа да привлече голямо внимание от тяхна страна. Ако мисли да впечатлява тийнейджъри с "Ало, мамо" направо си е кауза пердута. Но много се съмнявам Пайнер да сложат точно нея, при наличието на поне 5 по-приемливи варианта.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да открият с микс от стари и нови парчета. И тоя път балета да не си учи танца 2 дена преди концерта. . .
Link to comment
Сподели в други сайтове

Считай, че залата ще се изнесе - масово хората под 18 години не й помнят старите песни и за голяма част от тях тя е ретро, демоде и т.н., а пък и с новите песни не можа да привлече голямо внимание от тяхна страна. Ако мисли да впечатлява тийнейджъри с "Ало, мамо" направо си е кауза пердута. Но много се съмнявам Пайнер да сложат точно нея, при наличието на поне 5 по-приемливи варианта.

Ти се съмняваш, но Ивана и Глория са ключови за Пайнер. И на мен ми е ясно, че освен две нейни песни за младото поколение тя е никоя, но да се надяваме, че там няма да са на под 18. От друга страна Преслава е идеален избор, и при нея не се помнят песните от преди 5 години от младежите, но тя е много актуална и в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти се съмняваш, но Ивана и Глория са ключови за Пайнер. И на мен ми е ясно, че освен две нейни песни за младото поколение тя е никоя, но да се надяваме, че там няма да са на под 18. От друга страна Преслава е идеален избор, и при нея не се помнят песните от преди 5 години от младежите, но тя е много актуална и в момента.

Абе едни "Лъжа е", "Новата ти" и "Водка с утеха" се помнят и от по-малките, понеже са от по-скоро - гледай в канала на Планета колко добри гледания правят, особено "Новата ти".

 

Но концерта не е 25 години Пайнер, обявиха го като 14 години Планета, което ме кара да си мисля, че отново няма да се набляга особено много на старите песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе едни "Лъжа е", "Новата ти" и "Водка с утеха" се помнят и от по-малките, понеже са от по-скоро - гледай в канала на Планета колко добри гледания правят, особено "Новата ти".

 

Но концерта не е 25 години Пайнер, обявиха го като 14 години Планета, което ме кара да си мисля, че отново няма да се набляга особено много на старите песни.

Тя Ивана може да изпее "Шампанско и сълзи", "Нещо нетипично" и "!00 патрона". Това са песните й които се знаят, другото вие го бутате за хитове. Както и при Глория "Не сме безгрешни", "Златна клетка" и "Феникс". При Преслава си прав, че са малко по - добре нещата, тя може и към 5 - 6 песни да изпее. Но нито една от изброените песни не може да се мери с актуален хит. Ретрото си е ретро и се приема далеч по - слабо на концерт. Говорим за актуален мегахит нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Ивана може да изпее "Шампанско и сълзи", "Нещо нетипично" и "!00 патрона". Това са песните й които се знаят, другото вие го бутате за хитове. Както и при Глория "Не сме безгрешни", "Златна клетка" и "Феникс". При Преслава си прав, че са малко по - добре нещата, тя може и към 5 - 6 песни да изпее. Но нито една от изброените песни не може да се мери с актуален хит. Ретрото си е ретро и се приема далеч по - слабо на концерт. Говорим за актуален мегахит нали.

Така е, но на Преслава ще реагират и по-малките защото е Преслава и я възприемат в една категория с Галена, Фики, Галин, Джена и т.н., а Ивана и Глория ги имат за ретро, колкото и да е жалко .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но на Преслава ще реагират и по-малките защото е Преслава и я възприемат в една категория с Галена, Фики, Галин, Джена и т.н., а Ивана и Глория ги имат за ретро, колкото и да е жалко .. :mf_surrender:

Така е, Преслава е Преслава. Най - голямата като име в поп - фолка в момента, макар да не е лидер. Иначе не е жалко, мина времето на Глория и Ивана. Фактите са факти! Все едно да кажем, че на Селин Дион и Мадона не им е минало. Залезли са и четирите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Преслава искам микс от "Дяволско желание", "И когато съмне", "Лъжа е", "Водка с утеха" и "Новата ти" и ще срути залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен на този концерт трябва да се наблегне на трите големи- Глория, Ивана и Деси Слава, също както и на легендите Тони Дачева и Нелина, а от по-новите- Преслава, Емилия и Анелия.

От Глория искам микс от "Оставете ме на мира", "Феникс", "Крепост", "Пясъчни кули" и "Изсвирете нещо ударно", от Ивана- "100 патрона", "Нещо нетипично", "Шампанско и сълзи", "Ние сме номер 1", "Ало, мамо", а от Деси Слава "Мъжете всичко искат", "Бели нощи", "Две сърца", "Някой ден" и "Не го прави", ако приемем че пеят предимно ретро песни и им дадат толкова време. Нелина и Тони Дачева навярно няма да пеят много, но на първата би й се получило добре дори и само с "Бял мерцедес" и "Добре, че вали", а втората- "Звезди ли искаш да ти свалям" и "Бедни и богати". От Преслава- "Дяволско желание", "Лъжа е", "Водка с утеха", "Моето слабо място" и нещо съвсем ново, например. От Емилия- "Не виждам", "Легенда за любовта", "Целувай ме", "Смелите си имат всичко" и "Ето ме". Анелия- "Погледни ме в очите", "Само мене нямаш", "Всичко води към теб", "Аз и ти" и "Генерал". За другите изпълнители- не повече от 2-3 песни. Те така или иначе са много повече от най-големите и нещата общо взето ще се уравновесят.

Ето това според мен би бил един пълноценен концерт, смесица от старо и ново. И ако успеят да го рекламират правилно, може и да имат около 10 000 човека на всякакви възрасти, ако не и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че има ли изобщо шансове Гло да участва в тоя концерт, дори и да прескочим удрянето на едно рамо от страна на Митака за нейния си концерт, тя не прескачаше ли тия мероприятия като цяло?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че има ли изобщо шансове Гло да участва в тоя концерт, дори и да прескочим удрянето на едно рамо от страна на Митака за нейния си концерт, тя не прескачаше ли тия мероприятия като цяло?

Какво значи едно рамо??? Малко ли е че през 3 дни качват в тубата реклама за концерта и по планета нон стоп го промотират. Като иска Глория по-голямо рамо (финансова инжекция) да дава по-голям процент. Глорчето не пропуска да е част от масовката всяка година. Преди 8-9 г. имаше момент, в който не отразяваше концертите им, ама като видя, че няма накъде, да видиш как първа припка примата да се покаже на плейбека

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...