Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Днес съм чул новият хит на лятото от 3 коли и едно кафене. Толкова се радвам, че Алфа тийм разби отново. Слънчеви момичета и момчета, с нетърпение очаквам всяка ваша нова песен... 😂

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

С моята приятелка от 3Б клас Креми слушаме "Нашата" по 15 пъти на ден и се надяваме Галин и компания да надминат Галена по гледания. С дебюта вече се справиха. Галена имаше 225К за първия ден, а Алфа тийм ще имат 390К. АлфаМюзик на три морета, йеее! 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Balkandji каза:

С моята приятелка от 3Б клас Креми слушаме "Нашата" по 15 пъти на ден и се надяваме Галин и компания да надминат Галена по гледания. С дебюта вече се справиха. Галена имаше 225К за първия ден, а Алфа тийм ще имат 390К. АлфаМюзик на три морета, йеее! 

“Гъзарче на маса с бира и цаца” е много яко лафче! :cheers::77::yoji::1000(31):

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Balkandji каза:

Днес съм чул новият хит на лятото от 3 коли и едно кафене. Толкова се радвам, че Алфа тийм разби отново. Слънчеви момичета и момчета, с нетърпение очаквам всяка ваша нова песен... 😂

 

Кажи кое е това кафе, където пускат чалга? 😂

За един прЕател питам. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

24h

373 489K

32K

Истинските харесвания са 17К

от 8К на 25К и след това ги докара още +7К. Така че, реалните са макс 15К, което никак не пасва на 373К за 24ч. Галена примерно сама имаше 240К за ден с 14К харесвания, а тук е цялата фирма и следва да има повече лайкове, защото колаборациите винаги правят повече. Сигурно са купили 150-200К.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия са мега смешни от алфа. Трябва да се залага дамо на лидка и симонла. Другите при маджуна да се връщат. Няма толкова нехаризматични като десита и адам честно…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Янева е една от малкото дебютирали преди 2010, към които има  нулев интерес и през 2022. Тези дни отново ще им покаже какво е проект!

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Vanora каза:

Това е доказателство, че дори с Кости, който години наред беше хитмейкър, няма шанс за абсолютен и категоричен успех, ако останалите елементи в проекта куцат.

 

Не думай 😁

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji каза:

Днес съм чул новият хит на лятото от 3 коли и едно кафене. Толкова се радвам, че Алфа тийм разби отново. Слънчеви момичета и момчета, с нетърпение очаквам всяка ваша нова песен... 😂

 

Ъм.. в момента си избирам автомобил и правех тест драйвове на 3 различни коли из градовете, най-вероятно мен си чул :( Ако е звучала едитната версия без Деса Цомбата, аз съм била.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Ъм.. в момента си избирам автомобил и правех тест драйвове на 3 различни коли из градовете, най-вероятно мен си чул :( Ако е звучала едитната версия без Деса Цомбата, аз съм била.

Да, въпроса е къде се намира кафенето което държиш, да дойдем да те посетим. :ae:

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Blueberry каза:

Ъм.. в момента си избирам автомобил и правех тест драйвове на 3 различни коли из градовете, най-вероятно мен си чул :( Ако е звучала едитната версия без Деса Цомбата, аз съм била.

А къде изобщо пее Десита? Аз чувам, че всеки си има негова част от песента, но нейна такава честно казано не чувам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

От русите сериозно не знам коя е Симона. Двете мязат Лидъл.

И прясна Деса по едно време я бяха докарали тъй. Сега не знам с каква коса е, но вече загубихме спатиите на Тройниците безвъзвратно!

 

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Jouey каза:

А къде изобщо пее Десита? Аз чувам, че всеки си има негова част от песента, но нейна такава честно казано не чувам?

Значи манифестирам успешнo :ba: Иначе пак са ѝ много и разхвърляните фразички тук-таме.

преди 43 минути, Willy каза:

От русите сериозно не знам коя е Симона. Двете мязат Лидъл.

Съвършенството има много копия ;)

Забележете как винаги тройниците се въртят около Лидия и копията винаги приличат на нея - Данна, Симона, Десита (преди да стане Цомбата). 😜 

Иначе на тенис корта е Симона, с кучето е Лидия.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...