Jump to content



Online: Ивана и Васил Иванов - Ех, любов


Препоръчани коментари

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента е хубава, правилните хора ще я оценят. Не разбирам защо толкова сте я оплюли, прекалили сте.

 

+1

 

На мен много ми харесва песента, клипът също не е лош. Можеше да избере просто друга дуетна половинка но и така ми харесва.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

При положение, че съм фен на тази жена вече 11 години, смятам че имам правото да си изкажа мнението такова, каквото е без заобиколки и спестяване.

Голямо, подчертано стимулиращо НЕ на тази песен и този дует. Не мога да се хвана за нищо - нито музика, нито текст, нито изпълнение, още по-малко видео..Дуетният партньор не го дори и коментирам...

Никой дори самата Ивана не може да ме убеди, че това е нейния стил песни и това й се пее. Тази песен показва пълно творческо безсилие и вдигане на ръце от кариерата..А на 45 години хората започват да живеят втора младост, не да се пенсионират с глупави песни.

И най-неприятното е, че щях да си кажа - еми това е, изчерпа се жената ако пускаше само такива песни... Но не може преди година, две да си пуснал шедьовър като Магьосница и сега това...

 

Песента е единствено и само за отбиване на номера и това никак не ми харесва. Ивана да се стяга и да помисли малко над кариерата си и по какъв път иска да тръгне. Няма нищо по-грозно от това един изпълнител, който е пропагандирал, че творчеството и феновете му са най-важни сега да се отнася с такова неуважение и към двете...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая жена трябва да спре да работи за известно време да си прочисти главата и да започне отново. Не знам как тази песен и е прозвучала готова... По-добре да не пуска нищо от колкото да издава неща, просто за да може да каже, че има нова песен. Има потенциал в парчето, но не в този му вид.

 

Другия, който пее има изключително дразнещ кръчмарски акцент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и кой ?! :1000 (29):

 

Има спешна нужда от дълга почивка, на която да реши че й време да си остане с "Шампанското", "Кръчмата" и още 1-2.. вместо да вади Душове, Ролекси, Готини, Васильовци че гротеската е пълна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е един път, вие добре ли сте, супер истински. Пято е, но продължава да се случва с всеки и на всеки, така че... Вече този Васил е грешката, проваля песента, пеенето му е нетърпимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Ивана не излезе от образа на "добрата фея - кръстница", тоя й образ е толкова изчерпан.

Липсва й разнообразие.. колкото до песента, изобщо не ме грабва.Дуетната й половинка е леко казано нелепа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е песента, не знам защо сте я оплюли така. Браво на Ивана, че отново предложи песен с хубав текст. Но този наистина пее дразнещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но и аз не откривам нищо хубаво в песента.Ивана или да си почине малко, или да спре да пуска песни като повечето и в последните 4-5 години, защото брутално се изсира върху творчеството си в периода 2000 - 2008.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактът, че за песента на Теда Александрова и Борис Дали има повече положителни коментари и повече гледания от песента на Ивана и Васил Иванов говори за нивото на публиката ни. Разбира се, Ивана е имала и по-добри балади, но и тази не отстъпва особено. Определено след всяко слушане ми харесва повече. Припевът особено е много зарибяващ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Новата версия на "Ех, любов" :)

 

Много по-добре от предната, но за съжаление не е песента, която очаквах и ще слушам от Ивана.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-добре от предната, но за съжаление не е песента, която очаквах и ще слушам от Ивана.

На същото мнение съм.Мерси и за тази версия/.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е адската песен, вие добре ли сте. Само, който го е преживял, само той ще разбере тази песен. Че мен тази песен ме разрева на концерта на рождения ден на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е разликата в тази нова версия, че нещо не я усещам.

Иначе е потрес, защо нариват така тези, не могат ли да пеят нормално. Много е циганско просто...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е разликата в тази нова версия, че нещо не я усещам.

Иначе е потрес, защо нариват така тези, не могат ли да пеят нормално. Много е циганско просто...

Аранжимента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...