Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 19 минути, xroflx9 каза:

Цура кога ще пуска клипа на годината? Нямам търпение отново да унижат гнусната Счетоводителка.

Счети кога ще пуска самостоятелната? Сигурно наесен… 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не бърза да издава нова песен, то и не минало достатъчно време след последната. Та в този ред на мисли конкуренцията много бързо запрята ръкави за нов сингъл, та последният илезе преди има-няма месец. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji каза:

Преслава не бърза да издава нова песен, то и не минало достатъчно време след последната. Та в този ред на мисли конкуренцията много бързо запрята ръкави за нов сингъл, та последният илезе преди има-няма месец. 

Да, според мен трябва да пусне песента с летен клип и лятно настроение през есента. :happyppl:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Много бързо", нищо че я бави от март 2021. Еуфория си беше обявена като песен за личен кеф още първата минута след премиерата, така че, не виждам смисъл да си бави повече истинският проект за лятото.

  • Like 3
  • Haha 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е смешно, когато някоя певица осъзнае слабост в сингъла си и го обяви за "песен за личен кеф". Сякаш не гони постижения в класациите и популярност. За личен кеф се пее под душа. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият дует на Галена утре в 18. Съмнява ме Цура да пусне в същата седмица.

Също така ме съмнява Емилия да пусне солова песен след всичките ѝ колаборативни постижения.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

Много е смешно, когато някоя певица осъзнае слабост в сингъла си и го обяви за "песен за личен кеф". Сякаш не гони постижения в класациите и популярност. За личен кеф се пее под душа. 

A real hitov hit for lichen kef by Nina Dimitrova

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

"Много бързо", нищо че я бави от март 2021. Еуфория си беше обявена като песен за личен кеф още първата минута след премиерата, така че, не виждам смисъл да си бави повече истинският проект за лятото.

Сега ме почна да ме вълнува къде и е личния кеф да чопне горе долу цялата песен? 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...