Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

Много готини нови песни се пуснаха напоследък, чак съм изненадан. На Райна, Глория, Кирил, Меди, Галин, Джена, Симон, Ина Гаярди, Джордан и Лорена, че и на онези близначките също не е лоша. 
Тази манагва тут не съм я чул цялата все още, а и не смятам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Защо да не е времето?

Долавям, че всъщност ти харесва от първия етап на кариерата й и се гневиш, че се дъни в тъч линията в последния етап. Това ли е?

Какво да направим, факт е от около 10 години, не го ли приехме вече?

Глория това, което постигна в зората на чалгата е непостижимо от никой друг като дълготрайност на въздействието. Единствено Ивана и Преслава са се доближавали до някаква степен.

Иначе като човек е много умна и се държи уважително и начетено към колегите си. Има си маниер да се прави на важна, ама това й отива.

Не точно, но близо. Не харесвам хора, които са обсебени от това, че са постигнали всичко сами. Тя не е очевидно. Тогава е имала екип: Стоян Апостолов, Загоров, Ленко Драганов и т.н Но ги е изгонила или са я оставили. От там насетне тя е нула.

В това няма лошо, много хора нямат усет, независимо че са постигнали върхове в работата си. Но, казвам но, тук идва разликата. Тези хора търсят, развиват се и слушат. Една Галена е пример за това, независимо че е продажна

Глория е точно обратното, както и останалите брунтозавъри. Вижда, че нещата не вървят, но не приема критика. Прави евтини неща, които остават в забвение и дори и вредят, защото хората я забравят и става досадна. Но продължава да ги прави и е изключително арогантна към критика. Сама се проваля, а има всичко да не се. 

Има и още неща, които са ми интересни при нея, например защо не влага в песни, защо не експериментира. Моята теория е от лоялност. Защото така помага на екипа си, но те са супер изчерпани. Другата интересна ми е Софа, но за нея утре.

.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Разбирам, но отново ти казвам, че клубовете са пълни. Расте едно поколение, което няма представата за музикантски издържана песен, защото за такива приема сегашните. За тях тези старите неща дори са супер криндж. Разбира се, точно това поколение бързо ще си смени вкуса, но някак вече ще са свикнали да не дават пари за качествена музика, да не изискват концерти, да не уважават по-стойностните неща. Не можем да им се сърдим. Изпълнителите са си виновни, че клекнаха на диджеи и продуценти. Но това е оцеляването. Глория и няма претенции да е в мейнстрийма, така че ако от някого трябва да търсим отговорност, трябва да е колективна. Другите изпълнители са страшно пощадени откъм критика. Поне тук. Поне да се мъчеха да правят нещо на ниво. На всеки, който го прави, трябва да му се оценят. Ето, и Райна. Да, повторила се е с някоя фраза, ама е направила нещо приятно, поне в моите очи.

От това, което чета тук периодично, забелязвам, че се плюе по всички имена. Никой не е пощаден. Не е само по Глория. И хората наистина имат право. Вярно е, че комерсиално поднесените песни са в пъти по-предпочитани, а феновете им са повече от на останалите. Райна пък е забила в съвсем друга посока, различна от тази на Глория. Казвала съм го много пъти, че ако не е македонската музика, щеше да е отдавна забравена. Тя е видимо, че не разчита на поп-фолк проектите си. Пуска ги за собствен кеф, сякаш. Затова и си пее каквото иска.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, xroflx9 каза:

Така е,факт. Джена е народен човек и е състрадателна към всички клетки на обществото. Само шивачките да не очакват милост от нея-Джен неведнъж е показвала омразата си към тях.

Види ли Джони колко грешки съм направил от бързане в предния пост за нея, ще намрази и мен.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

И в края на деня заявявам, че най-добрата премиера за последните 3 дни е тази!

Ето я тази хубавица, пак с фолклорен проект... На година пуска по няколко такива. Специализирала се е да ги нацелва все приятни песни със закачлив текст, които наистина и лежат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, FolkEmpire каза:

Тоя колко е зле, хората си мислели, че на Ася й готвят прислужници и била голяма звезда :D :D :D

Само една пиянка се обади ама искаше песен, тоя вика само въпроси към нея и човека аз не искам да я притеснявам мухахаха.

