Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час , GSA каза:

В какво се превърна чалгата.. състезание кой повече фалшиви гледания, лайкове и последователи ще купи. Няма такова дъно просто… 

Наистина е така. А най-жалкото са феновете, които отделят от времето си да засичат, да броят гледания, да се карат за такива неадекватности 😂🚫🥲

преди 1 час , pacho каза:

Няма я Глория... как да си го купи човек...

Е, поне има горе вдясно едно много симпатично делфинче, заслъжава си 😂

преди 30 минути, BaGaBoNtIn каза:

Преслава е абсолютен феномен в чалгата. 15-16 години топ повече от половината категоричен лидер дори и в най-силните години в чалгата (с най-голяма конкуренция). Евала, да продължава да мачка! ❤️

Наистина е най-голямата звезда в чалгата. Говоря комплексно - глас и дискография, ясно е, че за клипове има и по-добри колеги, но тя и Десислава като гласове са най-любими, защото имат безпорен талант, пеят с чувство и гласовете им са разпознаваеми и могат да изпълнявят всякакви стилове 😶🌫️🥳

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Друго си е да си мислим, че алфа вадят огромни хитове и са сред топ имената.

Хитовете и имената им не са като старите в чалгата, но и на Преслава и Галена вече не са.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

IT89s80.jpg

Изглежда Галена се е споразумяла с Пайнер песните й да бъдат включвани в компилациите.

Винаги са ги включвали, само миналата година липсваше "Ти не си за мен" и дуета с Азис в компилация за жалост. Очаквам пак да включат стари песни от пролетта или зимата. Преслава с "От утре" и всички песни ще са познати. То ясно "Еуфория", "Частно парти", "Мой", "Бях с теб", "Слабост моя", "Клеопатра", "Този път", "Една порода", дуета на Татяна с AX Dain и онова нещо на Ивета с Дени Калинката. Върху другите двама нямам наблюдение, но нещо за цвят трябва да има. По-добре от пролетната компилация която е без нито един хит! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Смениха обложката в чест на Луна Президент и нейния карикатурен клип. @asylum

Какво точно са и сменили на обложката, аз разлика не виждам????? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Хитовете и имената им не са като старите в чалгата, но и на Преслава и Галена вече не са.

Буквално ТНСЗМ и ВНЛ излезнаха преди броени месеци, а това са истински хитове в чалгата и още къртят. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Буквално ТНСЗМ и ВНЛ излезнаха преди броени месеци, а това са истински хитове в чалгата и още къртят. 

 

Наистина ли мислиш, че тези песни са толкова масови, колкото бяха старите хитове? Че се знаят във всеки дом още от момента на излизането си и че ще се пеят от сърце и душа от хора на всякакви възрасти и след десетилетия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Наистина ли мислиш, че тези песни са толкова масови, колкото бяха старите хитове? Че се знаят във всеки дом още от момента на излизането си и че ще се пеят от сърце и душа от хора на всякакви възрасти и след десетилетия?

Че кой говори за такива песни? Не живеем в 2005. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Офффффф, Гина не преживя, че няма да бъде звезда в пълния смисъл на чалгата. То не бяха финансирания от Благо Солоф, не бяха скандали, не бяха продуцирния, не бяха голи снимки и пластични операции. Не бяха дуети, подмазвания. АМАН! ГИНО, няма да си нито Глория, нито Ивана, нито Стораро, нито Галена, нито Преслава. Просто ако спреш да пееш, няма да се сещат за тебе, че въобще те е имало ма, г- це продуцент.

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Офффффф, Гина не преживя, че няма да бъде звезда в пълния смисъл на чалгата. То не бяха финансирания от Благо Солоф, не бяха скандали, не бяха продуцирния, не бяха голи снимки и пластични операции. Не бяха дуети, подмазвания. АМАН! ГИНО, няма да си нито Глория, нито Ивана, нито Стораро, нито Галена, нито Преслава. Просто ако спреш да пееш, няма да се сещат за тебе, че въобще те е имало ма, г- це продуцент.

