Jump to content



Online: Ивана и Васил Иванов - Ех, любов


Препоръчани коментари

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Едни и същи клипове, едни и същи текстове изпълнени по абсолютно един и същи начин.

А и този Васил Иванов много изциганява песента.

Твърдо не.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ейййййййй, толкова по-хубаво щеше да е, ако беше самостоятелна, начинът на пеене на този просто дразни, за мен партиите му са неслушаеми, така се разконцентрирах от другите елементи на проекта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, нищо не разбирате от музика. :feminist_en: Ивана стои на перваз и пее за отминаващата младост.

 

Това в нашата механа "13-те стола" ще е фурор в 5 сутринта. :wine:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвах до колко е възможно да се развали една песен с кавър. Люси беше първи с "Ако питаш свиня ли съм", ето я и певицата на народа номер 2. :mf_surrender: Има нещо хубаво в текста, но всичко останало е зеро. Това Боби и Янева даже не биха го слушали.

Певецът всъщност този от клипа ли е? Защото при толкова увиване аз не го видях да си отваря устата почти, сигурно е вентрилоквист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е толкова зле, колкото я изкарвате. Типична песен и звучене за Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това някакъв микс от ;цигания и естрада. Скука.

Такива текстове Ваня има бол...

Това ако чукне и 100к гледания в тубата ще ме изненада :1000 (29): :1000 (29):

Сама си се забива...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, но ако беше самостоятелна на Ивана, би звучала доста по-добре! Просто в този вариант, това не е нейната песен!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата приятна идея за мелодия и аранжимент се разваля от кръчмарското изпълнение. По-добре нищо да не беше пускала. Не може някак да се впише вече. Като иска да прави песни в своя стил, да прави поне неща квалитетни като "По дяволите рая - Кръв ми капе от сърцето - Падни на колене" примерно, да имат някакви предпоставки за хит. Ивана е бледа сянка на онова, което беше. И упорито отказва да се разнообразява, с което си вреди сама на себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...