Ако линиите са отворени значи Фики я бие по популярност, защото никой не звъни :D

Разбира се, че я бие! Къде ти е Фики, народен човек, къде ПластмАся?

преди 17 минути, adorable каза:

Расте едно поколение, което няма представата за музикантски издържана песен, защото за такива приема сегашните. За тях тези старите неща дори са супер криндж. Разбира се, точно това поколение бързо ще си смени вкуса, но някак вече ще са свикнали да не дават пари за качествена музика

Ма разбира се, че расте такова поколение. Всяко поколение е такова и винаги предходното мрънка и обвинява младите. И нашите родители са се втрисали от музикалните ни избори, но на по-късен етап сме оценявали евъргрийни от попа, рока, които със сигурност са ни били скучни, докато сме слушали Ейс ъф Бейз и Луна. Всеки си сменя вкуса. И фолклор прослушват дори, неслучайно по-дъртите чалгарани пропяват народно. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

И в края на деня заявявам, че най-добрата премиера за последните 3 дни е тази!

Заради отдадеността си към вечно станалата с гъза нагоре прослуша хора и ръченици. Истински фен.

Съборът за празника на село Стръвница с нетърпение те очаква да поведеш хорото с песен на Райна, развявайки бяла кърпа и извиквайки "Ийхууу".

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Между другото гледах канала на Пайнер. Ми то са 70% нови изпълнители и нищо което да ти хваща окото. Много е зле положението.

Затуй последвай Екстра Нинца, та да тий мирна главица! 

https://www.youtube.com/channel/UCSiSQVIPX6iFucWMjy1RRVg 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Набор 2005 сигурно са очаровани от избора на Биад 🤣🤣🤣

received_788782252207497.jpeg

Ох, аз завърших школото 2007-ма май беше. Кой е бил еквивалентът на Глория тогава? Кичка Будурова? 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

 Другата интересна ми е Софа, но за нея утре.

.

Коментирай физиономиите на Софа в музикалното предване по Нова в стил "недодялан непрокопсаник с ай кю 20". 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Коментирай физиономиите на Софа в музикалното предване по Нова в стил "недодялан непрокопсаник с ай кю 20". 😂

Не го гледам, но тя ми е много неприятна. По - скоро не самата тя, но това което символизира в моите очи. Което апропо не променя факта, че е на път да стане по - голяма от Азис. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

Заради отдадеността си към вечно станалата с гъза нагоре прослуша хора и ръченици. Истински фен.

Съборът за празника на село Стръвница с нетърпение те очаква да поведеш хорото с песен на Райна, развявайки бяла кърпа и извиквайки "Ийхууу".

Не е решила, не е пуснала нещо такова да ги помете всичките отново. Много ти е къса паметта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Не го гледам, но тя ми е много неприятна. По - скоро не самата тя, но това което символизира в моите очи. Което апропо не променя факта, че е на път да стане по - голяма от Азис. 

Мангалска простакела с голям талант, свикнала да се прави на интересна и вечно да я издигат в култ. А тя в желанието си да се покаже скромна влиза в ролята на шут с коефициент на интелигентност 20.

За един начесан цигански клитор позволи онзи Гринго да й изпочупи скелета и да я окраде, де що злато имаше.

Икона на простотията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Не го гледам, но тя ми е много неприятна. По - скоро не самата тя, но това което символизира в моите очи. Което апропо не променя факта, че е на път да стане по - голяма от Азис. 

А гледал ли си една реклама по ТВ с Азис с присъдени косми по гърдите, ама суупер много, като  снежния човек Йети?

Не мога да разбера това изкривяване - пасивна лелка си присажда рунтаво окосмение..??

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна си пуска фолклорни проекти през ден... Но аз не бих си ги пуснала за слушане вкъщи, примерно... По един път като излезе песента я чувам и толкова. Това е музика за събори, сватби, кръщенета, празници на градове и села. Въпросът е, когато и в това нейно амплоа се изчерпа, какво ще пее?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Мангалска простакела с голям талант, свикнала да се прави на интересна и вечно да я издигат в култ. А тя в желанието си да се покаже скромна влиза в ролята на шут с коефициент на интелигентност 20.

За един начесан цигански клитор позволи онзи Гринго да й изпочупи скелета и да я окраде, де що злато имаше.

Икона на простотията.

