Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

С един хит за 10 годишна кариера какво място да ѝ търся точно на Татяна при положение, че имаше слухове, че този концерт ще бъде смесен и затова съм включил изпълнители със златни хитове, които заслужават повече да участват! ;) По-късно ще пусна нов постер.

Татяна последните години е доста актуален изпълнител, това е концерт за РД, а не ретро парти. Естествено, че заслужава много повече от Магда, Валя, Гергана, Райна, Есил Дюран например. Гледайте обективно на нещата, а не с пристрастните си очила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов и отново НЕофициален постер.

8332948W.jpg

 

П.П. Оставих Галена, макар че се спомена тук, че няма да участва. Но докато тя не потвърди аз не вярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов и отново НЕофициален постер.

8332948W.jpg

 

П.П. Оставих Галена, макар че се спомена тук, че няма да участва. Но докато тя не потвърди аз не вярвам.

 

Браво! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов и отново НЕофициален постер.

8332948W.jpg

 

П.П. Оставих Галена, макар че се спомена тук, че няма да участва. Но докато тя не потвърди аз не вярвам.

Цура Пеевска на мястото на принцеса Гергана - потрес! :gun_bandana: Предишният вариант ми харесва повече. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ще е гадно, ако Галена не участва. Тя винаги допринася за различни и интересни концерти :( Не, че ще мрънкам, ако дойде в Щатите, но дано да успее да ги съчетае.

 

Важното е Анелия да измисли нещо в стил...

 

 

 

...и да мачка с прием на Генерал, за да си запази Певица или Идол :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Галена я няма наистина ще е зле - най-вече защото няма да можем да чуем "В твоите очи" и "Живей". Отделно, че ако тези песни не се пеят, Десислава и Преслава не са с цветущи самостоятелни песни тази година. То има време, де, със сигурност и двете ще пуснат други песни до тогава.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е единствената с повече от един хит тая година от пайнерките, няма как без нея. Може би Емилия също, но на Галена са три и по-големи според мен. Джена и Анелия са с един, Преслава с нито един засега.

 

Това "всичките звезди", както е обявено, е голяма простотия, нямам думи, това значи даже повече от на рд, където са между трийсет и трийсет и пет. Между двайсет и двайсет и пет става. Шест от тях да са от старите - Глория, Ивана, Тони Д, Нелина, Деса, Милко, актуалните в последните години Галена, Преслава, Анелия, Емилия, Джена, Андреа, Цветелина Янева, Константин, Мария, това са девет, Галин, Фики, Теди Александрова и Яница от най-новите актуални.. И остават още шест места примерно за Борис Дали, Илиян, Малина.. и още трима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има слухове, че Преслава и Деси Слава ще представят дует в Арена Армеец. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Преслава с трети дует тази година - мерси :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е единствената с повече от един хит тая година от пайнерките, няма как без нея. Може би Емилия също, но на Галена са три и по-големи според мен. Джена и Анелия са с един, Преслава с нито един засега.

 

Това "всичките звезди", както е обявено, е голяма простотия, нямам думи, това значи даже повече от на рд, където са между трийсет и трийсет и пет. Между двайсет и двайсет и пет става. Шест от тях да са от старите - Глория, Ивана, Тони Д, Нелина, Деса, Милко, актуалните в последните години Галена, Преслава, Анелия, Емилия, Джена, Андреа, Цветелина Янева, Константин, Мария, това са девет, Галин, Фики, Теди Александрова и Яница от най-новите актуални.. И остават още шест места примерно за Борис Дали, Илиян, Малина.. и още трима.

Ето ме и Питбулхитове, а Аматьорка и Нокаут- не?! Не вървиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо се изяждам от завист, че жалките ви животи се въртят около селячки дояли крави, а сега станали "звизди".

Сън не ме хваща, че не лижа гъза на някоя цървулка за да ми снася "инфо" от кухнята. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако зависеше от мен, концертът би изглеждал ето така:

 

1. Константин – Твърде късно е; Болка в минути

2. Кали – Копие/Като те почна

3. Валя – Минало си ти за мен

4. Гергана – Както преди/Боли

5. Андреа – Най-добрата/Секс за ден

6. Нелина – Бял мерцедес

7. Милко Калайджиев – Къде си, батко

8. Райна – Нежна полиция

9. Преслава и Борис Дали – Първи в сърцето

10. Галин – С мене да вървиш

11. Деси Слава – В твоите очи; Две сърца

12. Малина и Азис – Не знаеш/Черните очи

13. Мария – Не те обичам

14. Илиян – Тупалка

15. Емилия – Смелите си имат всичко/Да бях от гадните; Нежни устни

16. Джена – Спри да ми досаждаш; Моли се да не почна

17. Цветелина Янева – Кажи ми „Ало”/Още колко нощи; Давай, разплачи ме

18. Яница – Грешната

19. Фики – Бум/Горе-долу; Кой

20. Глория – Откраднат миг; Феникс; Не сме безгрешни

21. Тони Дачева – Звезди ли искаш да ти свалям

22. Преслава – Водка с утеха/Уморих се; Лъжа е

23. Ивана – Нещо неТипично; Като на 17; Ние сме №1

24. Анелия – Генерал; Само мене нямаш/Една минута

25. Галена – Стара каравана; Хавана Тропикана

 

