Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

"Милиони звезди" и "За една жена" WTF :D това дори на ретро партита не се пуска. Тая Глория я разкатахте тука няколко дни подред. "Оставете ме на мира" ви го е изпяла!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Камелия се е стиснала като г_з, не й се дават мангизи за стилист. Пък уж беше милионерка.

Тази пък със сизифовата си битка срещу ЕГН-то.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NazzkO каза:

Стораро гърмеше яко през и преди 2010, а освен дуета с Азис Не сме безгрешни Глория няма по-голям хит от Милиони звезди, За една жена и тн.

 

Тогава защо Стораро няма албум с повече от 50К копия продажби? Глория има няколко с над 100К копия. Ти сравняваш хитовете на база все още пускащи се по партита. Историята на музиката има и друго измерение - хитовост на песните в годината на самото излизане на песните. По тази показател Глория го отвява.

Редактирано от Balkandji1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Тази пък със сизифовата си битка срещу ЕГН-то.

Моля да обясниш значението на сизифовата. Предчувствам, че е на място казано и има интересен смисъл.

Иначе какво друго й остава при положение, че винаги се е котирала като секс икона, секс символ, още от началото на кариерата й лепнаха прякора "Тялото". Трябва да го поддържа, че не е известна с широкия си гласов диапазон, а с лепенки по циците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е феновете на Деса да защитават Стругарови,все пак има дуети и с бащата и със сина,но според мен е въпрос на време,Сашка да уреди такъв между Меди и Десислава,така че тогава ще видим кой кого.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

Моля да обясниш значението на сизифовата. Предчувствам, че е на място казано и има интересен смисъл.

Иначе какво друго й остава при положение, че винаги се е котирала като секс икона, секс символ, още от началото на кариерата й лепнаха прякора "Тялото". Трябва да го поддържа, че не е известна с широкия си гласов диапазон, а с лепенки по циците.

Значи безнадежден, напразен труд

 

Screenshot_20221110-122049_Firefox.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Нормално е феновете на Деса да защитават Стругарови,все пак има дуети и с бащата и със сина,но според мен е въпрос на време,Сашка да уреди такъв между Меди и Десислава,така че тогава ще видим кой кого.

Дуета с Фики предпочитаме да не се беше случвал. :D

А Меди и Дес не изглеждаха особено заинтересовани един от друг в Новогодишния лайф на Азис. Предполагам, че преди ефир той й е отказал на предложение, от което през годините само Галин от по-младите е имал привилегията да се измъкне, по разбираеми причини. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Дуета с Фики предпочитаме да не се беше случвал. :D

А Меди и Дес не изглеждаха особено заинтересовани един от друг в Новогодишния лайф на Азис. Предполагам, че преди ефир той й е отказал на предложение, от което през годините само Галин от по-младите е имал привилегията да се измъкне, по разбираеми причини. :D

Тогава имаха късмет, че Гюра я тръшна ковида. Щеше да им разкаже играта.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че в Гласът са пели Казваш, че ме обичаш. Стои нелепо тази песен на такава сцена и с такъв аранжимент.

Изобщо, този сезон е изключително слаб.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Тогава имаха късмет, че Гюра я тръшна ковида. Щеше да им разкаже играта.

Тъкмо за нейното отсъствие се сетих и аз. Още не мога да си я представя в онази отпусната атмосфера, особено като почнаха да куфеят на кючеци. Щеше да стои да ги гледа от столчето при пианото със скръстени крачета и еднозначни муцунки. :D

Сега обърнах внимание, че нейното Кадифе едвам връзва 100k гледания за 3 дена. Това се очертава по-слабо дори от обичайните й флопове. Жалко, на мен ми е може би най-слушаната нейна песен след Любовта настоява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Тъкмо за нейното отсъствие се сетих и аз. Още не мога да си я представя в онази отпусната атмосфера, особено като почнаха да куфеят на кючеци. Щеше да стои да ги гледа от столчето при пианото със скръстени крачета и еднозначни муцунки. :D

Сега обърнах внимание, че нейното Кадифе едвам връзва 100k гледания за 3 дена. Това се очертава по-слабо дори от обичайните й флопове. Жалко, на мен ми е може би най-слушаната нейна песен след Любовта настоява.

Щеше да внесе малко културно държание сред разните там махленски изпълнения на Фатме и ко.

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Щеше да внесе малко културно държание сред разните там махленски изпълнения на Фатме и ко.

 

Точно пък на Нова година ли ще ги прави културни... :D По-добре с Нова класна песен.

А най-добре да последва примера на другата си кадифена колежка от прехода, за която е срамота, че не съм я поствал и аз днес.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има по - голям самостоятелен хит от Тони Стораро и това са "Белите манастири". Да, не е нейна авторска песен, но се пуска в нейно изпълнение и в никое друго. Сега Тони е много вървежен в кръчмите, ако Глорето иска да го настигне трябва да се потруди малко. Е да направи Ледена кралица в дует със Азис, да земе и да направи някой от хитовете си както Деса с "До тук" и ще са г/д равни. Всъщност шокиращо, че го казвам, но Глория МНОГО лесно може да мине Деса по графа вечни хитове, за народните песни е ясно, че Глория има 1 която е мегахит. 

Но да се върнем на Фики/Тони/Емрах/Меди. @NazzkO ако критерия ти е това коя песен е останала масово във времето, тогава тая от аватара ти има само 1 песен за Коледа. В този ред на мисли Стораро се пуска, но той буквално е направил дует с кой ли не. Къде стане хит, къде шит няма значение.

