Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, -A. каза:

Един от най-силните проекти на Райна в последните години. Категорично да се ориентира към фолклора. Според мен тази песен след години ще се превърне в емблема и т.н.

Дори Румен Радев я харесва!

Просто няма как такъв човек и артист да вирее сред агресивните чалга полюции, които се котират в момента. Това е песен-изповед, пред която думите са излишни. Поклон!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялото МВР е корумпирано. Заплати искат, за какво ги искат? Оставки на полицейски шефове, това са най-големите виновници за този брутален инцидент!!!!!!!. Колко отрепки на свобода има като тоя буклук. Българската полиция е за посмешище пълна с тежка корупция на всички нива. Мамицат ви ретроградни, корумпирани свине

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Абсолютен! Ама защо не са я качили с клип много интересно? 

За да се кефим и на това помпозно изпълнение! 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FikLena каза:

Цялото МВР е корумпирано. Заплати искат, за какво ги искат? Оставки на полицейски шефове, това са най-големите виновници за този брутален инцидент!!!!!!!. Колко отрепки на свобода има като тоя буклук. Българската полиция е за посмешище пълна с тежка корупция на всички нива. Мамицат ви ретроградни, корумпирани свине

Не бъркай темите, това е за другата с чичо Рики и липсващата форумна кралица. В тази днеска кършим снаги под ритмите на Татяна! 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно от участията на Лидия вече отпадна. И веднага е презаписано за 5ти август което е много странно имайки предвид че дискотеките и клубовете обикновено записват участията си с месеци напред.

Всъщност на Лидия участията ѝ доста често отпадат и все по непредвидени обстоятелства.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера някой беше пуснал клипче как Ти не си за мен се изпълнява от рандъм певица на живо в кръчма/ресторантче. Айде не ме карайте да търся клипчето. Да не говорим че ще постави рекорд за соло песен за година, като изключим само Мотел и Хабиби и никога не е падала под 20К. Тръгнали да я сравняват със Сладкото зло.

  • Like 2
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Вчера някой беше пуснал клипче как Ти не си за мен се изпълнява от рандъм певица на живо в кръчма/ресторантче. Айде не ме карайте да търся клипчето. Да не говорим че ще постави рекорд за соло песен за година, като изключим само Мотел и Хабиби и никога не е падала под 20К. Тръгнали да я сравняват със Сладкото зло.

Ми защо да не я пеят рандъм певици на Саша Рико песента ... 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...