Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

странични ефекти от ваксините за ковид 19

 

Няма какво да коментирам.Ето това е музика.Поклон,Алфа Мюзик за пореден път избухвате и доказвате,че сте най-добрите.Радвам се,че мога да виждам и чувам,за да се наслаждавам на уникалните проекти!

 

Алфа Мюзик отново сцепвате конкуренцията! 🥰 Нямам думи, момичетата са брутални, гласовете докосват, а за визиите да не говорим... Галин отново доказа на публиката и конкуренцията си, че момичета като тези на Алфа няма! 🥰 От текста също съм очарована и щастлива в същото време, че и Атанас Колев е взел участие, което е страхотно 😍 тройна доза купон, лято 2022г. е ваше за пореден път! 🥰💕

 

Браво! Наложихте се над по - големи компании със стойностни и закачливи текстове, различна музика всеки път и интерестни и отново различни клипове! Пожелавам ви здраве и много професионални успехи! Галински, shake it, baby!

 

 
Карам си по главната в Слънчев Бряг, навън мръсна жега на 1 юли, пуснах си песента, на първите 10-20 секунди вече бях настръхнал целия от кеф! После си я пуснах още 3 пъти, отворих прозорците да се чува навсякъде! Топ хита на лятото, много дълбоко се съмнявам да излезе по-добра песен от тази! Брилянтни сте отново! Щастливо лято Алфа! ❤️😍🔥

 

 
  • Like 1
  • Haha 4
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Петък:

1. Алфа - Нашата 188К (за 1/3 от деня)

2. Фики - Отпусни се 155К

3. Галена - Еуфория 121К

4. Данна и Алекс Робов - Бях с теб 103К

5. Преслава и Константин - Сладкото зло 91К

-----

Алфа тийм, като гледам, имат шанс за около 400-хиляден дебют, но се поизложиха с тези купени лайкове и коментари.

Песента на Данна и Робов се очертава видимо като най-големия хит от техния лейбъл за тази година.

Забележително задържане за другите три песни - хитовете на пролетта.

Редактирано от Balkandji
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

Трет, Емилия с Джале къде я забрави. На Андреа това е смешно да се брои обаче. 💀

Клипа в канала на Емилия е с 40М, другият с 95М. Говоря само за официални клипове, иначе тази на Андреа има над 150М.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дневния #100 Apple Music

1# Еуфория

5#Сладкото зло

24#ВНЛ

34# Дай ми любов ❤️

39# Ти не си за мен

44#Феноменален

56# Изтрезняваш ли

60# От утре

62 # 100 живота

66 # Пиян

73# Срещата бърза

85#Добре ли си

86# Да гори в любов

92# Беден в сърцето

И после някой казва, че песните им минават и заминават ❤️ Много се кефя за “Дай ми любов”, една от най-яките и песни

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Гальо каза:

Дневния #100 Apple Music

1# Еуфория

5#Сладкото зло

24#ВНЛ

34# Дай ми любов ❤️

39# Ти не си за мен

44#Феноменален

56# Изтрезняваш ли

60# От утре

62 # 100 живота

66 # Пиян

73# Срещата бърза

85#Добре ли си

86# Да гори в любов

92# Беден в сърцето

И после някой казва, че песните им минават и заминават ❤️ Много се кефя за “Дай ми любов”, една от най-яките и песни

#36 Подводница хита на новото десетилетие

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Данна мачкааааааааа, извинете кои бяха Лидия,Десита,Симона и тем подобни ?

 

най-накрая Данна  намери правилния път.все си мислех, че  ще си остане с “Той”

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфа може и гледания да са купили. В най-слабите часове от сутринта бяха скочили с 70К. Да не говорим че за премиера над 400К трябват около 25К реални харесвания, а техните са около 13/14.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, FikLena каза:

Данна мачкааааааааа, извинете кои бяха Лидия,Десита,Симона и тем подобни ?

 

най-накрая Данна  намери правилния път.все си мислех, че  ще си остане с “Той”

 

Галин място не може да си намери, че тая отвя неговите клонинги.

 

преди 6 минути, Willy каза:

Алфа може и гледания да са купили. В най-слабите часове от сутринта бяха скочили с 70К. Да не говорим че за премиера над 400К трябват около 25К реални харесвания, а техните са около 13/14.

