Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

@-A. Като сме се заговорили за Галин, нека да вземем за пример една наша вдовстваща истинска дама от имението Даунтън. Помниш ли какво каза като Сибил умря, че когато се случи трагедия, винаги търсим някой който да обвиним и излеем гнева си. По - късно пак каза нещо супер умно: най - лесно е да смачкаш човека, който е отритнат от всички.

Това също ми направи много лошо впечатление, когато се случи трагедията с Теофиков, всички нападнаха продуцента. Големите имена мълчаха в този момент, защото са големи и защото знаят, че омразата на обществото е неоправдана, но неконтролируема. Галин за сметка на това, като пълна швестерка яхна вълната за да си донесе актив и да се покаже колко добър продуцент е. Което нито е етично, нито е вярно, нито е достойно. 

Помня, разбира се! Брутална сцена, между другото. Тя си е най-доброто нещо в този сериал.

Галин е ужасен. Мисля, че Фики много го комплексира защото фактите са факти - Галин имаше повече фенска маса защото беше бедното момче от Добрич което пробиваше с много труд а на Фики всичко му беше в кърпа вързано, но Фики винаги е бил по-голямата звезда. Така и не преодоля, че не постигна популярността на конкурента си. Както би казал @xroflx9, добре че беше Емилия, че да го поканят при Цитиридис и при Гала!

  • Love 2
  • drunk 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя Али на времето плащаше на ходжи да колят агнета за зли уроки на Преслава. Беше чула че синът й Фики се люби с нея, а Преслава не е девствена и щяла да го разврати.

Тогава Преслава потърси моята помощ. Обърнах магията на Валя и Фики се ошишка от анаболите, а на Валя й излезе херпес Зостер.

 

Редактирано от Balkandji1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чуй, забранявам ти за любов да говориш ти.

Душата ти - бардак, тялото ти е магазин.

И ако беше ден - черен да си петък в любовта,

на разпродажба всичко, което нямаше цена.

Много зарибява. По-силно парче от на Галинчо.:D

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Валя Али на времето плащаше на ходжи да колят агнета за зли уроки на Преслава. Беше чула че синът й Фики се люби с нея, а Преслава не е девствена и щяла да го разврати.

Тогава Преслава потърси моята помощ. Обърнах магията на Валя и Фики се ошишка от анаболите, а на Валя й излезе херпес Зостер.

 

Щеше да си пуска "Проклета вещица нещо му прави", ако беше излязла тогава :D

 

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито го знам този кой е, нито знаех, че тази е дъщеря на Китич. Съвсем случайно попадам на това нещо, грам не подозирах за съществуването на тези двамата.

Ако смениш езика това ще избие на американско R&B/Rap от 2005/2006 MTV стил бе. Е*аси саунда, е*аси визиите и добрия клип - нито е особено скъп, обаче е точно като сниман в това време. Страшни визии, тоя е бял а ми напомня на черен рапър - стила на пеене, маниерите - топ. Мацката е точно в стил bad b*tch , тип Cassie, Trina, Eve, Lil'Kim... точно все едно гледаш MTV... 

Много ме впечатлиха съседите. Случайно попаднах, това заслужава балкански хит на годината. Поведение, музика, саунд, стил, визии, клип - абсолютен 6. Не мога дори най-малка забележка или кусур да намеря, то няма - супер са. Определени ще ги следя от тук насетне.

А наша Преслава продължава да мачка табуретки и дивани. Добре, че са Галена и Цветелина Янева да ти направят ефектния клип и като цяло нещо различно, особено Галена. 

В този Стил си представям единствено Гери-Никол но тя си изгърмя картите идиотката. Има много Rihana-like глас, поведение, нахакана, перфектен английски, почна със адски силни клипове - имаше шанса за да бъде нещо голямо на световно ниво. Уви, реши да пее чалга. То като се замисля всички в чалгата влязоха - Весу, Диона, Тита, Гери-Никол, Криско отдавна... 

Браво на съседите, тия 5 млн. гледания са малко за 3-те седмици, заслужава милиард. Не мога да сваля очи от Елена, е*аси поведението пред камерата, все е едно е на сцена от 20 години - намахана, нахакана, бруталната визия без да е просташка... бе няма слабо бе, тия са топ.

Живи и здрави да са тези двамата, браво Китич - дъщеря ТОП! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Благодаря за психоанализа. Тя и Галин са ми любимите да коментирам, това е факт. И двамата имат огромно самочувствие, което абсолютно не се основава на факти. И докато тя поне е достоен човек, той и с това не може да се похвали. Иначе на мен Глория ми е интересна от съвсем друга гледна точка. Но сега не е времето. 

