Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час , Vanora каза:

Значимо е, ако си млад изпълнител, който тепърва се доказва на музикалния пазар. Поне беше допреди години. Сега вече не съм сигурна. YouTube според мен вече е дискредитирано приложение именно заради купуванията на гледания, харесвания и коментари. Много по-реални сякаш са класациите на Spotify, което като приложение, макар и не толкова масово, колкото YouTube, засега сякаш показва, че няма как или много трудно може да бъде измамено.  

 

https://www.reviewsxp.com/blog/buy-spotify-plays/

Сякаш не е така... И в Спотифай се купуват последователи, стриймове и тн.

 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

На какво се дължи това? Тренд ли е в тик ток? Флоп не е, даже голям хит беше, но със сигурност е по-малък хит от посочените.(без От утре)

Нямам представа. По-запознатите с тик ток да кажат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не! Време беше и леля ви Рена да излезе от бърлогата.

spacer.png
Отишла на участие на Теа Тайрович и се расърдила че хората веят сръбски знаменца.

Истинска модерна Райна Попгеоргиева мисля!

https://hotnews.bg/article/2022070309240766219?fbclid=IwAR3NaVT5LzNLjbtqM78V3UnbeV-lzXSl463lDkmv6s8ScK4lH4vCr6g8Bfk&fs=e&s=cl

Предполагам е отишла там с надеждата че Теа ще я разпознае заради културният ѝ принос в Сърбия.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

На какво се дължи това? Тренд ли е в тик ток? Флоп не е, даже голям хит беше, но със сигурност е по-малък хит от посочените.(без От утре)

Досега не съм виждал като че ли да е тренд. Тренд бяха “Ако утре ме губиш” и “Режим неприлична”, за тази нямам представа. Може би е златен хит ❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Emanuela.Carey каза:

Е не! Време беше и леля ви Рена да излезе от бърлогата.

spacer.png
Отишла на участие на Теа Тайрович и се расърдила че хората веят сръбски знаменца.

Истинска модерна Райна Попгеоргиева мисля!

https://hotnews.bg/article/2022070309240766219?fbclid=IwAR3NaVT5LzNLjbtqM78V3UnbeV-lzXSl463lDkmv6s8ScK4lH4vCr6g8Bfk&fs=e&s=cl

Предполагам е отишла там с надеждата че Теа ще я разпознае заради културният ѝ принос в Сърбия.

Яд я е, че има друга дебелана на хоризонта.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох тази Отпусни се нито веднъж не съм си я пускал доброволно, но постоянно я чувам отнякъде и я научих. Зачитах я за хитачка главно сред ромите и то с тонове купени гледания, но за жалост изглежда, че наистина е хита на годината засега. Единствено Пак ще се броиш й е достойна конкуренция. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, SG каза:

 Единствено Пак ще се броиш й е достойна конкуренция. 

Мина и замина за месец, главно заради Денис. Никаква конкуренция не е на Отпусни се.

  • Like 2
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

Мина и замина за месец, главно заради Денис. Никаква конкуренция не е на Отпусни се.

Силна си е и още си се слуша доста, тези дни се уверих. При нея просто го има и фактора, че не на всеки му е кеф да я слуша след като знае, че Денис не е жив. Но иначе масово се знае и още си е вървежна.

Чудя се коя ли е третата най-силна за годината след тези двете... Тази година наистина е някакво мазало от хитове дето не са истински хитове, но пък са здраво разпознаваеми из някои среди. Съвсем не може да се каже кое е достатъчно успешно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Emanuela.Carey каза:

Е не! Време беше и леля ви Рена да излезе от бърлогата.

spacer.png
Отишла на участие на Теа Тайрович и се расърдила че хората веят сръбски знаменца.

Истинска модерна Райна Попгеоргиева мисля!

https://hotnews.bg/article/2022070309240766219?fbclid=IwAR3NaVT5LzNLjbtqM78V3UnbeV-lzXSl463lDkmv6s8ScK4lH4vCr6g8Bfk&fs=e&s=cl

Предполагам е отишла там с надеждата че Теа ще я разпознае заради културният ѝ принос в Сърбия.

По нейната логика ние българите трябваше да й се разсърдим за дето пееше на сръбски език.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, SG каза:

Чудя се коя ли е третата най-силна за годината след тези двете... Тази година наистина е някакво мазало от хитове дето не са истински хитове, но пък са здраво разпознаваеми из някои среди. Съвсем не може да се каже кое е достатъчно успешно.

Преслава и Константин - Сладкото зло.

След Фики има най-забележителното задържане.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji каза:

Преслава и Константин - Сладкото зло.

След Фики има най-забележителното задържане.

Като ще да е тази, да... Или 69, голяма мания е сред по-младите. Аз продължавам да държа, че и План Б си е сред ТОП хитовете, каквото и да е значението на тази дума през 2022.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Balkandji каза:

@Starboy @WindWalkerMonk@Сашо @Danger.Беше хит. И вие бяхте.

 

И още сме

 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji каза:

Залагам на златни хитове, не на ра-та-та служителки:

 

Значи трябва да звучи това:

 

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

Значи трябва да звучи това:

 

Много добро попадение. Сега се замислих, че обявяват Джена за бита карта, а реално миналата година си има два добри хита - тази песен и дуета с Тита. Почерпи се!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...