Много ясно, че е купил. Иначе не виждам логика да купи само харесвания. 

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Данна мачкааааааааа, извинете кои бяха Лидия,Десита,Симона и тем подобни ?

най-накрая Данна  намери правилния път.все си мислех, че  ще си остане с “Той”

 

Не че нещо, но засега Симона има по-големи хитове от дебюта си насам.

И двете с Данна тепърва трябва да доказват имат ли срок на годност като Десита, Лидия и другите тийн идоли.

Днес може да са топа - утре никой да не го интересува за тях.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Не че нещо, но засега Симона има по-големи хитове от дебюта си насам.

И двете с Данна тепърва трябва да доказват имат ли срок на годност като Десита, Лидия и другите тийн идоли.

Днес може да са топа - утре никой да не го интересува за тях.

Какъв срок имат Лидия и Десита като вече не могат да минат и 3-4М. Или при такава липса на конкуренция, най-продуктивните имена искате да паднат на ниво Глория.

Истинско задържане от дебютиралите последните 3-4 години има само при Меди.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Какъв срок имат Лидия и Десита като вече не могат да минат и 3-4М. Или при такава липса на конкуренция, най-продуктивните имена искате да паднат на ниво Глория.

Истинско задържане от дебютиралите последните 3-4 години има само при Меди.

Точно това казах… май е време за очен преглед

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Симона Загорова парчето е в пъти по-добро от всичко пуснато в последно време от алфа и даймунд.

Да спре да мяза на майка си обаче, защото с тия чупки и стил тип застаряваща леличка изглежда неориентирана.

Още е само на двайсет и няколко и трябва да си гони нейните набори и по-малките, ако иска най-после да има поне един катеогричен хит.

Възможно най-далеч от стила на глория. И на пеене и на обличане

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит! Пак има надежда, че Андреа може да се завърне към поп-фолка. Макар и предназначена за арменския пазар, има куплет на български, изпят от Андреа. Сякаш се върнах в добрите стари времена, когато беше продуктивна и правеше поп-фолк проекти. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 16 минути, NazzkO каза:

На Симона Загорова парчето е в пъти по-добро от всичко пуснато в последно време от алфа и даймунд.

Да спре да мяза на майка си обаче, защото с тия чупки и стил тип застаряваща леличка изглежда неориентирана.

Още е само на двайсет и няколко и трябва да си гони нейните набори и по-малките, ако иска най-после да има поне един катеогричен хит.

Възможно най-далеч от стила на глория. И на пеене и на обличане

 

Тази песен на Симона е от вчера и е доста мелодична, интересна и Симона е по расчупена и в прекрасна форма!

Редактирано от Somniator
  • Like 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух я, но пичът хич не ме кефи как пее, а и някак има прекалено мноооого текст за лятно парче. И е доста неритмично и незапеваемо.

Трябва ѝ яко бачкане в самостоятелни проекти. Нещо като модерна чалга с леко ретро звйчене🤓

 

Или една тупалка от Ганев 😂😂😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 8 минути, NazzkO каза:

Чух я, но пичът хич не ме кефи как пее, а и някак има прекалено мноооого текст за лятно парче. И е доста неритмично и незапеваемо.

Трябва ѝ яко бачкане в самостоятелни проекти. Нещо като модерна чалга с леко ретро звйчене🤓

 

Или една тупалка от Ганев 😂😂😂

Да, согласен съм, че има много текст и той не е много запевает, особенно в куплетите. И ритъмът е някак накъсан, НО ме радва, че тази песен е нещо ново за нея и различно от стила на Глория! 

Радва ме, че не се опитва да прибягва до шаблони и не се разголва. Мисля си, че ако продължи в тази посока - ще и́ се получи!

Редактирано от Somniator
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Vanora каза:

Хит! Пак има надежда, че Андреа може да се завърне към поп-фолка. Макар и предназначена за арменския пазар, има куплет на български, изпят от Андреа. Сякаш се върнах в добрите стари времена, когато беше продуктивна и правеше поп-фолк проекти. 

 

Вече мяза на ДесиСлава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, не знам каква надежда виждат някои фенове в Андреа и това да се завърне и мачка в фолка. Почти свършено беше с нея дори и когато напусна Пайнер...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...