Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Обаче този път не виждам Галин да качва клипчета на стори с избухвания на новата им песет, както беше с дуета със Симона. Не виждам тик-тоци, нито споделяния. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Върнаха старата обложка. Художника не е мислил достатъчно за Донатела Версаче докато рисувал Галин. 

spacer.png

Тъкмо като си помислих, че тези квазимодовци не могат да са по-неадекватни 😶🌫️🤹🏻🤣

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Кулагин 🤣😂

Screenshot_20220705-212732_Instagram.jpg

 

Screenshot_20220705-212822_Instagram.jpg

Screenshot_20220705-212830_Instagram.jpg

Андреа няма друга защита освен застаряващи гейове които изживяват фантазиите си за дрогиран алкохолизиран MILF, чрез нейното захабено от филъри лице.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност разбира се е прекалено изказването му, но не и напълно грешно.

Дионс има наистина много неприятен глас, а лично за мен на визия го докарва уж ефектно, но самото ѝ излъчване евтинее някак.
 

Та не е съвсем в грешка, макар че е излишно злобен.

 

Въпросът е също така, че приятелката му Теодора също не е най-адекватният човек на света към момента.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji каза:

Прилича ми на поръчано от Андреа. Първо й задава въпрос, после сам избухва в крайно обяснителен и дребнав режим.

Помня, че в Брадъра двамата с Диона много се караха и обиждаха. Той и там разказваше същата история и обясняваше, че не е я е гримирал. Тя пък твърдеше, че я молил да я гримира безплатно с цел реклама. Като цяло по време на формата той се караше с всички съквартиранти и постоянно ги обиждаше. Къде с основание, къде не, но участието му беше изпълнено със скандали и интриги. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то нали Андреа ѝ беше писала първа?

И то разбира се турбо неадекватно остро влизане написано с латински букви🤣🫢

На Дионче толкова ѝ и трябва, че сега и с Кулагин се срещат пак в инстаграм 👱🏿‍♀️🥲

Най-вероятно са се наговорили да си направят малко реклама 😀

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Stela каза:

Глоринда дано се надъха след този успех и да започне да вади тупалки!

А какво се случва с Ивана, някой знае ли? Няма ли да пуска песен? 

Какъв хит с 582к?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Галин не че е прекалено стар за подобни песни, но ми седи страшно неадекватен, 30 и нещо годишен в компанията на 18-20 годишни.

Чак пък "страшно неадекватен"...

Но не сме и очаквали да кажеш нещо по-различно. Галин всъщност изглежда на около 25-26.

Колкото до Глория и Стораро - вече клонят към милион с клипчетата от официалните канали и няма да имат проблем за 2 млн. Синглите й от последните няколко години постигаха резултат между 100 - 350К, така че 2 млн. за нова песен е голям успех за нея.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Гальо каза:

А Преслава и Стораро нали не бяха в добри отношения? Това от кога е 

 

Това е след заколените кокошки на курбана за раздяла на Емрах и Теди. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DanielPiliov каза:

"Ти не си за мен" 69 ден - 58К

"Сладкото зло" 69 ден - 64К

Саммо от официални клипове!

@WillyКакво мислиш?

Аз мисля, че положението е ТОП.

Най-големият хит на Преслава от "Пиян" насам. 

Имайки предвид, че "Беден в сърцето" ще направи 20 млн. тази като нищо ще е с 25 млн. в дългосрочен план.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , THE IIconic каза:

Какъв хит с 582к?

Това е само от клипа в нейния канал. Заедно с този на Планета имат почти 900К. Отделно има и фен клипове, като единият от тях е с над 50К. Като за Глория това е супер успех. Коя нейна песен последно е правила тези гледания за 10-12 дни от премиерата?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Галин не че е прекалено стар за подобни песни, но ми седи страшно неадекватен, 30 и нещо годишен в компанията на 18-20 годишни.

Галин изглежда доста добре визуално, освен това на 30+ човек все още е млад. Те и Галена и Преслава минаха 30, но не пречи да са по поведевие, визия и клипове наравно с младите. Преса направи дует с Лидия, Галена също има колаборации с по-млади от нея. В световната музика също има много такива примери. Изкарваш това на проблем, защото става дума за Галин. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

"Ти не си за мен" 69 ден - 58К

"Сладкото зло" 69 ден - 64К

Саммо от официални клипове!

@WillyКакво мислиш?

Аз мисля, че сравнението на двете песни е смешно. Едната песен изкърти както трябва и е масов хит за миналата година, а другата е просто нормален хит и има гледания. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Stela каза:

Това е само от клипа в нейния канал. Заедно с този на Планета имат почти 900К. Отделно има и фен клипове, като единият от тях е с над 50К. Като за Глория това е супер успех. Коя нейна песен последно е правила тези гледания за 10-12 дни от премиерата?

От 10 места събрала 900к! Ако ще и със Селин Дион да направи дует хит няма да види Глоринда. 

Цък

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Stela каза:

Галин изглежда доста добре визуално, освен това на 30+ човек все още е млад. Те и Галена и Преслава минаха 30, но не пречи да са по поведевие, визия и клипове наравно с младите. Преса направи дует с Лидия, Галена също има колаборации с по-млади от нея. В световната музика също има много такива примери. Изкарваш това на проблем, защото става дума за Галин. 

Напълно е прав, но не е щото Доня Галина е до 20 минус годинишнните му труженички. Просто изглежда неадекаватно ;)

И повечето, да не кажа всичките, дуети където лелички на 40+ пеят за красивата им любов с 20+ са абсолютен кринжд, без значение дали е на местно или световно ниво. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...