Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 35 минути, Just_Me каза:

Аз чакам някой да изкоментира интервюто на Папи Ханс при Мон Дьо 😄 Попадам на изрезки от него в Тик Ток и още повече ми се повръща от този човек. Изкарва се най-великият в БГ и е насолил поп-фолка. Странно ми е защо никой от жанра не е направил коментар освен Супер Саш:

Screenshot_20221109-063313_Insta.jpg

❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Emanuela.Carey каза:

Той постна стори че интервюто му било изрязано, за да звучи скандално. Извини се на Мавродиева и каза че всъщност му е любимия текстописец в чалгата.

Интересното е че повече от ден преди да се извини нито един от “клиентите” на Мавродиева не скочи да я защити.

Какъв идиот! Видял е накъде вървят нещата и че яко се осра и айде изрязано било. Мда, тия сме ги чували вече. То сигурно и думите му са ги монтирали, а не ги е казал той 😄

А откога стана нормално изпълнителите да мълчат? Като изключим онова с Глория, Тото и Кали.

Някой просто трябваше да напише 2-3 думи и да защити жанра или собствените си песни или Анастасия, на която се крепи огромна част от поп-фолка...нещо поне 🤦‍♀️ То е ясно, че по чалгата се плюе всеки ден и на всички им е омръзнало, ама едно изречение нямаше да навреди.

Още повече че Кавал Ханс не е топ име и не знам къде изобщо се слага.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Аз чакам някой да изкоментира интервюто на Папи Ханс при Мон Дьо 😄 Попадам на изрезки от него в Тик Ток и още повече ми се повръща от този човек. Изкарва се най-великият в БГ и е насолил поп-фолка. Странно ми е защо никой от жанра не е направил коментар освен Супер Саш:

Screenshot_20221109-063313_Insta.jpg

Кой пък се вълнува от тоя плужек, че чак да го коментираме? Вълнуват ме единствено цените на билетите до Инстанбул!

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Just_Me каза:

Какъв идиот! Видял е накъде вървят нещата и че яко се осра и айде изрязано било. Мда, тия сме ги чували вече. То сигурно и думите му са ги монтирали, а не ги е казал той 😄

А откога стана нормално изпълнителите да мълчат? Като изключим онова с Глория, Тото и Кали.

Някой просто трябваше да напише 2-3 думи и да защити жанра или собствените си песни или Анастасия, на която се крепи огромна част от поп-фолка...нещо поне 🤦‍♀️ То е ясно, че по чалгата се плюе всеки ден и на всички им е омръзнало, ама едно изречение нямаше да навреди.

Още повече че Кавал Ханс не е топ име и не знам къде изобщо се слага.

Когато човек си мисли, че да продаваш успешно някаква силно елементарна продукция сред някакви маргинали е равносилно на това да си авторитет, се формира една изкривена самооценка, която в дългосрочен план не води до нищо добро за самия човек. Да седне първо да се изясни със себе си във всяко отношение какъв е, кой е и каква му е професията/мисията. Но и не му се връзвайте много, това са позиви за внимание.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

+ ДесиСлава, Емилия и Илиян

Емануела и Емилия са изпяли дуета си, ДесиСлава и Джордан също са пеели няколко песни заедно

Било е цяло турне на Пайнер

Емилия и Емануела имат дует? Интересна комбинация, не знаех. Сигурно скоро излиза...

Емилия ще си върне ли най-накрая увереността да пусне самостоятелна песен, която да превърне в голям хит. Супер талантлива и супер хитова, но от няколко години вече е дуетен изпълнител.

Просто събери смелост, Емилия, подбери точното парче и го изстреляй. Можеш го, доказвала си го толкова пъти.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията от вчера:

1. Едно си пожелавам - 192К

2. Не съм жена ти - 163К

3. Чупки в кръста - 119К

4. Извинявай - 114К

5. Мангава тут - 95К

 

------------------------------------------

Алкохол - 67К, Емрах - 59К, Пияни нощи - 55К, Отпусни се - 47К, Пистолет - 44К, Емануела - 41К, ВНЛ - 39К, WTB - 34K, Кадифе - 37К, Сладкото зло - 21К, Еуфория - 20К

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.11.2022 г. от 4:35, xroflx9 каза:

Кулагин е качил сторито на Дора от сутринта.

9-A0-DC6-AB-444-B-4-C98-8-D75-E4-B8-D93-

38-DF8112-4400-4029-A1-BC-DFFB600-E5-DA0

Сега като се замисля най-смешното в цялата работа е, че беше написал сторито в профила на Андреа на шльокавица за да не се усъмним че не е тя.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Гледанията от вчера:

1. Едно си пожелавам - 192К

2. Не съм жена ти - 163К

3. Чупки в кръста - 119К

4. Извинявай - 114К

5. Мангава тут - 95К

 

------------------------------------------

Алкохол - 67К, Емрах - 59К, Пияни нощи - 55К, Отпусни се - 47К, Пистолет - 44К, Емануела - 41К, ВНЛ - 39К, WTB - 34K, Кадифе - 37К, Сладкото зло - 21К, Еуфория - 20К

Циганиите са дали на заден, което е похвално.

