Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Има го това, но аз говорех за аурата на Меди, сега вече е един от актуалните и силните на деня, но не е сензацията която беше до Да си тук. После просто май малко дойде много с Азис, Галена, Фиклена. Пресоли манджата. Иначе това за хитовете е така. 

Разбирам какво имаш предвид.

Мисля, че е свързано с новото време и консуматорския тип на съществуване. Хората по-бързо се насищат на новото и еуфорията ги държи по-кратко. По-бързо изчерпване на... аурата, дето викаш ти. Блясъкът изчезва за 1-2 години, а не за 5-10, както в предни десетилетия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Разбирам какво имаш предвид.

Мисля, че е свързано с новото време и консуматорския тип на съществуване. Хората по-бързо се насищат на новото и еуфорията ги държи по-кратко. По-бързо изчерпване на... аурата, дето викаш ти. Блясъкът изчезва за 1-2 години, а не за 5-10, както в предни десетилетия.

Ми той доста се й показа. За да си интересен трябва да си поне малко мистичен. Той само дето пишока не си е показал още. Не бяха чатове за изневери, скандали, е сега се е сгодил с Моника. Па се криха, па се показваха. Не знам си още какво, па с фенки спеше и после го разнасяха. Тия неща много смъкват ценза. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм разбирал хайпа по Меди. Имаше две-три по-готини песни в началото, но после всичко е леко еднотипно, а и в новогодишното предаване с Десислава и Азис в пандемията ми се стори прекалено тъпичък, а и като външен вид според мен има доста по-добре изглеждащи изпълнители.

Има хитове, много участия, но според мен дългосрочно не може да бъде звезда от ранга на Стораро, Азис и Коцето примерно. 
 

Има и нещо леко нагло в него, което ме отблъсква като съм го заслушвал по интервюта 🤨

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@NazzkO, щот пък Азис, Стораро и Коцето само през опушено стъкло трябва да се гледат - толкова им е ослепителна звездната аура. Айде нема нужда!

  • Like 1
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Сега като се замисля най-смешното в цялата работа е, че беше написал сторито в профила на Андреа на шльокавица за да не се усъмним че не е тя.

Дора е жадна за внимание тия дни. Това с Кубрат почти никой не го отрази и сега е нормално да захапе някоя колежка. Очаквам скоро включване и за Цура.

преди 4 часа , i810 каза:

Олеее, тази песен я бях забравила направо. 😮

Това е напълно нормално явление за кариерата на Башурка. Иначе пишман феновете й по цял ден ни разправят каква лидерка,новаторка и хитмейкърка е.

преди 6 минути, NazzkO каза:

Никога не съм разбирал хайпа по Меди. Имаше две-три по-готини песни в началото, но после всичко е леко еднотипно, а и в новогодишното предаване с Десислава и Азис в пандемията ми се стори прекалено тъпичък, а и като външен вид според мен има доста по-добре изглеждащи изпълнители.

Има хитове, много участия, но според мен дългосрочно не може да бъде звезда от ранга на Стораро, Азис и Коцето примерно. 
 

Има и нещо леко нагло в него, което ме отблъсква като съм го заслушвал по интервюта 🤨

Меди вече Е една от най-големите мъжки звезди в чалгата. Галин,Фики,Борис Дали,Илиян изгърмяха за 2-3 години,докато Меди все още пръска с хитове и участия. 
Самочувствието му за мен си е напълно оправдано,тъй като постигна всичко сам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики има по - големи хитове от Меди тази година. Иначе Меди е голям в момента, дали ще остане във времето няма как да знаем. Но има спад при него, не само за нещата които казах, но и нали тук пускахте шотове как го обвиняват, че купува гледания. Тия трикове са нож с две остриета. Към момента все още е топ име, но Фики тази година го бие по хитове. Та Фичи колкото и да ме дразни държи хита на годината, няма значение какъв е. И друг път мазни лайна са били топ хитовете и не е било проблем. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

