Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Welcome to Bulgaria е правен по формулата на Хавана Тропикана и Пей сърце. Главно носталгичния фактор го подпомага този проект, който иначе не е кой знае какво като за Галена.

Еуфория е доста по-добре и по мои наблюдения даже е по-големия хит.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 59 минути, DevilWish каза:

Имаш ме? Объркали са заглавието. Не знаех, че това е било в компилация! :D А къде са "Ало, тук ли си"? Имаше една компилация в която Галена участваше със "Шефът"! ❤️ 

Ало, тук ли си е включена в албум на Кристал с кючеци:

https://www.discogs.com/master/2434642-Оркестър-Кристал-Супер-Кючеци

В същия албум ги има и първите песни на Илиян преди ЧРД.

 

Ето и Шефът: https://www.discogs.com/release/23139053-Various-Денс-ориент

Макар че на мен лично оригинала на Мариана Калчева по ме кефи:

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Welcome to Bulgaria е правен по формулата на Хавана Тропикана и Пей сърце. Главно носталгичния фактор го подпомага този проект, който иначе не е кой знае какво като за Галена.

Еуфория е доста по-добре и по мои наблюдения даже е по-големия хит.

Хавана тропикана има точно нула общо с WTB. За Пей сърце съм по-съгласен.

Носталгичният фактор е важен наистина. Даже наскоро един авер ми разправя как негова колежка плакала като видяла клипа, защото така била оставила България през 90-те. :D Но този фактор не е основен. Просто песента звучи супер ударно и хитово - и музика, и текст са много надъхващи.

Моите наблюдения са, че това е един от най-най-големите хитове на Галена въобще. Слуша се от всички таргети, вече влиза и в репертоарите по кръчмите, което е най-важният показател за масов хит. Че "Еуфория" е топ проект е факт, но да твърдиш, че е по-голям хит, е абсурдно. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Welcome to Bulgaria е правен по формулата на Хавана Тропикана и Пей сърце. Главно носталгичния фактор го подпомага този проект, който иначе не е кой знае какво като за Галена.

Еуфория е доста по-добре и по мои наблюдения даже е по-големия хит.

Да не говорим, че най-вероятно DJ Дамян се е натрапил в песента, съмнявам се Галена да се вълнува от това какво прави този човек. Последните му две песни са абсолютен бълвоч, ама така е като работиш с един от най-големите тролове в поп-фолка - Боби Павлов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, plambata каза:

Хавана тропикана има точно нула общо с WTB. За Пей сърце съм по-съгласен.

Носталгичният фактор е важен наистина. Даже наскоро един авер ми разправя как негова колежка плакала като видяла клипа, защото така била оставила България през 90-те. :D Но този фактор не е основен. Просто песента звучи супер ударно и хитово - и музика, и текст са много надъхващи.

Моите наблюдения са, че това е един от най-най-големите хитове на Галена въобще. Слуша се от всички таргети, вече влиза и в репертоарите по кръчмите, което е най-важният показател за масов хит. Че "Еуфория" е топ проект е факт, но да твърдиш, че е по-голям хит, е абсурдно. 

И трите проекта са по формулата актуална яка мацка да куфее заедно с други хора в характерна за дадено място/време атмосфера под звуците на разпускащ комерс. Дори и чисто като начин на заснемане имат доста общо, просто ХТ е в коренно различна атмосфера от българската.

Не знам как като фен на Галена би искал да я свързват с точно този проект като 'един от най-големите хитове'. Имала е къде-къде по-добри и не толкова просташки, да не говорим че и като успех не е това, което се води само заради цифрите. Далеч е от това да е признат от всички таргети - мислиш ли, че 50-годишни отрудени хора от народа или пък 80-годишни баби от пейките знаят за съществуването на този проект?

