Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 39 минути, Ciaga каза:

Забравяш, че освен Оцко има и още един замесен - Питър Райнов (HMM Team), източникът ми е единият от хората, работили по песента на Крум - 100 сърца, която е дело на Райнов и моят източник. Няма за какво да те лъжа.

Този Питър в кои други песни на Оцко е участвал, освен в Трудна за убиване и Токсичен, че ми е интересно? 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 минути, Mousie каза:

Този Питър в кои други песни на Оцко е участвал, освен в Трудна за убиване и Токсичен, че ми е интересно? 😃

В бая, виж където пише Оцко & HMM Team. Единствената песен, на която той има кредит, е новата на Магда - Всяка нова, иначе в момента се сещам за Джия - Излишен, Максим - Голяма грешка, Лорена - Грозен край, Мръсен топ, Кристиана - Ще ми избягаш ли и други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Ciaga каза:

В бая, виж където пише Оцко & HMM Team. Единствената песен, на която той има кредит, е новата на Магда - Всяка нова, иначе в момента се сещам за Джия - Излишен, Максим - Голяма грешка, Лорена - Грозен край, Мръсен топ, Кристиана - Ще ми избягаш ли и други.

Охо, той щом е участвал в песни от 2020, значи най-малко 2 години са работели заедно. Интересно ми е защо са прекратили съвместната си работа, а Питър се е насочил към Пайнер? Между другото, на мен не ми допада като самостоятелен композитор (с Оцко им се получаваше). Харесва ми само на Яница - Слабост моя и на Кристиана новата, която е пълно копие на старите песни на Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mousie каза:

Охо, той щом е участвал в песни от 2020, значи най-малко 2 години са работели заедно. Интересно ми е защо са прекратили съвместната си работа, а Питър се е насочил към Пайнер? Между другото, на мен не ми допада като самостоятелен композитор (с Оцко им се получаваше). Харесва ми само на Яница - Слабост моя и на Кристиана новата, която е пълно копие на старите песни на Оцко.

Никаква идея, лично с него съм нямал комуникация (така че няма как да знам и дали реално има договор с Пайнер), а с негов приятел, с когото двамата в началото бяха Space Sound, но в момента Питър сам си е Space Sound. За тях двамата знам защо вече не работят заедно, но това няма да го коментирам. Само мога да кажа, че другото момче каза, че няма желание да се занимава с поп-фолк музика, отделно до преди няколко месеца за малко беше озвучител на Бони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Ciaga каза:

Забравяш, че освен Оцко има и още един замесен - Питър Райнов (HMM Team), източникът ми е единият от хората, работили по песента на Крум - 100 сърца, която е дело на Райнов и моят източник. Няма за какво да те лъжа.

Така де, дори и Питър няма как да е правил ВНЛ ако това имаш предвид. Песните му в момента не са дори близко до това по качество. Познавам дж Джорди който работи с Ганев (именно от него е взел дръм луупа, с който прави XTD) и съм сигурен за какво става въпрос :)

Както и да е - няма смисъл да обсъждаме не е от голямо значение, живи и здрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, lucellent каза:

Така де, дори и Питър няма как да е правил ВНЛ ако това имаш предвид. Песните му в момента не са дори близко до това по качество. Познавам дж Джорди който работи с Ганев (именно от него е взел дръм луупа, с който прави XTD) и съм сигурен за какво става въпрос :)

Както и да е - няма смисъл да обсъждаме не е от голямо значение, живи и здрави.

Ти си знаеш твоето, няма смисъл да се обяснявам, предпочитам да комуникирам със стол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Тая нещастница нещо много си е повярвала май?

Screenshot-20220811-211624-Instagram.jpg

“Тепърва”? Тя да не мисли че някоя солова песен има шанс да мине Турболенция или другите колаборации?

spacer.png

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Тая нещастница нещо много си е повярвала май?

Screenshot-20220811-211624-Instagram.jpg

Какви са тези чатове? :D Коя е нещастницата? Емилия или Таня Стар? Как й беше фамилията на тая всъщност? И какво прави профила на Денис Теофиков тук? 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Ciaga каза:

Константин номер 2, само дето наркомана го мързи даже и дуети да прави.

То него кога ли не го е мързяло. Само бутилката да вдига не го мързи! 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

То него кога ли не го е мързяло. Само бутилката да вдига не го мързи! 

Трагично е, още си спами дуета със Софка, който на всичкото отгоре е и кавър. Песента му с Преса не я броим, защото там е гост.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ciaga каза:

Трагично е, още си спами дуета със Софка, който на всичкото отгоре е и кавър. Песента му с Преса не я броим, защото там е гост.

