Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

Галин: "Не деля изпълнителите си, обичам ги всички еднакво!"

Също той:

Screenshot-20220702-173954-Instagram.jpg

Преди Адам и Симона да влязат в Алфа Галин беше казал в едно интервю, че дори да няма нищо друго ако има Лидия - значи имал всичко.

Така че като цяло никога не е криел че има любимци. Сега това със сигурност е Симона.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, имам проблем - "Нашата" ме зариби. 😟

Сега ще я слушам цяла вечер, за да ме отврати и да не си помислям повече да си я пускам. Ще я редувам със Земетръс, Тежки нощи и Навик за по-бърз ефект. 

Следвайте ме за още рецепти.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Преди Адам и Симона да влязат в Алфа Галин беше казал в едно интервю, че дори да няма нищо друго ако има Лидия - значи имал всичко.

Така че като цяло никога не е криел че има любимци. Сега това със сигурност е Симона.

 Явно Лидака е добра с наколанника.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

И мен ме зариби.😭😭

Иначе какво й е съвършеното на безносата Лидия? Буквално е като блъскана в стената в профил.

Абсолютно. Десита може да е крайно безлична като глас и песни, но е изключително красива, сега и с новите гърди е топ. Лидия е доста по-грозничка с това смачкано лице и липсващ нос. Симона за сметка на това е най-грозна и от трите 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Абсолютно. Десита може да е крайно безлична като глас и песни, но е изключително красива, сега и с новите гърди е топ. Лидия е доста по-грозничка с това смачкано лице и липсващ нос. Симона за сметка на това е най-грозна и от трите 😂

Крайно безлична като глас и песни, пък в последните 2-3 години е по-успешна от Лидия...? Явно публиката я възприема добре.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, plambata каза:

Хора, имам проблем - "Нашата" ме зариби. 😟

Сега ще я слушам цяла вечер, за да ме отврати и да не си помислям повече да си я пускам. Ще я редувам със Земетръс, Тежки нощи и Навик за по-бърз ефект. 

Следвайте ме за още рецепти.

Ама ти как им обърна гръб, след като Маджуна ги напусна, не е истина. Хайде, дай си жизнен ток:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Balkandji каза:

Крайно безлична като глас и песни, пък в последните 2-3 години е по-успешна от Лидия...? Явно публиката я възприема добре.

И аз съм на това мнение, просто е добър музикант, пише си хубави песни. Лидия има глас, но грам усет към хитове няма - каквото и дадат ще пее

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Just_Me каза:

Не знам на Алфите кой им прави списъците с участията за месеца, ама при Галин и Лидия има "Плаза"...която ще е в ремонт. На строежа ли ще пеят 😂

Да бе, в Строежа да пуснат чалга ;) 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Хора, имам проблем - "Нашата" ме зариби. 😟

Сега ще я слушам цяла вечер, за да ме отврати и да не си помислям повече да си я пускам. Ще я редувам със Земетръс, Тежки нощи и Навик за по-бърз ефект. 

Следвайте ме за още рецепти.

Каня те да се возиш в моята кола и да надуваме "Земетръс", "Нашата" и "Нито ял, нито спал" до пазара по цял ден! :girl_witch:

преди 1 час , Гальо каза:

Абсолютно. Десита може да е крайно безлична като глас и песни, но е изключително красива, сега и с новите гърди е топ. Лидия е доста по-грозничка с това смачкано лице и липсващ нос. Симона за сметка на това е най-грозна и от трите 😂

Ами не, гърдите ѝ са огромни за тялото ѝ и са на месец-два, а вече изглеждат увиснали. И го играе много скромна - била си сложила силикон, ама бил "малко". Еми и малко да е, пак е силикон, какво се оправдаваш. А и като гледам хич не е малко, щом на кадрите с белия потник в последния мегахит на мегакомпанията изглежда все едно тъкмо е спряла да кърми третото си дете.

Иначе е красива, ама много противна като поведение - нека си спомним как с приятелчетата ѝ плюеха по Теофиков месеци след събитията, за да трупат популярност и да си изливат злобата :P 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, че нахълтвам тука, ама някой може ли да ми прати новата песен на Миро на мп3? Че мн мн ме зариби, само ми е в главата, а тука дето съм нета яко мизерен.. та да си я сваля и слушам? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Arwity каза:

Сори, че нахълтвам тука, ама някой може ли да ми прати новата песен на Миро на мп3? Че мн мн ме зариби, само ми е в главата, а тука дето съм нета яко мизерен.. та да си я сваля и слушам? 

mp3 ????

миличка в кой век живееш ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...