Гина го вкара в бизнеса, само Гина може да го изкара:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Danger. каза:

Че кой говори за такива песни? Не живеем в 2005. 

Именно. Галена и Преслава не са звездите, които бяха по времето на ония хитове, съответно защо да очакваме някакви съвсем нови като Алфа да са? Та те дори не са имали възможността да бъдат налагани от мега силен монопол и от купища влиятелни награди, отразени из медиите. Но въпреки това успехите им са си доста задоволителни и на практика ги превръщат в някаква конкуренция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Наистина. Дует с нея и всичко приключва :D 

Галин никога ама никога не може да бъде национална звезда, каквато беше Гуци едно време. Такава еуфория много малко певици са преживявали.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Офффффф, Гина не преживя, че няма да бъде звезда в пълния смисъл на чалгата. То не бяха финансирания от Благо Солоф, не бяха скандали, не бяха продуцирния, не бяха голи снимки и пластични операции. Не бяха дуети, подмазвания. АМАН! ГИНО, няма да си нито Глория, нито Ивана, нито Стораро, нито Галена, нито Преслава. Просто ако спреш да пееш, няма да се сещат за тебе, че въобще те е имало ма, г- це продуцент.

Е трябва да му признаем, усети се навреме да отвори нов бардак с нови труженички и да стане маман. "Пеенето" е за междудругото, разход в графата маркетинг. Ма да не се мотае ами да влиза в нечий харем Доня Галина, докато е време. 

https://www.youtube.com/watch?v=v9NG8VmiLiM

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Винаги са ги включвали, само миналата година липсваше "Ти не си за мен" и дуета с Азис в компилация за жалост. Очаквам пак да включат стари песни от пролетта или зимата. Преслава с "От утре" и всички песни ще са познати. То ясно "Еуфория", "Частно парти", "Мой", "Бях с теб", "Слабост моя", "Клеопатра", "Този път", "Една порода", дуета на Татяна с AX Dain и онова нещо на Ивета с Дени Калинката. Върху другите двама нямам наблюдение, но нещо за цвят трябва да има. По-добре от пролетната компилация която е без нито един хит! 

Когато се отдели в собствен канал спряха да ги включват. Мислех че никога повече няма да видим песните й там.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DanielPiliov каза:

“Сладкото зло”  68 ден - 66К 

“Скандал” 68 ден - 61К

Преслава с най-силната си песен от Пиян насам категорично! 

Голям хит е! Преди няколко вечери бях на дискотека по морето и я пуснаха 3 пъти, хората си избухват яко на нея.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BaGaBoNtIn каза:

Голям хит е! Преди няколко вечери бях на дискотека по морето и я пуснаха 3 пъти, хората си избухват яко на нея.

Тук беше флоп, ама само им се иска!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.07.2022 г. от 20:06, plambata каза:

Хора, имам проблем - "Нашата" ме зариби. 😟

Сега ще я слушам цяла вечер, за да ме отврати и да не си помислям повече да си я пускам. Ще я редувам със Земетръс, Тежки нощи и Навик за по-бърз ефект. 

Следвайте ме за още рецепти.

Тежки нощи е яка, аз си я слушам с кеф. Навик също. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Адам прилича на Джъстин Бийбър а Галин прилича на мъж 😳

Върнаха старата обложка. Художника не е мислил достатъчно за Донатела Версаче докато рисувал Галин. 

spacer.png

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DanielPiliov каза:

Аз още не мога да разбера, Фики купува ли гледания, защото вече 60 дни прави средно по 150К на ден. Според мен около 100К са само от махалите. Аз примерно един път не съм си я пуснал, ама си я припявам понякога. За мен е пълна цигания.

Според мен не. Песента се наложи по баловете и успя да задържи интереса и сега за летните партита. Почти всяка година имаме песен с подобно звучене и тематика, дето буха гледания и интерес повече време. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...