По цял ден ми се набиват в очите статии, че Емилия била дебела след раждането. Е, аман вече.  То пък жената няма право и да си отгледа децата нормално. Може да е всичко, но подобни статии вече ми писнаха. Същото ми излиза непрекъснато и навсякъде за Андреа, Десислава и т.н. по веригата. Толкова ли няма вече за какво да се пише? Това наистина означава, че жанрът е мъртъв. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, NazzkO каза:

Никога не съм разбирал хайпа по Меди. Имаше две-три по-готини песни в началото, но после всичко е леко еднотипно, а и в новогодишното предаване с Десислава и Азис в пандемията ми се стори прекалено тъпичък, а и като външен вид според мен има доста по-добре изглеждащи изпълнители.

Има хитове, много участия, но според мен дългосрочно не може да бъде звезда от ранга на Стораро, Азис и Коцето примерно. 
 

Има и нещо леко нагло в него, което ме отблъсква като съм го заслушвал по интервюта 🤨

Меди е един много добре наложен продукт на клубно-ромското време - в началото си правеше песнички точно като за тези лесни за грабване таргети, а Сашка му уреди тонове участия и машината започна да работи. "Да си тук" беше връх, защото се оказа едно брутално яко отдръпване от тази ниша, но без същевременно да я губи съвсем. После обаче нещата зациклиха, когато се опитаха да му придадат още по-сериозен имидж, обвързвайки го с име като Галена - но тя самата също и до днес не е спечелила признанието на масата и затова по-скоро се получи обратен ефект. Трябваше да се пробва с Преслава.

Меди всъщност спечели доста и от алчната неадекватност на Пашев, която още приживе прецака Денис, лека му пръст. Това щеше да е голямата нова мъжка звезда на чалгата в дългосрочен план. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Дора е жадна за внимание тия дни. Това с Кубрат почти никой не го отрази и сега е нормално да захапе някоя колежка. Очаквам скоро включване и за Цура.

Цуретина е платила някой друг лев да не я занимава, щом Дора чак ѝ пее песните по участия.

преди 23 минути, NazzkO каза:

Има и нещо много нагло в него, което ме отблъсква като съм го заслушвал по интервюта 🤨

Сандански ром. Много му вдигнаха егото че е иновативен и Галена е виновна отново!

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

Фики има по - големи хитове от Меди тази година. Иначе Меди е голям в момента, дали ще остане във времето няма как да знаем. Но има спад при него, не само за нещата които казах, но и нали тук пускахте шотове как го обвиняват, че купува гледания. Тия трикове са нож с две остриета. Към момента все още е топ име, но Фики тази година го бие по хитове. Та Фичи колкото и да ме дразни държи хита на годината, няма значение какъв е. И друг път мазни лайна са били топ хитовете и не е било проблем. 

Това че Фики тази година изкара някакъв огромен късмет да държи 2 огромни хита не означава,че с кариерата му не е свършено отдавна. Просто намери успешна ниша,която ще се изчерпа след още 2-3 цигании.

При Меди имаше спад миналата година,тази отново пръска с хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

Е има два огромни хита, спечели капките и е в пъти по-талантлив от Меди, но да - с кариерата му е свършено 😀 

Това че спечели Капките не беше ли преди 2-3 години? А и какво като ги е спечелил? То сумати певци ги спечелиха ама не са прокопсали след това. Въобще това с Капките беше такъв цирк,че нямам думи. Беше много жалък опит да представят Кики като нещо повече от анадолски певец.

И Фики,и Меди вият като за световно,но слава богу Ганев се научи да обработва гласа на Меди и вече поне в песните си не е толкова неслушаем.

Абсолютно никой не се интересува кариерата на Фики,нито от личността му,нито пък има опашки пред дискотеките,в които ще пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Това че спечели Капките не беше ли преди 2-3 години? А и какво като ги е спечелил? То сумати певци ги спечелиха ама не са прокопсали след това. Въобще това с Капките беше такъв цирк,че нямам думи. Беше много жалък опит да представят Кики като нещо повече от анадолски певец.