преди 10 минути, Ciaga каза:

Да не говорим, че най-вероятно DJ Дамян се е натрапил в песента, съмнявам се Галена да се вълнува от това какво прави този човек. Последните му две песни са абсолютен бълвоч, ама така е като работиш с един от най-големите тролове в поп-фолка - Боби Павлов.

За това не знам, но предишния им дует беше класи над този, една от първите ми любими песни на Галена изобщо.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

И трите проекта са по формулата актуална яка мацка да куфее заедно с други хора в характерна за дадено място/време атмосфера под звуците на разпускащ комерс. Дори и чисто като начин на заснемане имат доста общо, просто ХТ е в коренно различна атмосфера от българската.

Не знам как като фен на Галена би искал да я свързват с точно този проект като 'един от най-големите хитове'. Имала е къде-къде по-добри и не толкова просташки, да не говорим че и като успех не е това, което се води само заради цифрите. Далеч е от това да е признат от всички таргети - мислиш ли, че 50-годишни отрудени хора от народа или пък 80-годишни баби от пейките знаят за съществуването на този проект?

За това не знам, но предишния им дует беше класи над този, една от първите ми любими песни на Галена изобщо.

Бабите по пейките много ясно че не я знаят. Там звучи Анелия и няма драма ;) 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво й има на WtB? Разбирам че не е по-всеки вкус, но предпочитам да разнообразява с подобни проекти всяка година. SG първо да си гледа любимката тотално забила с еднакви отсвири, изхабен глас в сравнение с предишните години и загубени почитатели.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както почнете с тея коментари 'бабите пред блока' не са чували еди коя си песен, значи не е хит.

Сякаш щото точно те не са мейн таргета на поздравите по Фен, Веселина или Вероника. Да, едва ли ровят в тубата или Спотифай за да рипийтват тракове и да редят плейлисти, но не е и като да живеят в пещери или да слушат по графона стари плочи на Лили Иванова. Вземете идете на някой коледен банкет след някой и друг месец и да си опресните данните за хитове, които се слушат от 'всеки'.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Какво й има на WtB? Разбирам че не е по-всеки вкус, но предпочитам да разнообразява с подобни проекти всяка година. SG първо да си гледа любимката тотално забила с еднакви отсвири, изхабен глас в сравнение с предишните години и загубени почитатели.

На SG льобимката си е много добре даже напоследък, по-добре чикии като Парти Животни отколкото откровени простащини като "Булгърия". 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Около мен много хора казват, че WTB е криндж песен и харесват Еуфория доста повече. Аз също мисля така. WTB я слушах 1-2 дни след като излезе и толкова. Няма нещо, с което да ме филмира, за да я слушам постоянно. Но каквото и да си говорим, и двете песни не са на нивото на 100 живота, Добре ли си, Феноменален и тн.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия и Атанас Колев вчера са имали общо участие в Слънчев бряги клубът се е пръскал по шевовете. Десита кога? 💋Тя първа ходеше с рапър (Бобката) и връзката им роди само най-тъпия български филм - Бягай (препоръчвам, ако обичате да кринджвате).

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Лидия и Атанас Колев вчера са имали общо участие в Слънчев бряги клубът се е пръскал по шевовете. Десита кога? 💋Тя първа ходеше с рапър (Бобката) и връзката им роди само най-тъпия български филм - Бягай (препоръчвам, ако обичате да кринджвате).

Като новия най-голям фен на Лидия съм напълно съгласен с горното. Връзката й с Атанас Колев пък роди един от най-успешните филми за миналата година-Бай Иван.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Ciaga каза:

Не, аз ще си играя на майстор Мани с нея, по-забавно е.

Поздравления за добрия вкус! Сега ако не си  фен на Емилия ще си ми любимия модератор

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Поздравления за добрия вкус! Сега ако не си  фен на Емилия ще си ми любимия модератор

Не бих казал, че ми е от най-любимите особено като се сетя за онова клипче от преди години, в което напсува един с думите "на майка ти п**ката".

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...