Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Аз не разбирам само едно нещо в тази тема: - Защо си мислите, че ще гледате нещо различно в сравнение с друг път? :scratch:

 

И какви са тези пораженчески постове да се пеят стари песни? Нали 10 години слушам тук как това е едва ли не пълното падение в чалгата? Нещо доста лицемерен завой правят точно определени люде, с много помпозни претенции тук? Как така цяло лято тук се дрънка за някакви хитове, а като наближи РД се присещат същите хора да ретро песни? И на каква база оптимизмът извира в постовете, а се забравя провалената откъм концертна дейност 2015-та? Всеки път ли ще се пее старата песен на нов глас и се започва с традиционните мечти за слава и величие, на един бранш със затихващи функции?

 

 

Фокс, избързваш със заключенията...;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, избързваш със заключенията...;)

 

Не мисля. На "пайнерски" приказки съм се наслушал през годините. И през май'2008 бе сигурно, че на турнето Преса, Анелия и Кама излизат с бенд накрая, но когато доиде първия концерт, всичко това бе забравено. Не може компания структурирана за концертна дейност без бенд, за една нощ да претърпи колосален рефреш и да започне да работи по друг начин. Аз ти разбирам романтичната мисъл, но заради Глория и Анелия Митака няма да си досъсипе и без това малкото останало его. Че той от 9 кладенеца вода носеше тия дни, за да докаже как плейбек-синбек постановката на кариерите на Преслава и Галена не са махнати от концерта на Цеца щото не пасват на идейната му коцепция, а на собствен концерт ще рискува да го направи, щото Глория и Анелия ще са готови с изявите си, а другите 30 участници не. Ти как виждаш бийтовете на Оцко, които ще са поне 60% от концерта, да се получат с бенд? Е питай един твой приятел (забравих му името), с които гледахме заедно концерта на Цеца в Несебър какво маргинално нещо е Анелия по светло и без подгряване преди нея. И така безлично минава тя, която е от големите звезди на Митака. Ами тия, които нямат никакъв опит на подобни мероприятия и кариерите им са 99% дискотечен бийт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това имах предвид и аз, но онова трибЪквеното робче на Пайнер ООД веднага тръгна да осира темата!

Лайв музиката трябваше да я възпитат в слушателите си, защото чалга фенът кога е слушал любимите си песни абсолютно на живо - никога и сега като ги чуе ще има да се чуди кои са - например на Анелия или не можеш да ги познаеш, или са едни и същи всичките, когато Дани Милев ги свири.

Нож с две остриета си е това и за певиците, и за фирмата. Но няма лошо, винаги има първи път, макар и след 25 години. :1000 (29):

Пешо, говориш много убедено за изненади, пък нищо не казваш общо взето. Дай жокерче. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми стана странно... Вечно недоволни, хаха.

 

Тук говорим, че масата певачки от кокошарника нямат нито опита, нито песните да пеят с бенд на живо. Не може да си пееш Оцковите бози на плейбек по кръчмотеките и така изведнъж да ги направиш на живо с оркестър. И дори да го направят, даже да репетират от сега до първи декември нон стоп, не съм убеден че крайния резултат ще е нещо особено добро. Просто от кокошарнила нямат тоя опит заради наложения модел в жанра от известния димитровградски инженер, който смята пеенето на живо, още повече с бенд, оркестър, за нещо излишно и без което може да се мина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пешо, говориш много убедено за изненади, пък нищо не казваш общо взето. Дай жокерче. :1000 (29):

 

Да речем, че на много форумски Кралици ще им паднат короните на тоя концерт... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо толкова напъвате да има бенд? Аз например не харесвам тази идея - ето на концерта на Анелия някои песни не ги докарваха много добре. А и публиката е по-предразположена да избухне, ако чуе оригиналната мелодия на песента, а не някакви преработени аранжименти.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо толкова напъвате да има бенд? Аз например не харесвам тази идея - ето на концерта на Анелия някои песни не ги докарваха много добре. А и публиката е по-предразположена да избухне, ако чуе оригиналната мелодия на песента, а не някакви преработени аранжименти.

 

Донякъде си прав. Вокалите в повечето песни правят сами песни, а с бенд няма как да се пресъздадат .. .


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Донякъде си прав. Вокалите в повечето песни правят сами песни, а с бенд няма как да се пресъздадат .. .

Оцковите песни не мога и да си ги представя как ще звучат с бенд :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера се надъха яко след като го отрязаха в Пловдив и вярвам, че сериозно ще внимават какво и как ще представят на този концерт. ;)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцковите песни не мога и да си ги представя как ще звучат с бенд :mf_surrender:

 

Прекрасно ще бъде да не ги чуем, а да се насладим на живи изпълнения с бенд. Тогава ще се види кой е можещ и кой просто лъже публиката години наред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не е и нужно абсолютно всичко да е изсвирено! В ерата на технологиите сме, нека звучат и компютърни звуци, одобрявам! И от двете да има. Голяма зала е, може да бъде много разчупено и интересно, всякакви изненади могат да се подготвят, да изгледат няколко концерта за VMAs, да се вдъхновят малко, което не значи да копират 1:1, но най-малкото могат да вземат идеи за водещите!! Сценариите нашите са много тъпи обикновено, защо не направят нещо интересно? Вижте Магда каква реклама направи на онези награди. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да наемат Ку-ку бенд да свирят и ще напълнят залата 100%. :D

Ку-ку Бенд ще им дойде доста скъп :D А и Слави няма да си преглътне егото да си даде бенда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз пък не искам Бенд.

