Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Balkandji каза:

Много добро попадение. Сега се замислих, че обявяват Джена за бита карта, а реално миналата година си има два добри хита - тази песен и дуета с Тита. Почерпи се!

 

Тъй като мисълта ми не тече особено бързо, сега ми дойде перфектния отговор на предния коментар! 'Еуфория' е всичко онова, което Гери-Никол се опитва да направи, но не може

+ по-добре ра-тата-тата, отколкото чик-чик, не мислиш ли?

 

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже Панайотката си е чист фолк с "Охридското езеро" и "Хей, шопкиньо", мисля да постна тука предстоящия му концерт и очаквам да не сте с "мижав" интерес към него.

wr7v_300_300.jpeg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.07.2022 г. от 18:03, pacho каза:

Такъв скандал няма как се получи във фолка, просто щото не правят концерти. :D 

Оказа се, че Панайот е излъгал за "мижавия" интерес, щото Кичка го е отрязала от концерта си.

 

 

Попфолка е продължение на естрадата. Нормално е оригиналните играчи да са много по-напред с интригите, макар и на преклонна възраст. Все някак трябва да напомнят за себе си. 

П.С. този естраджийски скандал не е нищо в сравнение с Лили Иванова vs. Митко Щерев.

https://www.vbox7.com/play:672b0631

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DanielPiliov каза:

Топ 5 от вчера:

1. Алфа - 287К

2. Фики - 143К

3. Галена - 118К

4. Роксана - 101К

5. Преслава и Коце - 81К

 

Данна и Робов са с 76К

Алфа да не се оляха малко? 300к на ден и по 2к харесвания, поне да беше напазарувал отново и лайкове!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DanielPiliov каза:

Топ 5 от вчера:

1. Алфа - 287К

2. Фики - 143К

3. Галена - 118К

4. Роксана - 101К

5. Преслава и Коце - 81К

 

Данна и Робов са с 76К

1 млн за 3 дни 😂 За тези гледания трябваше да е масов мега хит, а аз не съм я чул или видял никъде да се популяризира тази песен 😂 Не съществува нищо по-жалко от Алфа мюзик

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

Алфа да не се оляха малко? 300к на ден и по 2к харесвания, поне да беше напазарувал отново и лайкове!

Реалните лайкове са 23К за 1.1М гледания, не мога да преценя дали са купувани гледания, ама най-вероятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради такива миндили като Галин, Емануела, Стораровци се обезсмислят всякакви гледания, последователи, лайкове. Не могат да се примирят, че вече не вълнуват никого, пукнат хит нямат от години

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко съмнителни гледания са се правили във времето от наложени имена, а Рамания пак с Алфа се захваща само защото техните цифри вървят по-неадекватно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

IT89s80.jpg

Изглежда Галена се е споразумяла с Пайнер песните й да бъдат включвани в компилациите.

Няма я Глория... как да си го купи човек...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Колко съмнителни гледания са се правили във времето от наложени имена, а Рамания пак с Алфа се захваща само защото техните цифри вървят по-неадекватно...

Конкретизирай, дай примери? Алфа вече го правят с 5та песен сигурно. Винаги купените гледания си личат, както беше и при Десислава. А от преди съм съгласен само, че Фики си е купувал стабилно гледания

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още не мога да разбера, Фики купува ли гледания, защото вече 60 дни прави средно по 150К на ден. Според мен около 100К са само от махалите. Аз примерно един път не съм си я пуснал, ама си я припявам понякога. За мен е пълна цигания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Гальо каза:

Конкретизирай, дай примери? Алфа вече го правят с 5та песен сигурно. Винаги купените гледания си личат, както беше и при Десислава. А от преди съм съгласен само, че Фики си е купувал стабилно гледания

За мен към днешна дата е достатъчно само да се погледнат цифрите на Преслава и Галена и на човек да му е ясно. Не знам в световен мащаб да има ТОП изпълнител, който толкова много години да прави подобна серия от привидни хитове с еквивалент на нашите 10-20+ милиона. Нашите двете явно са някакъв невиждан дар български, а хората им се връзват на това именно защото са Преслава и Галена.

ПП: Продължава да ми е страшно смешно, че след толкова години Пайнер продължават да издават някакви си компилации, а от онези десетина години не издават редовно албуми на самите изпълнители.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, SG каза:

За мен към днешна дата е достатъчно само да се погледнат цифрите на Преслава и Галена и на човек да му е ясно. Не знам в световен мащаб да има ТОП изпълнител, който толкова много години да прави подобна серия от привидни хитове с еквивалент на нашите 10-20+ милиона. Нашите двете явно са някакъв невиждан дар български, а хората им се връзват на това именно защото са Преслава и Галена.

Друго си е да си мислим, че алфа вадят огромни хитове и са сред топ имената.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е абсолютен феномен в чалгата. 15-16 години топ повече от половината категоричен лидер дори и в най-силните години в чалгата (с най-голяма конкуренция). Евала, да продължава да мачка! ❤️

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Реалните лайкове са 23К за 1.1М гледания, не мога да преценя дали са купувани гледания, ама най-вероятно.

Преслава и Коце имаха 25 за ден на 400 хиляди гледания, а на Алфа песента включва цялата фирма, уж любимци на децата, които най-много лайкват. Сам прецени.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Преслава и Коце имаха 25 за ден на 400 хиляди гледания, а на Алфа песента включва цялата фирма, уж любимци на децата. Сам прецени.

Ще престанеш ли да хейтиш, щото ще насъскам Симона срещу теб. Бие ги с точилката малки отворковци.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@-A., коментирай този брутал. Мисля, че ако кака го беше изпяла щеше да е мегахит. Особено частта “такива като тебе ти ебът”. Дано и нейната на Биолчев е така скандална. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...