Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

  • Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.
  • Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  
  • Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.
  • Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 
3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 
4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.
5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да започнем ПРЕЗИДЕНТСКИ! Луна - Президент! Звездите са много, Луната е една и този път по-скандална от всякога!
LUNA

Гологлаво селско джудже, 146 сантиметра джудже, пусни си коса и напиши 2-ра част на книгата Луна 2.
Страдай, дерзай, мъчи себе си, качи се на токчета, бръкни с два пръста в контакта извади голям език и оближи гъзъ на Слави.
До тук бяха комплиментите гол охлюв.
Не се крий между листата на посраната си книга, а действай. Стани цар на шушумигите!!!
Може да бъде изображение с 1 човек и книга
  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя песен на Преслава е по - голям хит от Проблем ? Коя песен на Преслава последните години е по - голям хит от Майната ти св, валентин? Аре стига, Коцака си е сила и допринася за дуета. Тая Фенка на Преса си живее в нейн си свят, където пускат само Преслава. 
 

И да, сладкото лайно е може би една идея по - голям хит от най тъпата песен която Галош е пускала, но те и двете са популярни песни. Галена сега ше си пусне лятното предложение. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, pechenko каза:

Албанците пръскат това лято

А нашите чалгарки…. 

Чалгарките вече направиха този, че и по-качествен клип, още преди 4 години!

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, WindWalkerMonk каза:

Коя песен на Преслава е по - голям хит от Проблем ? Коя песен на Преслава последните години е по - голям хит от Майната ти св, валентин? Аре стига, Коцака си е сила и допринася за дуета. Тая Фенка на Преса си живее в нейн си свят, където пускат само Преслава. 
 

И да, сладкото лайно е може би една идея по - голям хит от най тъпата песен която Галош е пускала, но те и двете са популярни песни. Галена сега ше си пусне лятното предложение. 

Не и Сладкото лайно 😫😭😭😭

Иначе тази песен е пълна боза и не знам как стана хит. Дори в една Горчиви истини имаше повече заряд, а за соло песните й да не говорим. Най-противната песен на Пепе от времето когато не беше чувала за 69 и пееше "ти на мен ли или аз на теб".

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Фики е огромен хит, но кой от българите я слуша доброволно още? Имам чувството, че е втръснала на абсолютно всички, защото дори и по дискотеките не се пуска толкова. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да не се започва темата с най-добрата чалгия за 2022, но не може да я няма на първа страница!

Най-реплейваната част е "Но дочух, че за мен всеки ден питаш" на 1:25 и правилно ;) 

  • Like 1
  • Love 4
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

Може да не се започва темата с най-добрата чалгия за 2022, но не може да я няма на първа страница!

Най-реплейваната част е "Но дочух, че за мен всеки ден питаш" на 1:25 и правилно ;) 

04:06 тази част е брутална подобно на тръгвай си 

 

04:27 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

Защо така мъчат Лиди? другите шматки Десита,Симона колко участия имат?

Screenshot_20220701-133610_Instagram.jpg

Screenshot_20220701-133633_Instagram.jpg

Самият Галин има участия през два-три дена. Поне да ѝ бяха направили участията в сходен маршрут…

Китен-Пловдив-СлБряг-София-Несебър

До 31ви си представям колко ще е енергична на участията. Ама до колкото знам взима по мининмум 5 хиляди на участие така че да не я мислим толкова.

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

На Фики е огромен хит, но кой от българите я слуша доброволно още? Имам чувството, че е втръснала на абсолютно всички, защото дори и по дискотеките не се пуска толкова. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм виждала досега 31 участия за месец, то е ясно, че поне половината са споделени с други изпълнители, ама това си е тотално издевателство. И най-странното е, че няма актуален хит (нито изобщо актуална песен).

Има само 3 дни без участия - един вторник и две недели. Има и големи гадории като Созопол - Силистра - Благоевград - Приморско

Търся участията на Симона, Десита и Адам, ама ги няма качени никъде. В страницата на Алфа за Юни са качили пак само Лидия (18 участия).

Явно наваксват за това, че 2 години не можеха да работят като хората, но това си е безумие. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Blueberry каза:

Аз не съм виждала досега 31 участия за месец, то е ясно, че поне половината са споделени с други изпълнители, ама това си е тотално издевателство. И най-странното е, че няма актуален хит (нито изобщо актуална песен).

Има само 3 дни без участия - един вторник и две недели. Има и големи гадории като Созопол - Силистра - Благоевград - Приморско

Търся участията на Симона, Десита и Адам, ама ги няма качени никъде. В страницата на Алфа за Юни са качили пак само Лидия (18 участия).

Явно наваксват за това, че 2 години не можеха да работят като хората, но това си е безумие. 

Ария, Меди, Малката, Софи Маринова, Десислава: ~30. Преди години Луна и Кати - 50 на месец.

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Аз не съм виждала досега 31 участия за месец, то е ясно, че поне половината са споделени с други изпълнители, ама това си е тотално издевателство. И най-странното е, че няма актуален хит (нито изобщо актуална песен).

Има само 3 дни без участия - един вторник и две недели. Има и големи гадории като Созопол - Силистра - Благоевград - Приморско

Търся участията на Симона, Десита и Адам, ама ги няма качени никъде. В страницата на Алфа за Юни са качили пак само Лидия (18 участия).

Явно наваксват за това, че 2 години не можеха да работят като хората, но това си е безумие. 

Не е задължително да имаш нов хит за да ходиш по участия. Хората по дискотеките още се радват на Боже Мой и GPS-а.

Миналата година Десита и Лидия пак се пръснаха участие до участие и само Грешници беше актуален хит.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, pacho каза:

Сърбите пак са супер иновативни. Музиката е един път. А при нас топлят едни и същи манджи....

Последните и песни, визирам Egomanija, Stikla и сега Pucaj mi u srce са топа на топа! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Току-що чух песента на Алфите - приятна като за първо слушане, свежа и лятна, но нищо повече. За мен няма дори предпоставките да стане хит. Надявам се Галена, Преслава и Емилия да пуснат нещо за лятото и да спасят сезона. Нищо че песента е от Кости, няма и 1% от заряда на хитовете, които е правил за Мария, Андреа, Цветелина Янева, Галена и Преслава. И какво е това цялата компания да бъде включена в една песен? Всеки изпява по 1-2 изречения. Това, че с "Недей ме вини" и "Излъжи ме" имаха успех, далеч не означава, че трябва всеки път да се изреждат всички вкупом. Все пак очаквам песента да бъде популярна сред подрастващите, които величаят Алфите. Коментарите под клипа са масово положителни. Единият, публикуван в 16:03, гласеше следното: "Прекрасна песен, не спирам да я слушам по цял ден, откакто излезе". Простите ми сметки показват, че тези 3 минути не стигат дори за едно цялостно изслушване на песента от-до, ама иначе я слушат по цял ден и важното всички да са в еуфория. :D 

Вместо такива дуети в цял състав по-добре ще е да заложат на силни соло хитове. Галин не видя ли, че Симона имаше успех именно със соловите проекти - "Момиче от лед", "Пак"? И ако ще са "дуети", то поне нека са между двама (в истинския смисъл на понятието за дует), най-много трима изпълнители, а не между всичките.

Редактирано от Vanora
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...