И Фики,и Меди вият като за световно,но слава богу Ганев се научи да обработва гласа на Меди и вече поне в песните си не е толкова неслушаем.

Абсолютно никой не се интересува кариерата на Фики,нито от личността му,нито пък има опашки пред дискотеките,в които ще пее.

Не си съвсем прав. Успяха с двете участия в капките да го върнат в играта. Опита е супер успешен, виж коментарите под изпълненията му там. Общо взето искаха Фики и Софа да дърпат циганите и затова му лъснаха имиджа. Те дори го правеха по един шаблон: колко скромни, но безкрайно талантливи са. Даже Фики в пъти повече от Софка. Но казвам не съвсем, защото Фики им сра в устите и почна с мазнотии те. И нито е толкова хрисим и скромен, нито чак толкова талантлив. Просто има връзки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Махнете тая обузена мангалка Фики, вечно хилеща се и недното метросексуалче Мйеди.

Фики ще ви натрови с простотия, на Меда пръднята й мирише отвратително.

Заложете на един инстински in the closet гей и новия му мега хит:

Мачкай, Гальо, заври Меда в кучи гъз.

Нямам търпение някой ден да лъсне гей история на Меди и фенките му да се разбягат като подгонени кокошки. Меда метросексуалната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не си съвсем прав. Успяха с двете участия в капките да го върнат в играта. Опита е супер успешен, виж коментарите под изпълненията му там. Общо взето искаха Фики и Софа да дърпат циганите и затова му лъснаха имиджа. Те дори го правеха по един шаблон: колко скромни, но безкрайно талантливи са. Даже Фики в пъти повече от Софка. Но казвам не съвсем, защото Фики им сра в устите и почна с мазнотии те. И нито е толкова хрисим и скромен, нито чак толкова талантлив. Просто има връзки.

Аз съм изключително доволен от краха,който преживяват Сторарови. Бащата хит няма от години,въпреки че дори открадна 1000 пъти и дори се опита да изтрие оригиналната версия,която беше вайръл,Емрах така и не може да пробие,мангалската ниша на Кики също скоро ще се изтърка..бяха изключително вредни за чалгата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

При Фики въпроса не опира само до двата простовати хита от тази година. За няма и 10те си години кариера той успя да си изгради имидж на име, симпатично на българина. Това винаги ще му е от полза дори и след години без хит. НО няма как да отречем, че до тук се стигна главно благодарение на това, че е син на баща си. И че много добре го наложиха с наградите и в Капките.

Затова мен примерно никога не ме е кефело, когато е бил слаган в сравнение с имена като Галин и Меди. Ами те просто никога не са имали същия старт и налагане като при него. Въпреки което си имат доволни успехи, при все че се мъчат да градят нещо в години с прогресивно намаляващ интерес към чалгата.

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Утре в 19.00 часа! 

FB_IMG_1668097070621.jpg

Камелия с ТРЕТА песен за годината!?:surprise:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Не си съвсем прав. Успяха с двете участия в капките да го върнат в играта. Опита е супер успешен, виж коментарите под изпълненията му там. Общо взето искаха Фики и Софа да дърпат циганите и затова му лъснаха имиджа. Те дори го правеха по един шаблон: колко скромни, но безкрайно талантливи са. Даже Фики в пъти повече от Софка. Но казвам не съвсем, защото Фики им сра в устите и почна с мазнотии те. И нито е толкова хрисим и скромен, нито чак толкова талантлив. Просто има връзки.

Аман от тоя посран шаблон за мангалите. Аз съм скромен, но за сметка на това много талантлив и мога да се усмихвам. Обичайте ме!

Яко, че им е срал в устите на пуританските лелки във втора и трета възраст, дето са го превъзнасяли колко хубво пее Майкъл Болтън в Капките, а сега щи-би-ди-дип-ва мангалски кючеци.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Махнете тая обузена мангалка Фики, вечно хилеща се и недното метросексуалче Мйеди.

Фики ще ви натрови с простотия, на Меда пръднята й мирише отвратително.

