Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Само не мога да разбера защо очаквате нещо различно от ежегодния плейбек парад на суетата.

Пак ще 'пее' куцо, кьораво и сакато по оскъдно облекло в полупразна зала. Дано не съм права, но това е реалността.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като знаеш нещо или го кажи, или си трай, какви са тия многоточия и подмятания във всеки пост, ебати оригиналния :mf_surrender:

 

Знам и си трая си, както виждаш...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито масов плейбек, нито полупразна зала са реалността.

От последната масовка на кокошарника точно това си беше реалността. Нещо конкретно ли те навежда на мисълта, че така изведнъж ще си сменят дългогодишната практика на отбиване на номера, или ни крепи надеждата, че ужким, ако решат и желаят могат и повече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаят и още как - пак ще си говорим...Чао! :lol:

 

Eстествено, че е твърде рано, стига си спамил..;) Аз съм сигурен, че дори не е ясно кой ще пее..

 

Иначе защо мисля, че е правилен ход? Ами не знам коя под ред година Пайнер е номер 1 муз.компания в България..мисля, че знаят какво правят щом се задържаха толкова много години..;)

 

Хубаво е, че обявиха датата рано, сега това ще е тема номер 1 до края на годината и всичко друго ще е на заден план, така си осигуряват добър ПР, но и високи очаквания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам ретро хитове.

Още от сега си представям как една Валя забива ''Минало си ти за мене'' или Магда ''Море и суша''.

 

Няма шанс и да присъстват ако концерта се води 14 години ТВ Планета


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От последната масовка на кокошарника точно това си беше реалността. Нещо конкретно ли те навежда на мисълта, че така изведнъж ще си сменят дългогодишната практика на отбиване на номера, или ни крепи надеждата, че ужким, ако решат и желаят могат и повече?

Я, стига глупости! На рождения ден залата беше фраш, даже отвън е имало хора да чакат. Освен това 90% бяха на живо - максимум 5 имена да бяха на плейбек. Каква е реалността? Нито празната зала, нито плейбека е реалност.

На наградите - по подобен начин, малко по-слабо, но в никакъв случай празно и с масов плейбек.

Пуснете си рождения ден от 2008 г. да видите какво е всички да са на плейбек, с изключение на Ивана, Преслава, Анелия и Емилия и в залата да е мъртвило ... и го сравнете с последните концерти ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, стига глупости! На рождения ден залата беше фраш, даже отвън е имало хора да чакат. Освен това 90% бяха на живо - максимум 5 имена да бяха на плейбек. Каква е реалността? Нито празната зала, нито плейбека е реалност.

На наградите - по подобен начин, малко по-слабо, но в никакъв случай празно и с масов плейбек.

Пуснете си рождения ден от 2008 г. да видите какво е всички да са на плейбек, с изключение на Ивана, Преслава, Анелия и Емилия и в залата да е мъртвило ... и го сравнете с последните концерти ;)

О, на този концерт Райнуш смаза с ''Нежна полиция''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, на този концерт Райнуш смаза с ''Нежна полиция''.

Да, но ако не бъркам и тя беше с плейбек. Това за мен е най-гадния концерт евър .. само на Преслава публиката беше на крака масово и на още 2-3-ма частично.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете си рождения ден от 2008 г. да видите какво е всички да са на плейбек, с изключение на Ивана, Преслава, Анелия и Емилия и в залата да е мъртвило ... и го сравнете с последните концерти ;)

 

Джена какво пя там, че не си спомням ?


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От последната масовка на кокошарника точно това си беше реалността. Нещо конкретно ли те навежда на мисълта, че така изведнъж ще си сменят дългогодишната практика на отбиване на номера, или ни крепи надеждата, че ужким, ако решат и желаят могат и повече?

 

Глупости. Няма нищо в подкрепа на думите ви, нито можете да покажете снимка или кадър, на който залата е само на 50 процента, нито пък е било като едно време всички на плейбек, само Ивана на живо. Имаше коментари дори за останали навън хора, защото не са си купили билети навреме.

 

Аз от много изпълнители съм доволен като цяло, нямам нужда да си сменят практиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но ако не бъркам и тя беше с плейбек. Това за мен е най-гадния концерт евър .. само на Преслава публиката беше на крака масово и на още 2-3-ма частично.

Бъркаш.

Райна беше абсолютен live.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А спомняте ли си първия лайв концерт през 2005, когато всички от-до пяха на живо, само Малина нагло излезе на плейбек... :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Това беше страхотна наглост!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак забравяме, че последната изява на кокошарника беше в Стара Загора, масово на плейбек, и с 350 продадени билета.

 

Ама дори да я забравим, Арената е с около 3 пъти повече места от зала 1. Просто не виждам как без съществена промяна на цялото шоу, ще я напълнят с обичайния концерт за РД.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак забравяме, че последната изява на кокошарника беше в Стара Загора, масово на плейбек, и с 350 продадени билета.

 

Ама дори да я забравим, Арената е с около 3 пъти повече места от зала 1. Просто не виждам как без съществена промяна на цялото шоу, ще я напълнят с обичайния концерт за РД.

 

Първо! Това беше ФОКЛОРЕН КОНЦЕРТ за 23459 път ти се казва и ние не знаем колко билета са продадени-такава информация-НЯМА, пратено на ФОкси. Второ- ще видиш как ще я напълнят...:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, то тука "реалностите" на Фокса и още 2-3 чалга "хейтъри" са си реалности само в тях. Нито на концерт ходили в последните 3 години, нито дискотека посетили да си сверят малко часовниците, ама иначе все най-информирани, кое е хит, къде колко публика имало и кой пял или не пял на живо. :1000 (29):

Но да, няма какво да се лъжем, на мен също ми е супер странно и интересно всъщност да видя как в най-слабата за поп-фолка година, Пайнера се наема да пълни Арена Армеец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта през 2008 ми е един от любимите. Емилия се завърна след майчинството и избухна с най-големия и актуален хит за онова време. Още не мога да и се нарадвам на изпълнението. Най-доброто за вечерта! Просто ги отвя всичките.

 

 

" Какво им вземаш и им даваш на женитееее " 1000%20(6).gif

Забележете и подредбата. Единствено Преслава и Константин бяха след нея, защото бяха певеца и певицата на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...