Концерта на Анелия на мен хич не ми харесва. На повечето песни им се губи емоцията.

 

+1

 

В България няма толкова добър бенд, който да може да им изсвири мелодиите на песните 1:1 и ще стане като с откриването на Цура Янева, пълно мъртвило. Хората ще гледат като треснати коя песен им свирят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е проблемът в бендовете, а в песните. Вашата работа малко "На крива ракета космосът й пречи". Сега пък бенд не искали. А какво искате - да бичат 80% на плейбек а Армеец ли? Да станат хептен за смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е проблемът в бендовете, а в песните. Вашата работа малко "На крива ракета космосът й пречи". Сега пък бенд не искали. А какво искате - да бичат 80% на плейбек а Армеец ли? Да станат хептен за смях.

Да пеят на живо без бенд - не е толкова сложно, последните концерти минават идеално така. Вече никой "не бичи на плейбек" - изключвам Андреа, Малина, Хоанг, Кристиана и още 1-2 подобни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде КЛЮЧ! Само предположения и измишльотини от "запознати". Има цели 3 месеца. Къде са модераторите? Ключ! :lock: :1000 (29): :mf_surrender:

 

И кво ти пречи темата БЕ? Ква е тая мания да се заключва всичко? ФОРУМЪТ Е ДА СЕ ПИШЕ. Който не иска, да не влиза, ние тук имаме какво да обсъждаме.

 

 

Относно плейбека само Малина и Андреа от по-известните на концертите не са изкарвали цяла самостоятелна песен на живо, като втората с Борис Дали един път и май на "Най-добрата" имаше части на живо, но цяла песен не. Малина има цяла песен, но в "Шоуто на Слави". Ани Хоанг и Кристиана също не сме ги чували на концерт, май само в предавания, те двете пък са толкова неадекватни, особено втората, че по-добре да не участват.

 

 

 

Даже Коцето, дето напоследък винаги е с плейбек, е имал живи изпълнения преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво ти пречи темата БЕ? Ква е тая мания да се заключва всичко? ФОРУМЪТ Е ДА СЕ ПИШЕ. Който не иска, да не влиза, ние тук имаме какво да обсъждаме.

Имате какво да обсъждате и нямате какво да правите, БЕ! :3fdb8960598fa63e: 4 страници спам и напразни надежди....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям Кали-Пресифен!

Благодаря, -А. :1000 (19):

 

Искаш ли да направим подписка императрица Яница да закрива концерта?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде КЛЮЧ! Само предположения и измишльотини от "запознати". Има цели 3 месеца. Къде са модераторите? Ключ! :lock: :1000 (29): :mf_surrender:

 

Аха, значи ключ на актуална тема, а отворена стои онази за Деса и Кама, само защото инфантилните фйенчета не само на Деса имат нужда да плюят някъде Кама. Защото, ако не го правят, ще вземем да се запитаме, как така всички искат уж бенд и промяна снощи, а днес агитката на Пресли си сети, че не им е удобно подобно ново статукво и си искат старото. Малко така доста лицемерно звучи, като мина еуфориата от снощи. Или греша?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имате какво да обсъждате и нямате какво да правите, БЕ! :3fdb8960598fa63e: 4 страници спам и напразни надежди....

 

И?! Тоя спам и тия надежди под формата на писма в личната ти пощенска кутия ли са, на ЛС ли ти ги пишем, или на който и да е, че да пречат? Много е важно да се плюе навсякъде.

 

Надявам се Преслава да не възнамерява да пее "Аматьорка" 1000%20(29).gif ии също да не правят много премиери на самия концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, значи ключ на актуална тема, а отворена стои онази за Деса и Кама, само защото инфантилните фйенчета не само на Деса имат нужда да плюят някъде Кама. Защото, ако не го правят, ще вземем да се запитаме, как така всички искат уж бенд и промяна снощи, а днес агитката на Пресли си сети, че не им е удобно подобно ново статукво и си искат старото. Малко така доста лицемерно звучи, като мина еуфориата от снощи. Или греша?

От къде го измисли сега това? От къде пак Камелия vs Преслава? Вечната ти драма! Ключ, да, правилно, имате подадена една дата и зала, другото са измислици на теб и попивателната ти малко по-горе. Да се коментира нормално - нямам проблем с това. Но намесиш ли се ти,още един двама и всичко о*ирате. Хайде наистина да се заключи! Има твърде много време и твърде малко достоверна информация, чист спам, "кралици" певици и т.н. Не виждам проблем да си обсъждате в скандалите. Намесването на Камелия в темата също е вид спам, нали все пак е аут :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...