Тази Пияни нощи на Джена показва доста впечатляващо задържне, учудва ме.

Емрах разочарова със слаба премиера.

На Меди баладата сякаш ще потъне бързо. На мен ми звучи като опит за повторение на "Да си тук". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама като пусна да си тук се качваше точно на самият топ и беше хипер интересен. Сега вече е един от ноготу. Медведевче милото и то драпа ли драпа, колко песни насра и нищо запомнено от Да си тук насам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Ама като пусна да си тук се качваше точно на самият топ и беше хипер интересен. Сега вече е един от ноготу. Медведевче милото и то драпа ли драпа, колко песни насра и нищо запомнено от Да си тук насам.

Но остава най-успешния изпълнител сред мъжете.

Иначе на мен ми е малко бозав и невпечатляващ. Изглежда ми като правен по калъп да въздейства романтично на млади девойки. Лигав ми идва.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Balkandji1 каза:

Но остава най-успешния изпълнител сред мъжете.

Иначе на мен ми е малко бозав и невпечатляващ. Изглежда ми като правен по калъп да въздейства романтично на млади девойки. Лигав ми идва.

 

Е той е по - уникален за чалгата. Нашият Орлин Павлов ли беше? Красив, снажен, не женствен, има нещо метеро сексуално без да е прекалено. Другите са или швестерки като Галин, Карлос, ау или прасета като Фики, Тони, Коцака. Третия тип са селски бекове, а има и още един неопределени. В този смисъл е ясно защо Меди е топ -а и е жалан партньор за всички. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Циганиите са дали на заден, което е похвално.

Тази Пияни нощи на Джена показва доста впечатляващо задържне, учудва ме.

Емрах разочарова със слаба премиера.

На Меди баладата сякаш ще потъне бързо. На мен ми звучи като опит за повторение на "Да си тук". 

Дали са заден, ама Отпусни се още държи стабилни  ще е един от хитовете на годината. И тази година ще имаме мазни песни в топа. 

На Емрах ми е слаба на мен, особено в сравнение с Един на милион, "Няма ме", "Предишното момче" ... Това са чудесни песни. 69 не ми харесва, но си стана хит. Тази новата е странна и трудно се запомня, не е запеваема.

Меди, да.. тръгна супер на премиерата, но май ще падне по-бързо от очакваното. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Ама като пусна да си тук се качваше точно на самият топ и беше хипер интересен. Сега вече е един от ноготу. Медведевче милото и то драпа ли драпа, колко песни насра и нищо запомнено от Да си тук насам.

Тази стана хит и се задържа доста. 10 млн. са си супер в наши дни. Пистолет също е хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спада на Меди започна около съюза му с Галена, горе-долу по същото време, по което спада на Лидия започна около дуета с Преслава. Двете любими баби на форума са безскрупулни.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Stela каза:

Тази стана хит и се задържа доста. 10 млн. са си супер в наши дни. Пистолет също е хит. 

Те м стават хитове, но не са в градацията до "Да си тук" която буквално гръмна. От там насетне не може да мине този успех и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Те м стават хитове, но не са в градацията до "Да си тук" която буквално гръмна. От там насетне не може да мине този успех и това е.

Което е нормално явление в кариерата на всеки изпълнител.

И Галена 2 години не можа да мине гръма, с който удари "Знам диагнозата", докато не издаде "Тихо ми пази" през 2010.

Топ изпълнителите имат брутални попадения в кариерите си в даден период, после отнема време за следващ хит от същия ранг.

Друг пример е Емилия. Брутален хит със "Смелите си имат всичко" през 2010, после има хитове, но хит със същия магнитуд изкарва чак през 2014 с "Да бях от гадните".

Разбираш ми мисълта.

Редактирано от Balkandji1
  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

То реално "Да си тук" е максимално достижимия връх на жанра в слабите му времена. А това, че Меди не успя да задържи същия хайп само показва колко нестабилна е основата, на която поначало го е градил.

Друго щеше да е ако Сашка се опитваше да ги амбицира чрез концерти, турнета, награди. Но след двойното фиаско от лятото и тя самата надали вече ще се опитва да е толкова смела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има го това, но аз говорех за аурата на Меди, сега вече е един от актуалните и силните на деня, но не е сензацията която беше до Да си тук. После просто май малко дойде много с Азис, Галена, Фиклена. Пресоли манджата. Иначе това за хитовете е така. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...