Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Hurricane каза:

Какъв “Лак за нокти” чакаш,@DevilWish? Този, с който Паола напоследък се появява в сторитата на Преса или друг? 

Нова песен с такова заглавие! :D Айде, че не е правена. Нека е първа в нещо и иновативна! 
 

  • Like 1
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , ANGEL каза:

Предпочитам тази версия на песента: 

 

А къде е песента, която ти харесвала? Аз виждам реклама на трак, с който може да правиш каквото ти хареса срещу 300 евро, явно нещо изпускам? 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Гальо каза:

Хората жестоко умират от кеф на хитовете на годината Почти видях трима да танцуват 💚

https://www.instagram.com/reel/ChE1gemFfNu/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Явно гъзарията е толкова страшна, чак задника и е паднал някъде. 

Ужас ужас ужас ... 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Гальо каза:

Хората жестоко умират от кеф на хитовете на годината Почти видях трима да танцуват 💚

https://www.instagram.com/reel/ChE1gemFfNu/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Трима, трима

Тук е само един :1000(6):

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Danger. каза:

Трима, трима

Тук е само един :1000(6):

 

Толкова посредствена песен, че не е истина. И то за име като Преслава. Последните и комерси от Ганев са дори по-силни от това. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Олее Кака Мара се завръща. Не знам за вас, но мен нейните песни от Криско много ме кефят. Дано и тази е тупалка!

Когато тъпкача с кинтите те остави и изведнъж се сетиш, че си чалга певица.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Пореден ден, в които 

 

Днес обаче за Рама-агитката на Анелче драма има. Щом нафталинената Мара изкара по-запомнящ се парцал от това горното подобие на хитов хит, работата е терсене. 

  • Dislike 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен на Емилия нищо, че е кавър на Преслава - "Помощ", много ми харесва, пускам си я доста често. Не натрупа гледания, защото все още тогава каналът ѝ беше нов. Но с гръцкото включване си има хитов заряд. Дано да пусне самостоятелна попфолк песен до края на годината. Знам, че подготвя дует с Жадор, но е крайно време да чуем нещо самостоятелно от нея.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Днес обаче за Рама-агитката на Анелче драма има. Щом нафталинената Мара изкара по-запомнящ се парцал от това горното подобие на хитов хит, работата е терсене. 

По-добре това, отколкото простотия като

с купените гледания.

 

  • Like 3
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

беше в някаква компилация на ork Crystal https://www.discogs.com/master/1841960-Оркестър-Кристал-Чат-Чат-


image.png.6624b80d73b0a77e9aa325f6a9685fa5.png

има го и тук

https://music.apple.com/us/album/искаш-ме-single/1434729730 

Липсват ми много тези компилации. Сред тях бяха хитове на Галена, Мира, Мариана Калчева, Полина, Яница, Даниела, Биляна, Борис Дали, Хабиби, Севджан, Гюлбахар, Фатма Ширин, Салко, Мариян, Aлександра, Наргиз, Рейхан...

 

 

 
 

Имаш ме? Объркали са заглавието. Не знаех, че това е било в компилация! :D А къде са "Ало, тук ли си"? Имаше една компилация в която Галена участваше със "Шефът"! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, BobiTo каза:

По-якото от Галена за годината! 

 

Всъщност в момента доста я слушам. Преди време лей лей, сега ратата идва на дома! :D Теди Александрова и Илиян - Автомата рататата.... Ох, без да искам щях да напиша Теди Александрова и Амет! :D Галена имаше ли дует с Амет освен включването му в началото на "Чупката"? 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

Всъщност в момента доста я слушам. Преди време лей лей, сега ратата идва на дома! :D Теди Александрова и Илиян - Автомата рататата.... Ох, без да искам щях да напиша Теди Александрова и Амет! :D Галена имаше ли дует с Амет освен включването му в началото на "Чупката"? 

Когато беше себе си.

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, BobiTo каза:

По-якото от Галена за годината! 

 

И на мен ми е далеч по-любима, но пропускате фактът, че WtB, не е просто песен, а цялостен продукт от текст, музика, клип, игра в който всичко е едно цяло и различно от всичко което се пуска. Ползваха различна формула и направиха нещо с което докоснаха по-масова публика.

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

И на мен ми е далеч по-любима, но пропускате фактът, че WtB, не е просто песен, а цялостен продукт от текст, музика, клип, игра в който всичко е едно цяло и различно от всичко което се пуска. Ползваха различна формула и направиха нещо с което докоснаха по-масова публика.

Това уж го разправяте за всяка песен/клип на Галена, тая пародия с какво точно е по-различна от останалите проекти? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, BobiTo каза:

Когато беше себе си.

 

Яко ме кефи тук и не се шегувам! Такава забавна, харизматична, пълничка даже беше тук и тя като Преса - прасенце,  ама как върти гюбеците , както и на промоцията. Просто е себе си в добрия смисъл на думата, то човек с годините се променя. Едра, яка българка! Сега е на 37, тогава да е била на 19-20. Ама една готина, положителна, добродушна, то си личи!

Ах, какви бутчета, какви ръчища! Едра жена, бе! Ама с харизма! 😘 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...