Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Stela каза:

Бяха споделили стори с опашката пред дискотеката. Доста народ е имало. 

Такива кадри не важат за подобни безизвестници, само за двете любими баби на форума. ;)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Stela каза:

Достатъчно разнообразие са песни като "Ти не си за мен", нещо по-забавно и купонджийско, без да звучи елементарно и да клони към простовато. 

Главата ми не го побира това как не харесваш песента, защото била простовата, а 2018 цяла година се скъса да слушаш Шефката, която дори е още по-елементарна и простовата. :no2:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Връщам поздрава с може би любимата ми песен на Лидия.

 

Колко я бях гледал по Тренда като излезе и така и не си я пуснах нито веднъж тогава... Кой би предложил, че е нужно двамата просто да станат диви чалгари, за да спечелят интереса на SG. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Първо бяха 10 секунди,сега станаха 15. Отново показах на всички какъв си attention seeker.😂айде чиба оттука.

Е друго си е да слушаш по цял ден Стамена, Гибо Бейби и Рашия. Взимай пример. :1000(29):

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Колко я бях гледал по Тренда като излезе и така и не си я пуснах нито веднъж тогава... Кой би предложил, че е нужно двамата просто да станат диви чалгари, за да спечелят интереса на SG. :D

Аз не си спомням кое ме беше накарало да си я пусна съвсем случайно,предвид факта,че за първи път чух и за двамата,но го направих,изкефи ме,а след това почнаха да я въртят и по радиата и официално ми стана фаворит.❤

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Колко я бях гледал по Тренда като излезе и така и не си я пуснах нито веднъж тогава... Кой би предложил, че е нужно двамата просто да станат диви чалгари, за да спечелят интереса на SG. :D

Надали щяха да бъдат толкова в тренда ако не бяха Цоцко и Гъбин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Е друго си е да слушаш по цял ден Стамена, Гибо Бейби и Рашия. Взимай пример. :1000(29):

Той поне наистина да ги слушаше,а той ги качва тук само за лайкове.😂 Сигурно по цял ден надува Галена и Преса ама се прави на интересен.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Ciaga каза:

Надали щяха да бъдат толкова в тренда ако не бяха Цоцко и Гъбин.

Имах предвид поп дуета им преди да отидат в чалгата, и той си беше доста време по първите места на Тренда.

BTW Алфа куклата тези дни също е номер 1 и върви доста добре като гледания, особено като за този слаб период. Даже си е най-добре развиващата се самостоятелна на Лидия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Главата ми не го побира това как не харесваш песента, защото била простовата, а 2018 цяла година се скъса да слушаш Шефката, която дори е още по-елементарна и простовата. :no2:

Обяснявала съм ти го 100 пъти - въпрос на усещане е. Чуваш една песен и нещо в нея те грабва, запалва в теб някакъв вид емоция. Не мисля, че "Шефката" е по-елементарна от тази. Не знам защо ги виждаш така. На теб пък тя не ти беше сред любимите песни на Галя и дори се дразнеше от коментарите за нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Имах предвид поп дуета им преди да отидат в чалгата, и той си беше доста време по първите места на Тренда.

BTW Алфа куклата тези дни също е номер 1 и върви доста добре като гледания, особено като за този слаб период. Даже си е най-добре развиващата се самостоятелна на Лидия.

Вярно, че имаше нещо такова, а след като Весо я запозна с Гъбин и тя си би камшика от него, той пусна единствения си трак, който ми е харесал:

https://youtu.be/VO7AZNi3s3k

Той май също беше в тренда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

На теб пък тя не ти беше сред любимите песни на Галя и дори се дразнеше от коментарите за нея.

Права си само и единствено за второто. Знаеш, че мазните песни са ми слабост. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

@plambata недей да харесваш само,а идвай да браниш Галена,че ей сега някои капацитети ще започнат да ме обвиняват,че се мазня на Галенови!

Можем ли да видим видеопоздрава? :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Права си само и единствено за второто. Знаеш, че мазните песни са ми слабост. :D

Знам. Добре, да кажем, че в някакъв момент ти омръзна и почна да се дразниш. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Ciaga каза:

Не, не може да се мери с мръсните класики на S Мюзик!

 

За Бога! Какво е това? За първи път го виждам! 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

S Мюзик е златна мина за ретро криндж, който не е особено популярен! :D

Нещо съм на вълна това:

Ало, къде си, губя търпение! :D❤️ Май само мен ме кефи тая песен! :D 
Това S мюзик травестити ли са? Ама то му личи, че е мъж и с тоя нос....  :X 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Нещо съм на вълна това:

Ало, къде си, губя търпение! :D❤️ Май само мен ме кефи тая песен! :D 
Това S мюзик травестити ли са? Ама то му личи, че е мъж и с тоя нос....  :X 

Това са хора изпреварили времето си, в момента техните деца сигурно са вече драг кралици!
Аз пък съм на е тая вълна:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ciaga каза:

Това са хора изпреварили времето си, в момента техните деца сигурно са вече драг кралици!
Аз пък съм на е тая вълна:

 

Много ме кефят песните на Соня от Оцко и като цяло и тя като изпълнител има доста попадения. На мен любимата ми е "Правена съм за ръцете ти". ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Много ме кефят песните на Соня от Оцко и като цяло и тя като изпълнител има доста попадения. На мен любимата ми е "Правена съм за ръцете ти". ❤️ 

То това време беше най-якото - когато песните на Цоцко не звучаха като стар трабант, опитващ се да изкачва баир през зимата на -10 градуса.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...