Но разбира се, това, което ще чуем, ще е далеч по-зле - треторазрядници, 50 изпълнители на сцената, само нови песни, плейбек и т.н. Така ще е, докато най-отгоре са дъртаци и хора, които си нямат понятие какво иска публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма майко доживях да видя как наричат Гуца треторазрядна :roll1: 2003-2004 година чалгата беше в краката ѝ колкото и да не ви се иска. Трябва да излезне в Армеец, да забие само Губя те бавно и да изравни всички селянки със земята. Глория също. И Ивана. Абе и Ема и Деса. Ще ми се и Залеза и зората/ Къде си ти да чуя, ама надали :D

 

Нулево желание имах за концерта, но интересът ми се вдигна. Ще видим как върви инфото за него и може да се прекарам да ида. Ама ако мислят да пробутат всички елементарнички от фирмата няма да ми се ще.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но разбира се, това, което ще чуем, ще е далеч по-зле - треторазрядници, 50 изпълнители на сцената, само нови песни, плейбек и т.н. Така ще е, докато най-отгоре са дъртаци и хора, които си нямат понятие какво иска публиката.

Не съм сигурен, че това е така. На ГИК как веднъж не забраниха да си пеят старите песни? Просто повечето певици не са сигурни в старите си песни явно и предпочитат да изпеят последните, за да им е сигурен приема. За някои по-слабо известни това е ОК, но за такива като Преслава и Анелия ми е много дразнещо, защото и възможностите имат, и златните хитове, но ... акъл липсва явно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че това е така. На ГИК как веднъж не забраниха да си пеят старите песни? Просто повечето певици не са сигурни в старите си песни явно и предпочитат да изпеят последните, за да им е сигурен приема. За някои по-слабо известни това е ОК, но за такива като Преслава и Анелия ми е много дразнещо, защото и възможностите имат, и златните хитове, но ... акъл липсва явно.

Трябва един човек отгоре, който сам да направи подбора - не певиците сами да си решават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва един човек отгоре, който сам да направи подбора - не певиците сами да си решават.

Да и веднага ще се разпищят кокошките и ще тръгнат да заплашват, че ще напускат :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ме и Питбулхитове, а Аматьорка и Нокаут- не?! Не вървиш!

 

Да подлагаш на съмнение успеха на "Ето ме" и "Pitbull" е тотална липса на реална представа за това какво се случва в клубовете.

"Нокаут" никога не съм я чувал в клуб, "Аматьорка" няколко пъти..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако зависеше от мен, концертът би изглеждал ето така:

 

Ще е супер ако Мара изпълни и "Най-добрият" или "Мръсни помисли". Но тя каквато поп вълна я тресе, някой друг живот може би... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария е време да изпее "Спомен", дори може едно жестоко интро да барне, нещо от сорта, слагат й само една въртяща се платформа и удължават малко интрото с пианото, а дори могат бузукито изобщо да го отстранят и пиано да изсвири цялата песен. Много са забутани в главите и идеите! Само си пуснете едновременно интрото на "Спомен" и тоя клип или друг с такава кутия:

 

 

Имат толкова хубави песни, които предразполагат много различни и идейни представания, но са прости чагарки - това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария е време да изпее "Спомен", дори може едно жестоко интро да барне, нещо от сорта, слагат й само една въртяща се платформа и удължават малко интрото с пианото, а дори могат бузукито изобщо да го отстранят и пиано да изсвири цялата песен. Много са забутани в главите и идеите! Само си пуснете едновременно интрото на "Спомен" и тоя клип или друг с такава кутия:

 

 

Имат толкова хубави песни, които предразполагат много различни и идейни представания, но са прости чагарки - това е истината.

Евала!

 

Но подобни идеи се реализират мега рядко .. За жалост...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като снощи Ненчо Касъмов ми каза, че той уредил Емилия и Фики на панаира при нас във Видин се замислих, дали Тони Стораро няма да има собствен блок с песни на този концерт? :scratch: Щото като му подхвърлих, че те не са от неговите, той някак ме изгледа странно и едва ли не укоряващо, че въобще деля бранша на фирми. Останах с впечатлението, че вече няма особено значение дали си в Пайнер, АРА, Диапазон или Съни. Всички са един тюрлюгювеч....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони както ги е подкарал, като нищо ще пее повече от всички и ще смаже с прием. Както Азис винаги, когато се появи на пайнерски концерт.

 

Иначе без Галена, концерта трябва старите чанти да го спасяват. Само Анелия, Емилия и Фики на този етап имат хитове с трайност повече от месец.

 

И все пак нещо билети, а-у има ли пуснати в продажба? Изгарям от нетърпение да видя на каква стойност ще са и колко ше продадат... :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...