Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Ciaga каза:

Те в Ара не позволяваха да има някой по-голям от Алисия, накараха Джордан да преотстъпи правата на една от песните си на Алисия, Емануела тотално я бяха зарязали, би си камшика и отиде в Пайнер. Явно Алисия прави изключителни неща на Виктор Касъмов.

Иска ли ти се, сещам се за това, тя даже му благодареше по интервюта, а той като се махна призна че изобщо не е имал желание да й дава песента.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, DevilWish каза:

Иска ли ти се, сещам се за това, тя даже му благодареше по интервюта, а той като се махна призна че изобщо не е имал желание да й дава песента.

Май същото се случи и с "Добре ти беше", която по принцип си е солова на Тони Стораро, даже оригинала е по-добър.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

Май същото се случи и с "Добре ти беше", която по принцип си е солова на Тони Стораро, даже оригинала е по-добър.

Той Стораро е в диапазон, но за тази песен нищо не се каза. На мен на Алисия повече ми харесва версията, а на Джордан онова си беше Хит 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Той Стораро е в диапазон, но за тази песен нищо не се каза. На мен на Алисия повече ми харесва версията, а на Джордан онова си беше Хит 

Е то където е Диапазон там е и Ара, единият Касъмов държи едната фирма, другия другата, а общо двамата държат Ара аудио-видео, което в последствие се разцепи на Ара и Диапазон. Иначе оригинала на Тони е с различна тоналност от тази с Алисия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

Е то където е Диапазон там е и Ара, единият Касъмов държи едната фирма, другия другата, а общо двамата държат Ара аудио-видео, което в последствие се разцепи на Ара и Диапазон. Иначе оригинала на Тони е с различна тоналност от тази с Алисия.

Тя Алисия още ли е в Ара? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Тя Алисия още ли е в Ара? 

В сайта още функционира като изпълнител във фирмата, макар и да качва проектите си в собствен канал както в момента правят повечето изпълнители на Димитров. Надали според мен ще ѝ позволят да си тръгне, защото това е златната им кокошка както Тони Стораро на Диапазон. Нищо чудно ако реши да си прекрати договора с Ара да ѝ направят мръсно както се беше случило с Ванеса и не ѝ позволиха да остане с този псевдоним.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ciaga каза:

В сайта още функционира като изпълнител във фирмата, макар и да качва проектите си в собствен канал както в момента правят повечето изпълнители на Димитров. Надали според мен ще ѝ позволят да си тръгне, защото това е златната им кокошка както Тони Стораро на Диапазон. Нищо чудно ако реши да си прекрати договора с Ара да ѝ направят мръсно както се беше случило с Ванеса и не ѝ позволиха да остане с този псевдоним.

Това с Ванеса беше много тъпо от тяхна страна... Аз не знам в Ара освен Алисия остана ли друг изпълнител! То повечето са в Диапазон, Тони, Фики, Емрах, Теодора естествено.. Румина и тя не знам дали не е там...

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Emanuela.Carey каза:

Емануела има един от най-разпознаваемите гласове в поп фолка и е доказвала че може да пее през годините (дори минаваше Алисия която се водеше вокалистката на Ара), Ивена и Румина в сравнение с днешните надежди изобщо не звучаха зле

Харесвам много Емануела като визия, топ ми е,  в гласа й има някаква агресия, коя много ме кефи, ама чак да се каже, че пее... На запис звучи супер, ама лайв е тотал щета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Това с Ванеса беше много тъпо от тяхна страна... Аз не знам в Ара освен Алисия остана ли друг изпълнител! То повечето са в Диапазон, Тони, Фики, Емрах, Теодора естествено.. Румина и тя не знам дали не е там...

Ара тръгнаха рязко надолу след като се разделиха с Джина Стоева, Ивена, Емануела, Джордан и Ангел (лека му пръст).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Ciaga каза:

В сайта още функционира като изпълнител във фирмата, макар и да качва проектите си в собствен канал както в момента правят повечето изпълнители на Димитров. Надали според мен ще ѝ позволят да си тръгне, защото това е златната им кокошка както Тони Стораро на Диапазон. Нищо чудно ако реши да си прекрати договора с Ара да ѝ направят мръсно както се беше случило с Ванеса и не ѝ позволиха да остане с този псевдоним.

Еми като напусне ще се преименува на Старата и ще направят втори дует с бившето й протеже. Няма драма, дет вика Анелия.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Ciaga каза:

Сега научавам, че Джия вече не е в Хит Микс. Не смятам, че е голяма загуба, но съм леко учуден, защото наскоро беше пуснала песен от Райнов в канала на Хит Микс. Макето продължава да копае дъно. :D

А аз сега научавам че Чиба още се мъчи и не се е отказала ... Дъно има бая към което да копае, но щом това е целта, защо не с кирка, лопата, багер ... има достатъчно варианти вместо да ни тормози ушите. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

Ара тръгнаха рязко надолу след като се разделиха с Джина Стоева, Ивена, Емануела, Джордан и Ангел (лека му пръст).

Да, Алисия освен това пуска толкова рядко самостоятелна песен, че и хит Мюзик в момента са по успешни, а тя хитрушата Алисия работи и с Оцко, пуска и там дуети, така че тя е в плюс.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

А аз сега научавам че Чиба още се мъчи и не се е отказала ... Дъно има бая към което да копае, но щом това е целта, защо не с кирка, лопата, багер ... има достатъчно варианти вместо да ни тормози ушите. 

То вече цялата циганска маала пропя, кръчмарски естети!

И все пак

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ciaga каза:

Ара тръгнаха рязко надолу след като се разделиха с Джина Стоева, Ивена, Емануела, Джордан и Ангел (лека му пръст).

Ара тръгнаха надолу когато ги заряза Оцко (те с него и дръпнаха). Джина, Ивена и сие към момента на напускането си нямаха пукнат хит от години. Емануела също в последните си години там беше бая западнала.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да, Алисия освен това пуска толкова рядко самостоятелна песен, че и хит Мюзик в момента са по успешни, а тя хитрушата Алисия работи и с Оцко, пуска и там дуети, така че тя е в плюс.

Бях чел някъде, че спамът с дуетите бил нарочно, ама не знам до колко е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Ара тръгнаха надолу когато ги заряза Оцко (те с него и дръпнаха). Джина, Ивена и сие към момента на напускането си нямаха пукнат хит от години. Емануела също в последните си години там беше бая западнала.

Пускал съм си песни на Цоцко, когато беше в Ара през Shazam. Познай дали ми излизат траковете на Ара или нещо друго. :da:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ciaga каза:

Бях чел някъде, че спамът с дуетите бил нарочно, ама не знам до колко е вярно.

В момента и Емилия се е превърнала в дуетна певица 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ciaga каза:

Пускал съм си песни на Цоцко, когато беше в Пайнер през Shazam. Познай дали ми излизат траковете на Ара или нещо друго. :da:

Фактът, че направи големи (към оня момент) хитове дори на онова нещо Ивена е повече от впечатляващ. Няма значение от къде точно е чопнал, то щото другите не го правят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Фактът, че направи големи (за момента) хитове дори на онова нещо Ивена е повече от впечатляващ. Няма значение от къде точно е чопнал, то щото другите не го правят.

Е да, те след като се махнаха от Ара пак работиха с Оцко и двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ciaga каза:

Е да, те след като се махнаха от Ара пак работиха с Оцко и двете.

То тогава вече и той беше втръснал, и на тях им бяха минали петте минути слава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...