Той си мисли сигурно, че и машъпа му с Тони Стораро е нова песен и е супер продуктивен! То аз не се сещам нещо за негови песни след "Проблем", направо минавам на "Сладкото зло". Май са все дуети. Самостоятелна не смее, освен да пъчи гърди на разни плажове с Наденицата, че чак в сигнал публикували и новина за това. Така е... като не може за песен, за почивката им ще публикуват новина. Добре, че са Преслава и Софка, да го подсетят, че още е певец.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Той си мисли сигурно, че и машъпа му с Тони Стораро е нова песен и е супер продуктивен! То аз не се сещам нещо за негови песни след "Проблем", направо минавам на "Сладкото зло". Май са все дуети. Самостоятелна не смее, освен да пъчи гърди на разни плажове с Наденицата, че чак в сигнал публикували и новина за това. Така е... като не може за песен, за почивката им ще публикуват новина. Добре, че са Преслава и Софка, да го подсетят, че още е певец.

Аз даже бях забравил, че имаше и машъп със Стругаро. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ciaga каза:

Аз даже бях забравил, че имаше и машъп със Стругаро. :D

Да, виждаш ли какво голямо постижение за него! И машъп и дует в една година. Кога пак? Сигурно 2023! :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Ciaga каза:

Никаква идея, лично с него съм нямал комуникация (така че няма как да знам и дали реално има договор с Пайнер), а с негов приятел, с когото двамата в началото бяха Space Sound, но в момента Питър сам си е Space Sound. За тях двамата знам защо вече не работят заедно, но това няма да го коментирам. Само мога да кажа, че другото момче каза, че няма желание да се занимава с поп-фолк музика, отделно до преди няколко месеца за малко беше озвучител на Бони.

В Пайнер има някакъв нов - Моан, Питър му е музикален продуцент. Даже песента му беше дует с Джия, а скоро видях, че вече не е каталога на Хит Микс, така че нищо чудно и тя да влезе в Пайнер, а Питър да й е музикален продуцент. Ситуацията ми е малко като на Пашев в началото, когато реши, че иска да бъде продуцент. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mousie каза:

В Пайнер има някакъв нов - Моан, Питър му е музикален продуцент. Даже песента му беше дует с Джия, а скоро видях, че вече не е каталога на Хит Микс, така че нищо чудно и тя да влезе в Пайнер, а Питър да й е музикален продуцент. Ситуацията ми е малко като на Пашев в началото, когато реши, че иска да бъде продуцент. :D

Сега научавам, че Джия вече не е в Хит Микс. Не смятам, че е голяма загуба, но съм леко учуден, защото наскоро беше пуснала песен от Райнов в канала на Хит Микс. Макето продължава да копае дъно. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Може би защото от Ара насам не е намерил нито една можеща певица и работи само с някакви еднодневки. 

Щото в Ара направи хитове на изключително можещи и талантливи певици - Емануела, Ивена, Румина, Виолета... Коя от коя по-голям глас 🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Ciaga каза:

Сега научавам, че Джия вече не е в Хит Микс. Не смятам, че е голяма загуба, но съм леко учуден, защото наскоро беше пуснала песен от Райнов в канала на Хит Микс. Макето продължава да копае дъно. :D

Сега разглеждах канала на Хитс Микс, Питър е участвал в почти всички песни в периода 2020-2021 (Магда - Двойник), както и в песента на Магда от тази година, ама тя е готова още от миналата. Явно се е махнал от Хит Микс в края на миналата година, но ни се усеща някакъв различен вайб. Дори през тази година ми беше странно, защо Оцко отново започна да прави като старите си песни, а преди разнообразяваше малко, а то какво било :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, HIStory каза:

Щото в Ара направи хитове на изключително можещи и талантливи певици - Емануела, Ивена, Румина, Виолета... Коя от коя по-голям глас 🤣🤣🤣

Емануела има един от най-разпознаваемите гласове в поп фолка и е доказвала че може да пее през годините (дори минаваше Алисия която се водеше вокалистката на Ара), Ивена и Румина в сравнение с днешните надежди изобщо не звучаха зле

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Емануела има един от най-разпознаваемите гласове в поп фолка и е доказвала че може да пее през годините (дори минаваше Алисия която се водеше вокалистката на Ара), Ивена и Румина в сравнение с днешните надежди изобщо не звучаха зле

Те в Ара не позволяваха да има някой по-голям от Алисия, накараха Джордан да преотстъпи правата на една от песните си на Алисия, Емануела тотално я бяха зарязали, би си камшика и отиде в Пайнер. Явно Алисия прави изключителни неща на Виктор Касъмов.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...