Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Току що, Fast каза:

Такава им е нишата. Те са хумористичен лейбъл.

Аз винаги съм си мислел, че са сериозен лейбъл, но днес реших да цъкна да видя кои са им най-популярните видеа и видях яко клипове с Весо парцала и сега ти вярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Ciaga каза:

То това време беше най-якото - когато песните на Цоцко не звучаха като стар трабант, опитващ се да изкачва баир през зимата на -10 градуса.

Едни от последните песни които ми харесват на Оцко, а те ужасно си приличат двете са "Токсичен" на Деси Слава и "Трудна за убиване" на Енна. Не се сещам много след това какво е правил, май само дуета на Азис и Галена, но там вече се беше постарал. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Не позна. Пускаме си Сузи Т ;) 

 

Бях забравил за Сузи ТРАНС. В началото мислех, че това е Сузанита! И викам, "колко е възмъжала", но разликата им сигурно е съвсем минимална.... в долната глава. 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Едни от последните песни които ми харесват на Оцко, а те ужасно си приличат двете са "Токсичен" на Деси Слава и "Трудна за убиване" на Енна. Не се сещам много след това какво е правил, май само дуета на Азис и Галена, но там вече се беше постарал. 

Те и двете ги е правил заедно с Питърчо от Space Sound, нищо чудно, че си приличат. Цоцко сам знае, че вече не може да изкара нищо яко и се надява на други да го спасяват, а за Питърчо не искам да говоря, че ще напиша нещо, което са ми казали лично на мен и да не ме изкарат снич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Абе какво се случи с Енна, 1 година от дебюта почти?

И аз се чудя, беше казвала някъде, че ще пуска песен. Тази определено за дебют беше разкошна. Интересно ми е какво щеше да пусне, а той взе, че изкара някакви Сантри, Лео, Ая и подобни.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Danger. каза:

Е друго си е да слушаш по цял ден Стамена, Гибо Бейби и Рашия. Взимай пример. :1000(29):

Важното е човек да слуша каквото му харесва. На другото като безинтересните пародии като Булгърия слагаме цензура. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

Те и двете ги е правил заедно с Питърчо от Space Sound, нищо чудно, че си приличат. Цоцко сам знае, че вече не може да изкара нищо яко и се надява на други да го спасяват, а за Питърчо не искам да говоря, че ще напиша нещо, което са ми казали лично на мен и да не ме изкарат снич.

Space Sound?! Значи новата песен на Гущера е негова? Това е интересно.... Гущера изпълзял ли е от Оцко или все още вие зелена плът и там? Последните песни на Гущера и Соня Немска са негови.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Едни от последните песни които ми харесват на Оцко, а те ужасно си приличат двете са "Токсичен" на Деси Слава и "Трудна за убиване" на Енна. Не се сещам много след това какво е правил, май само дуета на Азис и Галена, но там вече се беше постарал. 

И между другото сега видях, че спомена и дуета на Азис и Галена, за него знам също някои неща, всъщност там аранжимента не е на Ганев, а е на Цоцко и Питърчо. Май и Меди имаше нещо общо с тая песен, бяха ми казали, че нещо се скарал с македонеца, Меди си взел песента, но така и не разбрах каква е точно връзката. Не бих се учудил ако е била за Меди и той да я е дал на Галена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Space Sound?! Значи новата песен на Гущера е негова? Това е интересно.... Гущера изпълзял ли е от Оцко или все още вие зелена плът и там? Последните песни на Гущера и Соня Немска са негови.

Питърчо работеше с Цоцко доколкото знам, просто не му даваха кредит и го пишеха като HMM Team, Баш мафия на Кристиана и Силвър е негова.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Space Sound?! Значи новата песен на Гущера е негова? Това е интересно.... Гущера изпълзял ли е от Оцко или все още вие зелена плът и там? Последните песни на Гущера и Соня Немска са негови.

Милото Гущерче се беше разпърдяло с Цоцко още миналата, по-миналата година? Някви клипове се триха май от канала на хикс мюзик и прочее. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

Аз докато загрея, че на Кристиана ѝ викате гущера... :D

За същото говорим, Гущериана

Значи последно? Неговата малка, жалка роля я е изиграл както се опитва да ни каже в тази песен?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Милото Гущерче се беше разпърдяло с Цоцко още миналата, по-миналата година? Някви клипове се триха май от канала на хикс мюзик и прочее. 

Да, спомням си, че са изтрити, обаче интересното е, че новата му песен на това влечуго е точно от този Питър, под клипът пише. :O Нещо става тук. И с колегата на Оцко ли се Боцка. Ти да видиш!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

За същото говорим, Гущериана

Значи последно? Неговата малка, жалка роля я е изиграл както се опитва да ни каже в тази песен?

Ча'й ся, туй diss за Йорданчу бейбе ли трябва да е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ciaga каза:

Ча'й ся, туй diss за Йорданчу бейбе ли трябва да е?

От текста това се подразбира. :D Влюбеното - мина ми :D :D :D Въх, не думай! Ма си пасваха де! Един дол дренки! 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

От текста това се подразбира. :D Влюбеното - мина ми :D :D :D Въх, не думай! Ма си пасваха де! Един дол дренки! 

Боли го македонския за нея, нали си направиха дете, тя ако поиска може да му измъква кинтите за издръжка. Оцко нали се хвана с друга - Симона Миланова, тая дето написа "Токсичен" на Деса барабар с други песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Ciaga каза:

Боли го македонския за нея, нали си направиха дете, тя ако поиска може да му измъква кинтите за издръжка. Оцко нали се хвана с друга - Симона Миланова, тая дето написа "Токсичен" на Деса барабар с други песни.

Ах, тоя с която е или я прави певица, а сега и текстове ги бута да пишат. Първо тая Саня Гьошевска ли, как се казваше, после Гущера, сега пък текстописка. От певица, на Зоо-певица, сега поетеса. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Запознай се с прякорите за по-голямо улеснение.

 

Най-важното е да споменем Д-р. Magda Stoyanova - Лечителката!

Ето ви мега, гига, вселенски хит! А тука се карате за някакви мижави песновки! Пу! 
Магда го е казала! Не спорете! 

  • Love 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Ах, тоя с която е или я прави певица, а сега и текстове ги бута да пишат. Първо тая Саня Гьошевска ли, как се казваше, после Гущера, сега пък текстописка. От певица, на Зоо-певица, сега поетеса. 

Тя имала и песен, бе, аз сега разбрах :da:

https://www.vbox7.com/play:a4ee4c957c

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Ciaga каза:

Тя имала и песен, бе, аз сега разбрах :da:

https://www.vbox7.com/play:a4ee4c957c

 

Симпатична е, май имам спомени за тази песен. Само тя ли е? :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...