Защо смяташ, че Галин не е достоен човек? Лично го познаваш, знаеш живота му ли? Не виждам какво толкова недостойно е показал, че да се правят такива крайни изказвания. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме доста новия проект на Глория. Песента трудно влиза,  защото сме свикнали с рими, но римата не прази поезията. Ще свикнете.

Клипа е много по-добър от Парижкия, като заснемане, монтаж. Харесва ми че картината е един размер постоянно и няма тези промени на черните черти по клипа през 5 секунди. Прави го къде къде по-професионален.

Харесва ми че в клипа няма нито глупави дигитални ефекти, нито видео стени или екрани, нито дискотечни светлини. Много изчистен, стилен, и близките кадри сa преобладаващи, с малък depth of field, който разбира от фотография, и много lens aperture.

Пък и Глория е яка чепица в негo. Еле пък с черната рокличка на Пиаца Навона и Испанските Стълби ако ми падне... :fuck: 

 

Има няколко неща дето не ми харесват. Глория е много неестествена, изкуствена и студена в клипа. Знам, че да се представя като ледена кралица ѝ е реакция на постоянните нападки, но го има в нея да е по-добричка, жалко че не го показва така като в минали клипове, като в повечето преди 2003 г. 

Постояната смяна на тоалети е толкова глупаво и ненужно... да избере два и е повече от достатъчно, това не е модно ревю и на никой не му пука колко визии ще смени. Винаги съм мислил че тези смени на тоалети са били най-глупавото мерило за статут. Просто развалят естественото течение на клипа.

Модела в клипа хем го има, хем няма тежест. Трябваше да я грабне, да се вплете с нея, да я погледне в очите. Пък и Глория една дистанцирана, личи си че нямат химия, няма страст, срам ги е, тогава кел файда от романтичния текст и присъствието му... както с него така и без нег.

 

Но повтарям, кефи ме много този проект. Горното е градивна критика!

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Галин на стори - бяха му писали да направи дует с Галена и той беше отговорил с намигващо емоджи

Ако някой ден се случи ще ми се сбъдне една мечта 😁 Дано! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Stela каза:

Защо смяташ, че Галин не е достоен човек? Лично го познаваш, знаеш живота му ли? Не виждам какво толкова недостойно е показал, че да се правят такива крайни изказвания. 

Кое не е показал Стела: 300 умрели, това с Даймънд, това с Диона, историите с Фики, въобще по - скоро всичко което е показал е недостойно. Той е един неталантлив човек, който краде песни и ги представя за свои, отделно е много долен в толкова много неща. Същинска твар. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pacho каза:

viber_изображение_2022-11-08_12-42-41-193.jpg

Срам и позор за образователната система! Що за пародия?? 2.75 е направо подарък за такава излагация. Та този цитат е грешен! "И по устните с отрова от усмивка ни следа"

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И малките деца мислят Галин за жена :D

 

  

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Галин на стори - бяха му писали да направи дует с Галена и той беше отговорил с намигващо емоджи

Това сигурно е било към Тотю когато му е показвал малкия си инструмент :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Кулагин е качил сторито на Дора от сутринта.

9-A0-DC6-AB-444-B-4-C98-8-D75-E4-B8-D93-

38-DF8112-4400-4029-A1-BC-DFFB600-E5-DA0

Ама участието при Цитиридката е от 2020г, кво ги прихваща сега злобарките 😂
Андреа напоследък има талант само за скандални постове, да не се правят на ударени с Кулагин.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Кулагин е качил сторито на Дора от сутринта.

9-A0-DC6-AB-444-B-4-C98-8-D75-E4-B8-D93-

38-DF8112-4400-4029-A1-BC-DFFB600-E5-DA0

Само Дора може да си даде паролата на такива даброжелатели като Кулагин и Стамбини, които да я вкарват в мега скандали.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Галин на стори - бяха му писали да направи дует с Галена и той беше отговорил с намигващо емоджи

Е, няма да се случи нещо неочаквано... Той ги обиколи всички за дует и после ще ги започва отначало. Така ще си крепят взаимно кариерите.... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, i810 каза:

Е, няма да се случи нещо неочаквано... Той ги обиколи всички за дует и после ще ги започва отначало. Така ще си крепят взаимно кариерите.... 

То пък защото Галена има спешна нужда Галин да и крепи кариерата 🤣

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

То пък защото Галена има спешна нужда Галин да и крепи кариерата 🤣

Въпросът е принципен. Взаимно си помагат, когато видят, че публиката губи интерес към тях. И на Галена ще и дойде времето. Това са напълно нормални неща. Остаряват ни любимците и младото поколение си търси нови идоли. А старите такива се обединяват в общи проекти, за да не ги забравят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...