Заложете на един инстински in the closet гей и новия му мега хит:

Мачкай, Гальо, заври Меда в кучи гъз.

Нямам търпение някой ден да лъсне гей история на Меди и фенките му да се разбягат като подгонени кокошки. Меда метросексуалната.

Чух я за сефте тая песен най-накрая - бие на старата чалга, мелодична е, текстът не е лош. Но по-бездушно изпълнение трудно мога да си представя, което скапва всичко останало. Грам емоция няма емоция в пеенето на тоя човек. Ако изпълнението беше друго със сигурност щеше да ми хареса, в тоя вариант я изтърпях до средата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

При Фики въпроса не опира само до двата простовати хита от тази година. За няма и 10те си години кариера той успя да си изгради имидж на име, симпатично на българина. Това винаги ще му е от полза дори и след години без хит. НО няма как да отречем, че до тук се стигна главно благодарение на това, че е син на баща си. И че много добре го наложиха с наградите и в Капките.

Затова мен примерно никога не ме е кефело, когато е бил слаган в сравнение с имена като Галин и Меди. Ами те просто никога не са имали същия старт и налагане като при него. Въпреки което си имат доволни успехи, при все че се мъчат да градят нещо в години с прогресивно намаляващ интерес към чалгата.

Камелия с ТРЕТА песен за годината!?:surprise:

Фики ми е безкрайно антипатичен, ама айде стига с тая мантра за баща му. Изкарахте стария Стораро някаква легенда и фактор в българския шоубизнес, какъвто никога не е бил. Имаше няколко комерс хита, но със сигурност не е името и с влиянието, които се изкарва тук - винаги е бил средна категория чалгаджия. Явно една лъжа повторена сто пъти наистина става истина, не знам кой и кога го нарочи и почна да повтаря, че е голямата работа в чалгата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Фики ми е безкрайно антипатичен, ама айде стига с тая мантра за баща му. Изкарахте стария Стораро някаква легенда и фактор в българския шоубизнес, какъвто никога не е бил. Имаше няколко комерс хита, но със сигурност не е името и с влиянието, които се изкарва тук - винаги е бил средна категория чалгаджия. Явно една лъжа повторена сто пъти наистина става истина, не знам кой и кога го нарочи и почна да повтаря, че е голямата работа в чалгата.

Това схващане се породи от факта, че Тони дебютира в далечната 2001 и през годините остана на небосклона, като нерядко изкарваше и вървежни хитове.

Нали кариерата на Фики стартира с дует с баща му, в началото се ползваше от връзките му, няма как, наистина си имаше побутване, но си прав, че публиката имаше крайната дума в популяризирането му. Ако не го харесваше, нямаше да стане известен и да има успех извън дуета "Кажи ми като мъж".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стораро гърмеше яко през и преди 2010, а освен дуета с Азис Не сме безгрешни Глория няма по-голям хит от Милиони звезди, За една жена и тн.

Не ми е любим Тонко, но през годините успя да остане, че и до ден днешен се слушат старитр му неща. За краката ти безкрайни също.

А когато пуснаха дуета с Йорданка Христова си беше голяма революция.

Да не говорим за вечните му хитове с Деси и няколкото успешни дуета с Алисия. 
 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, HIStory каза:

Фики ми е безкрайно антипатичен, ама айде стига с тая мантра за баща му. Изкарахте стария Стораро някаква легенда и фактор в българския шоубизнес, какъвто никога не е бил. Имаше няколко комерс хита, но със сигурност не е името и с влиянието, които се изкарва тук - винаги е бил средна категория чалгаджия. Явно една лъжа повторена сто пъти наистина става истина, не знам кой и кога го нарочи и почна да повтаря, че е голямата работа в чалгата.

Ами ти го каза. Не само е средна, ами е ниска категория чалгаджия. Но масата това попива и през годините успешно беше натрапено колко е голям. Българският Василис Карас, oh my. И резултата е ясен - Тони Стораро Е легенда и фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...