Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Spotify:

#2 Еуфория

#8 Сладкото зло

#26 Отпусни се

Apple Music:

#1 Еуфория

#6 Сладкото зло

#36 Отпусни се

Знам, че мазните песни в стрийминг платформите не вървят чак толкова силно, но не следва ли след като е номер едно в Youtube за гледания, поне в другите платформи да е поне в топ 10? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Danger. каза:

Аз мисля, че сравнението на двете песни е смешно. Едната песен изкърти както трябва и е масов хит за миналата година, а другата е просто нормален хит и има гледания. 

"нормален хит и има гледания"  😂

Като почнете да вменявате някакви ваши теории тук. Аз лично не съм чувал "Ти не си за мен" навън, "Сладкото зло" съм я чувал вече два пъти да я слушат из града. Ама не натрапвам, че е по-голям хит от песента на Галена.

Песента на Преслава показва по-добро задържане на този етап. За напред ще се види как е.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Spotify:

#2 Еуфория

#8 Сладкото зло

#26 Отпусни се

Apple Music:

#1 Еуфория

#6 Сладкото зло

#36 Отпусни се

Знам, че мазните песни в стрийминг платформите не вървят чак толкова силно, но не следва ли след като е номер едно в Youtube за гледания, поне в другите платформи да е поне в топ 10? 

Тези платформи се ползват от на ти с технологиите млади поколения, за които е типично да се правят на high class-a. Типичния български селянин или циганин не ползва Spotify.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

:1000(29):

:happyppl:

Надсмивай се, но е така. Точно из градовете какво си пускат и надуват хората доброволно е по-показателно от това някой DJ да ти натрапва дадена песен по три пъти на вечер изкуствено.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji каза:

Надсмивай се, но е така. Точно из градовете какво си пускат и надуват хората доброволно е по-показателно от това някой DJ да ти натрапва дадена песен по три пъти на вечер изкуствено.

Ти не си за мен достатъчно е гърмяла от коли през изминалата година ;)

Посочи ми песен на Галена, която да е била натрапвана изкуствено в дискотеките, без да е била масов хит извън тях? 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Ти не си за мен достатъчно е гърмяла от коли през изминалата година ;)

Не и в моя живот, не и от моите наблюдения. Това ми беше мисълта, че всеки човек си има лични впечатления, но тук е мания да се натрапват нечии впечатления на другите потребители.

Във всеки случай твоето изказване "нормален хит и има гледания" за мен е малоумно, тръгнал той да ми се надсмива.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DanielPiliov каза:

"Ти не си за мен" 69 ден - 58К

"Сладкото зло" 69 ден - 64К

Саммо от официални клипове!

@WillyКакво мислиш?

Хей, имам предложение, на което може би няма да устоиш.

Защо не си направиш тема с гледанията дейли и както там си прецениш? 
Така ще ти е по-добре организирано цялото броене и статистика, която споделяш, а всеки който иска дискусия ще си пише тук и ще има нещо повече от цифрички в тази тема.

В другата пък ще се съберете предимно фенове на числата и освен жизнения дейли упдейт за гледания ще си поствате още по-яки неща. 
 

Например кой клип е направил още 7 гледания в последните 5 минути, а друг 19 или 29 дори!

Какво мислиш?!

преди 41 минути, THE IIconic каза:

От 10 места събрала 900к! Ако ще и със Селин Дион да направи дует хит няма да види Глоринда. 

Цък

Да харабия.

Толкова е застояла кариерата на Глория, че включването на тоз маймун го имат за нещо иновативно и невиждано.

Нищо, че той има повече дуети сигурно от всички, а Глория освен, че го търпи във видеото и не може спокойно да си мята косата на дивана, трябваше и да засмуче електронната ч***я, че да го раздава модерна.

Интересно ми е ако беше самостоятелна какъв щеше да е хайпър по тая песен. Май 0

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

At the end of the day винаги спорим за песни, които почти не се знаят от таргетите над 30-40, съответно трудно могат да се нарекат 'масови'.

Тези дни се втрещих, когато пътувахме с коли и ме помолиха да пусна Сладкото зло заради Константин.:wacko:Докато такива като Преслава залагат само на инерцията и ние ги защитаваме, подобни имена като Коцето, Тони Стораро и сие без да са заслужили стават някакви големи легенди само заради 'народния' си образ.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Balkandji каза:

Не и в моя живот, не и от моите наблюдения. Това ми беше мисълта, че всеки човек си има лични впечатления, но тук е мания да се натрапват нечии впечатления на другите потребители.

Във всеки случай твоето изказване "нормален хит и има гледания" за мен е малоумно, тръгнал той да ми се надсмива.

Не беше ли ти човека, който казваше, че Скандал, ВНЛ и Еуфория имат купени гледания и го налагаше в не един пост? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Лицемерите на десетилето Емануела и Цецо са се сдобрили 😀

Край на циганското му проклятие! Сега ще вади хит след хит

@Галена @Преслава страх ли ви е?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 17 минути, Danger. каза:

Не беше ли ти човека, който казваше, че Скандал, ВНЛ и Еуфория имат купени гледания и го налагаше в не един пост? 

Галена е приблежена до мафията и има нейната закрила от години. Тези кръгове работят с нечестни, но добре изпипани методи, които уви в 21-век се простират и до модерните технологии. Продължавам да мисля, че при нея е играно на алгоритми за подбутване, каквито за други изпълнители не са правени. И какво изненадващо има, ако присъстват купени гледания? Нима не виждаме колко лесно става. С хората, които стоят зад Галена, просто не би правило толкова силно впечатление като лайковете на Галин и компания.

Редактирано от Balkandji
  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji каза:

Галена е приблежена до мафията и има нейната закрила от години. Тези кръгове работят с нечестни, но добре изпипани методи, които уви в 21-век се простират и до модерните технологии. 

spacer.png

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji каза:

Галена е приблежена до мафията и има нейната закрила от години. Тези кръгове работят с нечестни, но добре изпипани методи, които уви в 21-век се простират и до модерните технологии. Продължавам да мисля, че при нея е играно на алгоритми за подбутване, каквито за други изпълнители не са правени. И какво изненадващо има, ако присъстват купени гледания? Нима не виждаме колко лесно става. С хората, които стоят зад Галена, просто не би правило толкова силно впечатление като лайковете на Галин и компания.

Точно Галош и Цура Пеевска миналата година манипулираха българския YouTube трендинг. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Ти не си за мен достатъчно е гърмяла от коли през изминалата година ;)

Посочи ми песен на Галена, която да е била натрапвана изкуствено в дискотеките, без да е била масов хит извън тях? 

Само Мамасита и то южни софийски квартали се брои чуто от кола! 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от най-силните проекти на Райна в последните години. Категорично да се ориентира към фолклора. Според мен тази песен след години ще се превърне в емблема и т.н.

Дори Румен Радев я харесва!

  • Like 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DanielPiliov каза:

Преслава официално е първата певица със 700К в инстаграм, познайте коя ще е втората, предложения🤣🤣🤣

Емануела ще е първата с 1 милион

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Само Мамасита и то южни софийски квартали се брои чуто от кола! 

 

 

Да разкършим снагите! 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...