Тук идва момента да споделя моята гледна точка отстрани какво е да си на върха. Има една прослойка чалга пасивни елитиски фенове. Те не слушат чалгата особено, но когато някой е на върха има и тяхната подкрепа и тогава става много голям. Лошото е, че този сегмент много лесно се разочарова и се дръпва. Такава е била Глория, такава беше Ивана, Азис и Преслава. Галена, Деса, и сие не успяха да станат национални любими звезди. Камелия стана заради една песен. Това е и причината Галена да изглежда като джудже до Преслава ако говорим за успехи. 

Стораро + Константин винаги са били встрани, те разчитат на силен кавър или дует със силен изпълнител. Освен това не слагат граници, може да изпеят каквото им кажеш, което ги оставя да са актуални. За сравнение ще взема Андреа в силните й години, която също беше обвинявана в това. При нея не е точно същото, дори също ламтеше за голям хит, но влагаше. Затова й изпадна, защото жената инвестираше в клиповете и песните, като й свършиха ресурсите нямаше какво повече.

Стораро краде, Коцака рециклира стари хитове. В този ред на мисли, те не са й особено морални. Да не кажем дори, че са престъпници. Но пускат популярни песни, които се слушат в особени места. Няма как обаче да поканиш Тони Стораро на българската коледа като представител на поп - фолка, нали? Или на Нова Година на Батенберг ?

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Дъртия, очукан перхидрол Нина с под 1000 гледания за 24 часа. Населението на Истанбул е казало своето твърдо НЕ на последния й проект.

😂😂😂

Tя има малко абонати, затова. Виж, че са 500.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Balkandji1 каза:

Дъртия, очукан перхидрол Нина с под 1000 гледания за 24 часа. Населението на Истанбул е казало своето твърдо НЕ на последния й проект.

😂😂😂

Ще взема и аз да напиша една хвалебствена статия - "Пийте истанбулски чай за кадифен глас, слушайки Екстра Нина Димитрова." Поздрав!

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Tя има малко абонати, затова. Виж, че са 500.  

Да, в Планета щеше да има 20-30к вероятно. Трябва да си развие канала и поне да прибира някой лев като Юноница. 

Тия 1000 гледания реално сме ги навъртели Рамания и феновете й от фейсбука. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Tя има малко абонати, затова. Виж, че са 500.  

Какво да се прави, толкова й дала съдбата.

Ясно доказателство, че в Турция пее в ресторанти като една незнайна певица за хонорар от 50-100 евро на вечер. То в заведенията, в който пее има повече хора от абонатите в канала й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Какво да се прави, толкова й дала съдбата.

Ясно доказателство, че в Турция пее в ресторанти като една незнайна певица за хонорар от 50-100 евро на вечер. То в заведенията, в който пее има повече хора от абонатите в канала й.

Поне си прави кефа жената. Не се е кльофнала да реве и мрънка. 

Тя таз песен е за бг феновете. Оригиналът е по-як

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Спада на Меди започна около съюза му с Галена, горе-долу по същото време, по което спада на Лидия започна около дуета с Преслава. Двете любими баби на форума са безскрупулни.

Да ама Меди и Галена имат общ хит, а Преслава и Лидия не. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Balkandji1 каза:

Дъртия, очукан перхидрол Нина с под 1000 гледания за 24 часа. Населението на Истанбул е казало своето твърдо НЕ на последния й проект.

😂😂😂

Абе не можеш да кажеш, че е почти на 60.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Поне си прави кефа жената. Не се е кльофнала да реве и мрънка. 

Тя таз песен е за бг феновете. Оригиналът е по-як

 

@WindWalkerMonk

Какво е оправданието, че тази песен има 16К за 5 месеца в канал с 23 милиона абонати? 😅

@asylum

Прав си. Нина винаги ме е впечатлявала с невъзмутимия си непукизъм за това, че винаги са я имали за талантлива, но в същото време лековата и курветина. Тя си отстоява нейното и си продължава по своя път, независимо какъв е той.

Просто ми стана смешно, че тук се пуска песента често и се прехласвате, а има под 1000 гледания. Тази Caka зарибява повече, ама и тя с малко цифра се е отчела.

Редактирано от Balkandji1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно не може да се отрече на Екстра Нина, опитва жената и продължава дори да не се получава. Повечето да се бяха отказали, просто как да го кажа, трябваше да се махне от Пайнер много много отдавна, преди да я закопаят в 5та глуха. Тя самата не е виновна, но го отнесе и от двамата шефове. Едната от яд към сестра й, другият от тва че беше зарязан. Аз на нейно място ако тва се случеше, сестра ми да се шиба с шефа, той да се побърка по нея и да иска да се разведе, и тя да го зареже, щях да си бия кампика със скоростта на бито прасе. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

@WindWalkerMonk

Какво е оправданието, че тази песен има 16К за 5 месеца в канал с 23 милиона абонати? 😅

@asylum

Прав си. Нина винаги ме е впечатлявала с невъзмутимия си непукизъм за това, че винаги са я имали за талантлива, но в същото време лековата и курветина. Тя си отстоява нейното и си продължава по своя път, независимо какъв е той.

Просто ми стана смешно, че тук се пуска песента често и се прехласвте, а има под 1000 гледания. Тази Caka зарибява повече, ама тя с малко цифра се е отчела.

Ти погледни какъв мазаляк е в турския канал - по 20 премиери на ден, през 15 минути пускат клип. Нейния май го пуснаха в 16.15 ч. или нещо такова, след него излязоха още 15 със същите мижави гледания... Истината е в добре развитите собствени канали. И пазаруване за малко повече помпозност. 

Мен ме кефи Нина как се вее по минижупове, така ще е и на 80. Най-култово беше, когато на промоция на албум пя народни песни по гащи и сутиен :) 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...