Toй и сина й могат да я провалят да, но не е толкова тъпа. Според мен е по - скоро проста, но не и тъпа. Освен това е доста злобна. Ако проследим изявите й във времето ще видим тези наченки много (макар вече да ги крие умело) - смс сите за Деси Слава, после оплю Слави и щеше да го съди, дори по рано лъжите как само тя пеела винаги на живо, а другите разбирай (ГИК + Азис) не. 

Но тя влиза в тези шоута защото те я викат. За да манипулират ромите те търсят проводници, а тя е достатъчно продажна за да е идеален такъв. Прави каквото й кажат, а те и лъскат имиджа. Ето няколко много добри примера:

1. За 15 години на сцена Слави й посвети цяло шоу.

2. Сега й направи концерт, на който намери спонсори, които раздадоха покани със огромни отстъпки за да се напълни залата. 

3. Тя не печели нито 1 от тези шоута, защото това би й вредило. Тя е талантлива и скромна, това е образа и не бива да минава на фронталната линия, по - скоро трябва да печели спимпатии. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

А гледал ли си една реклама по ТВ с Азис с присъдени косми по гърдите, ама суупер много, като  снежния човек Йети?

Не мога да разбера това изкривяване - пасивна лелка си присажда рунтаво окосмение..??

Азис според мен е по - смелата версия на Галин. И при двамата го има момента, че искат да са вървежни. Всеки иска да бъде, не мислиш ли? И за да са такива трябва да влезнат в стереотипа който хората или този сегмент от гей обществото харесва. 

Проблема при Галин е, че като стане такъв много почна да му личи и отричайки стана за подигравка. Азис пък получи одобрение, защото просто се трансформира в нещо съвсем открито при това, което смята че е секси и може да му докара типа мъже, които харесва. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Toй и сина й могат да я провалят да, но не е толкова тъпа. Според мен е по - скоро проста, но не и тъпа. Освен това е доста злобна. Ако проследим изявите й във времето ще видим тези наченки много (макар вече да ги крие умело) - смс сите за Деси Слава, после оплю Слави и щеше да го съди, дори по рано лъжите как само тя пеела винаги на живо, а другите разбирай (ГИК + Азис) не. 

 

Какви са тия два случая, не ги знам?

Не мога да повярвам, че е плюла Слави, винаги й се е възхищавал, имат няколко хитови дуета през годините.

Редактирано от Balkandji1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Какви са тия два случая, не ги знам?

Не мога да повярвам, че е плюля Слави, винаги й се е възхищавал, имат няколко хитови дуета през годините.

Скандал в "Пей с мен", Софи Маринова напусна по съвет на продуцентите си - Lifestyle.bg

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

:roll1::roll1::roll1:

Егати мръсната циганьорка. Уронвали й престижа. Да ти имам престижа.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Toй и сина й могат да я провалят да, но не е толкова тъпа. Според мен е по - скоро проста, но не и тъпа. Освен това е доста злобна. Ако проследим изявите й във времето ще видим тези наченки много (макар вече да ги крие умело) - смс сите за Деси Слава, после оплю Слави и щеше да го съди, дори по рано лъжите как само тя пеела винаги на живо, а другите разбирай (ГИК + Азис) не. 

Но тя влиза в тези шоута защото те я викат. За да манипулират ромите те търсят проводници, а тя е достатъчно продажна за да е идеален такъв. Прави каквото й кажат, а те и лъскат имиджа. Ето няколко много добри примера:

1. За 15 години на сцена Слави й посвети цяло шоу.

2. Сега й направи концерт, на който намери спонсори, които раздадоха покани със огромни отстъпки за да се напълни залата. 

3. Тя не печели нито 1 от тези шоута, защото това би й вредило. Тя е талантлива и скромна, това е образа и не бива да минава на фронталната линия, по - скоро трябва да печели спимпатии. 

Евала човек. Коментар на годината. Софа е толкова преекспонирана, че няма накъде. А това, че нарочно се прави на тъпа по предавания, за да я мислят за забавна си е повече от ясно. 
А Слави къде е псувала?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

:roll1::roll1::roll1:

Егати мръсната циганьорка. Уронвали й престижа. Да ти имам престижа.

Слави и уронвал престижа и личното пространство, защото тя имала право да пуска смс си и не трябвало да го показват. Той беше продуцент. Но да, минали неща, които към днешна дата са забравени, но не от всички. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...