Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Е, няма да я изпее...;)

Откъде да знаеш кой какво ще пее? Концерта е след 3 месеца, има доста време за приготовления... не знаем кои изпълнители, кои песни ще пеят ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като е с жива музика концертът. Ще направи от днес за утре лайв концерт - това трябваше последните 2-3 години да се прави, за да възпитат публиката и да знаят, че ще получат лайв концерт.

Не знам какво трябва да е подготвил, че той, а и вие, да си мислите, че ще събере 15 хиляди души с билет - най-вероятно билетите ще са с максимална цена от 15 лева, а вътре ще се лее бира и ядене - може и да посъбере 7-8 хиляди.

Не съм сигурен, че ще им стане концертът точно там за жалост. Най-много да викне някоя сръбска/гръцка звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е този смешен спор за Яница? Естествено, че не може да пее...нали я чухме на "Всичко чуждо пожелаваш" какво дране беше. Нямам против момичето, но дай да си говорим нещата както са :mf_surrender:

 

Колкото до концерта - изненада голяма. Зала 1 последните години е наполовина празна и се изисква смелост да рискуваш с толкова голяма зала :) Ще почакаме и ще видим :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е този смешен спор за Яница? Естествено, че не може да пее...нали я чухме на "Всичко чуждо пожелаваш" какво дране беше. Нямам против момичето, но дай да си говорим нещата както са :mf_surrender:

 

Колкото до концерта - изненада голяма. Зала 1 последните години е наполовина празна и се изисква смелост да рискуваш с толкова голяма зала :) Ще почакаме и ще видим :)

 

Абе наполовина.. Я го докажи? Това е абсолютно невярно, особено за рд винаги е пълна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до концерта - изненада голяма. Зала 1 последните години е наполовина празна и се изисква смелост да рискуваш с толкова голяма зала :) Ще почакаме и ще видим :)

 

Абсолютна глупост.

На последния рожден ден особено залата беше фул, а балконите дори няма да ги споменавам.

 

Концерта със сигурност ще е изненада за много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много искам Преслава да пее златни хитове :Vishenka_05:

И аз :Vishenka_05: Да започнем да редим миксовете вече :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Арена Армеец - но графиката е буквално 1 път и то са две думи само.... :mf_surrender:

И рекламата им е много зле обаче, нямат никакъв план, никаква идея как да си позиционират тийзъри, постери и изобщо рекламата на събитието.

Трябваше изведнъж да гръмнат, да ги разпишат по медиите, да пуснат и видеореклама едновременно. Отново едно голямо нищо в тази област.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Арена Армеец - но графиката е буквално 1 път и то са две думи само.... :mf_surrender:

И рекламата им е много зле обаче, нямат никакъв план, никаква идея как да си позиционират тийзъри, постери и изобщо рекламата на събитието.

Трябваше изведнъж да гръмнат, да ги разпишат по медиите, да пуснат и видеореклама едновременно. Отново едно голямо нищо в тази област.

До средата на септември според мен ще направят това. Просто сега е началото, а по принцип Митко оставя най-хубавото за накрая :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз отново напирам за смяна на графичната опаковка на телевизията. Шапките им и музикалните преходи са повече от потресаващи.

 

Отдавна не сме 2003 година ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Арена Армеец - но графиката е буквално 1 път и то са две думи само.... :mf_surrender:

И рекламата им е много зле обаче, нямат никакъв план, никаква идея как да си позиционират тийзъри, постери и изобщо рекламата на събитието.

Трябваше изведнъж да гръмнат, да ги разпишат по медиите, да пуснат и видеореклама едновременно. Отново едно голямо нищо в тази област.

Така е. Аз ще го направя по-добре. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе написах "На екс", защото си беше хит и е предразполагаща към танцуване, и за пеене на публиката ми се струва по-удобна от "С теб да бъдем пак" и "Неблагодарен", пък "Докрай" и "Пробвай се" вече ги е пяла.

 

Рекламата и графиките в "Пайнер" като цяло никога не са били на достатъчно високо ниво, няма ли как да наемат някой маркетинг специалист поне за този концерт, то сигурно няма и да е предизвикателство за опитен такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приготвих НЕофициален постер :1000 (29): Не знам дали ще са тези спонсорите, нито дали ще са това изпълнителите нито час и т.н. Надявам се да ви хареса :1000 (19):

8322895O.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако имах излишни, щях да им дам пари, само и само да го организирам заедно с хора от форума за собствен кеф. Все пак бая години са това, могат да се измислят супер интересни неща дори като колаборации на сцената между изпълнители както на западните концерти. Интересно как биха реагирали, ако им влезе някой в офиса и им каже "Моля ви се, айде не се мъчете, дайте да ви направя концерта, от вас само да си почивате искам." 1000%20(29).gif, винаги съм се чудил дали осъзнават как правят някои неща и просто ги мързи, или нямат представа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше сложил кралицата Яни щеше да е перфектен.

Ако съответната кралица участва, с удоволствие бих заместил Мария или Райна с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приготвих НЕофициален постер :1000 (29): Не знам дали ще са тези спонсорите, нито дали ще са това изпълнителите нито час и т.н. Надявам се да ви хареса :1000 (19):

8322895O.jpg

какво парави там Глория :mf_surrender:

 

 

Яница със сигурност ще участва

Link to comment
Сподели в други сайтове

какво парави там Глория :mf_surrender:

 

 

Яница със сигурност ще участва

 

25 години празнуват, не 10, Глория е първата по-модерна самостоятелна попфолк певица, без която "Пайнер" едва ли щеше да е това, което е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

25 години празнуват, не 10, Глория е първата по-модерна самостоятелна попфолк певица, без която "Пайнер" едва ли щеше да е това, което е!

Не се хаби да му обясняваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе сдрах те се да обяснявате как концертите на Пайнер трябвало да бъдат с бенд и в Арена а сега какво пък от това, че било там и на живо, било само веднъж... :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: По-негативно, злобно и дразнещо от чалга фен едвали има на този свят...:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам само едно нещо в тази тема: - Защо си мислите, че ще гледате нещо различно в сравнение с друг път? :scratch:

 

И какви са тези пораженчески постове да се пеят стари песни? Нали 10 години слушам тук как това е едва ли не пълното падение в чалгата? Нещо доста лицемерен завой правят точно определени люде, с много помпозни претенции тук? Как така цяло лято тук се дрънка за някакви хитове, а като наближи РД се присещат същите хора да ретро песни? И на каква база оптимизмът извира в постовете, а се забравя провалената откъм концертна дейност 2015-та? Всеки път ли ще се пее старата песен на нов глас и се започва с традиционните мечти за слава и величие, на един бранш със затихващи функции?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...