Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Като говорим за Алисия, пръст до устата или пръст в устата през 2005 се имаше за много секси, а тя нескромно заяви АЗ СЪМ СЕКСИ!!! 
Primary

Secondary, 4 of 8
Но къде е разликата? Че няколко месеца по-рано Нелина пусна нейната Изненада! Ох, не пипай мили мой - далече стой!
Нелина - Изненада, снимка 1

Нагла кражба от фотосесията на Нелина в опит да бъдеш секси! И това ли е сексито? Да лапаш пръстче? Тя била секси! Колко нахално и арогантно! 
Изненада! Нелина беше първа! Колко са смешни само тук - И ДВЕТЕ!
 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Ciaga каза:

В бая, виж където пише Оцко & HMM Team. Единствената песен, на която той има кредит, е новата на Магда - Всяка нова, иначе в момента се сещам за Джия - Излишен, Максим - Голяма грешка, Лорена - Грозен край, Мръсен топ, Кристиана - Ще ми избягаш ли и други.

На Джина и Ивена също няколко имаше

 

преди 1 час , Blueberry каза:

Мария наистина ли има 87к за денонощие 💀💀💀

Много е, какво?

преди 56 минути, Emanuela.Carey каза:

Емануела има един от най-разпознаваемите гласове в поп фолка и е доказвала че може да пее през годините (дори минаваше Алисия която се водеше вокалистката на Ара), Ивена и Румина в сравнение с днешните надежди изобщо не звучаха зле

Ивена си пее супер, тя е дърта кръчмарка от таверните и Кошари, хъхъ

 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Ciaga каза:

Бях чел някъде, че спамът с дуетите бил нарочно, ама не знам до колко е вярно.

Що? Каква е далаверата? 😆 На мен също ми е странно това бълване на дуети от страна на Алисия и Хит микс

Редактирано от Mousie
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Mousie каза:

Що? Каква е далаверата? 😆 На мен също ми е странно това бълване на дуети от страна на Алисия и Хит микс

Не си спомням къв беше филма, просто бях прочел някъде, че било с цел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Ciaga каза:

Не си спомням къв беше филма, просто бях прочел някъде, че било с цел.

То тя миналата година беше повече златна кокошка на Оцко, отколкото на Ара. Според мен имат някаква далавера с Оцко, а и така й излиза по-евтино, ама не знам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Този хит гони общи 30М слушания!
клип - 24,400,000
Аудио - 3,300,000
Spotify - 1,950,000

= 29,650,000

 

Прегледай старите скандали, може да намериш няколко поста където са я чули да звучи от кола по улиците, и да добавиш 4-5 гледания! Може да не е било от южните софийски квартали, да та я броим за хит като Мамасита, но пак е нещо? 

 

  • Like 3
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

 

Тази песен е пълната противоположност на Пази се от приятелки. Ивена се въздържа да не скочи на гаджето на приятелката си, а Преса просто ѝ съобщава, че вече го е минала.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DarkChild каза:

Тази песен е пълната противоположност на Пази се от приятелки. Ивена се въздържа да не скочи на гаджето на приятелката си, а Преса просто ѝ съобщава, че вече го е минала.

И другата гледна точка:

 

Особено втората няма как да не е послужила за инспирация с фразата "Пази се от приятелки добри". Май и Преславиния текст, и тоя на Вероника са на Мариета, та нищо чудно. Може и да бъркам, не ми се рови.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква да е далаверата на Алисия? Канят я в дует, жената получава безплатна песен и клип. Не е неин проект, тя е поканената, следователно хем получава една песен с клип повече, хем не дава нищо за нея. Песните и клиповете знаем, че са скъпи. И аз да съм на нейно място ще се включвам където ме викнат - аванта. 

Джия не е ли вече в Хит? То голям пропуск, тя и без това не може да пее. Моан и той е бездарен. Чудя се с какъв акъл ги взима Пайнера тия. Явно си плащат всичко и получават само една телевизия, дето кой я гледа. Песента им я бях чул - такова цвилене и Кристиана не може да докара.

А за Ара недейте така - единствените хитове на Ивена са точно неговите, на Румина направи много готини песни ("Пий една студена вода" още я слушам), изобщо всичко живо в Ара, дето не беше виждало в живота си хит видя благодарение на него. Имаше и Една Виктория дори. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, payner_tv каза:

Канала на Диапазон в YouTube са го откраднали и са изчезнали всички милиони на Азис

Ей сега Василка ще пометне и ще кълне.. 

  • Haha 9

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, payner_tv каза:

Канала на Диапазон в YouTube са го откраднали и са изчезнали всички милиони на Азис

Този на Фен ТВ също е преименуван

Циганката от Костинброд ще превърти тотално сега. Гледайте какво ще става по интервюта и телевизии. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Hurricane каза:

Циганката от Костинброд ще превърти тотално сега. Гледайте какво ще става по интервюта и телевизии. 

 

важното е, че видеото на кралица Тиана все още е там

много е хубаво, че това се случва. Пожелавам повече канали да бъдат хакнати, за да свърши окончателно всичко това броене и идиотизъм

 

  • Like 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Hurricane каза:

Циганката от Костинброд ще превърти тотално сега. Гледайте какво ще става по интервюта и телевизии. 

Дано се случи и с циганката от Смядово. Моля се! 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Сега какво стана? Галена е по-гледана и от Азис в Youtube :happyppl:

https://www.instagram.com/reel/ChJwCLdvXDZ/?igshid=YmMyMTA2M2Y= 

С три пъти по-малко гледания. Голямо постижение на смядовската луканка. 

Това, че са изтрити е много тъпо. Бяха най-гледаните български песни, които имаха и международен успех, за разлика от местния Галош.

Предполагам ще се върнат накакси тези клипове.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DarkChild каза:

С три пъти по-малко гледания. Голямо постижение на смядовската луканка. 

Това, че са изтрити е много тъпо. Бяха най-гледаните български песни, които имаха и международен успех, за разлика от местния Галош.

Предполагам ще се върнат накакси тези клипове.

Почти милиард в сравнение с 1.4 милиард не знам в кой свят е 3 пъти по-малко. Виж, от Плейбекславиш, може би...

  • Like 4
  • Dislike 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

Почти милиард в сравнение с 1.4 милиард не знам в кой свят е 3 пъти по-малко. Виж, от Плейбекславиш, може би...

На Азис най-гледаните клипове са с по 100 милиона. На Галош - 30. Той е международна балканска звезда. Тя е местна. Толкова. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Сега Галена ли е на прицел?

Screenshot-20220812-152237-Instagram.jpg

 

Колкото и грубо да звучи, аз не вярвам че е имала рак. Колко други болести изписа че има през годините, сменя си ги както иска, жалко но само и само за внимание. Като си махаше ухото и пръстите с фотошоп и те ли бяха загубени от рак...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...