Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Сашо каза:

Бхаха ти на колко годинки беше ? Да се бутам за снинмка не ми се е случвало от минимум 15 години. До като аз си пия белугата на вип бара, такива като вас гонят певиците до колите им за снимки и подписи. Малко по-сериозно. 

Мен Галена още ми харесва, Преслава-също. Но ще порастнеш и ще дойдеш и ти на моята.  

Полека със самочувствието. На Вип бара ще седиш ако те поканят. 

Не ме карай да ти търся старите коментари, където плюеше Преслава повече отколкото DarkChild прави с Галена.

На всички ни е ясно как си промени отношението и към двете изпълнителки само заради личните ти спорове със Стела и Кондома. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Wild_Style каза:

Всичките изброени - Деса, Преса, Азис, Графа, Мария Илиева, Коце Софка, Миро са в тези реалити формати само и единствено заради кешовицата. Това не е ли евтинко, а?

Откровено казано не желая да виждам Галена в какъвто и да е било формат да се излага като кифладжийка за 15-20к хонорар. Не, мерси!

Ето че сам си признаваш, че в едно такова предаване би се изложила. Е много изпълнители участваха, не се изложиха и извлякоха само дивиденти. И като певица може да се докаже, и като готин човек, и да си разшири таргета. Но явно и вие си знаете колко си може. 

преди 51 минути, Runevski каза:

Песента е правена нито за таргета, който представлявам аз, нито за твоя, така че е нормално да не ни се струва нещо особено. Това е от типа фестивални песни, за празници на градове и за хорА на участия в заведения. Не съм изкарал песента шедьовър, просто отчитам факти. Масово хората във Фейсбук я споделят, което дължа и на карантината - по домашните празници се вписва чудесно. Прозвуча и от немалко телевизии и радиа.
 

Но за добро или зло, Рени е вдигнала летвата много високо навремето и в сравнение с онази нейна продукция всичко следващо бледнее. Докато има изпълнители, които не са имали пикове и всеки малък успех го отчитаме като завидно постижение. Но като се замислиш нищо не е същото, тя затова не се и опитва да следва предния си метод на работа. Тогава бяха златните години на жанра и получаваше море от фенска любов, а сега няма смисъл да се бори за задимена дискотека, пълна с пияни и дрогирани младежи. Просто работи и се старае доколкото си заслужава. 
 

Иначе ако визираш предаването,  посветено на 15 годишнината на Софи, не бих го нарекъл концерт, а  по-скоро онлайн такъв. А този в Арената не беше миналата година, а преди повече от 3 години - това и е единствения. Като говорим за нея, гледах как пяха “Чае шукарие” с Лоренцо по БНТ и беше смехотворно как момчето е на 20тина години, а на записа беше на 10, но все пак се правеше, че пее 😄

Никой не оспорва хубавите неща на Рени през годините. 

Колко  споделяния има Празник? Гледанията във фб се трупат само като влезнеш в стеницата. Не е задължително дс си изгледал и 2 секунди. Вижда се в тубата какъв интерес има към проекта. Не се самозалъгвай. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Преси е качила коментар от форума на @Hurricane на стори 😂😂😂😂

Аз от три дни все забравям да го нарека Преси. Явно е тя. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Преси е качила коментар от форума на @Hurricane на стори 😂😂😂😂

Ето затова я обожавам! Форума трябва да ми се отблагодари, че ще бъде прочетен от толкова много хора. Отново аз >>>>>>>>

  • Haha 4
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Преси е качила коментар от форума на @Hurricane на стори 😂😂😂😂

Каква гордост, но щом е Кума Лиса - докато не му се изплюе в устата, все едно нищо :) 

(и ... тук не намирам линка за интервюто, някой ако го има сейвнат да сподели?) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Ето затова я обожавам! Форума трябва да ми се отблагодари, че ще бъде прочетен от толкова много хора. Отново аз >>>>>>>>

Ти ли и го изпрати или тя сама се рови тук? 😂 

ПРЕСИ ИСКАМЕ НОВА ПЕСЕН, МИЛА. ❤️

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Аз от три дни все забравям да го нарека Преси. Явно е тя. 

Не е, прекалено правилно пише - и граматически, и пунтктуационно, за да е Преслава.  Знаем ги повечето какво им е нивото. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Ето затова я обожавам! Форума трябва да ми се отблагодари, че ще бъде прочетен от толкова много хора. Отново аз >>>>>>>>

Ариа беше първа. 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Аз от три дни все забравям да го нарека Преси. Явно е тя. 

Явно мулти акаунтите за простосмъртни са забранени, но ако са форумната Тройница преси_преси, преси_фен и дъ риъл кума лиса, лошо няма ;) 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси, нали знаеш, че си те обичам. Цялата 2019 те браних. Всичката ми критика е добронамерена. Направи микса с недооценени песни и ще плюя Галошена цяла година. А за feat. Гери и/или Лиди изпълнявам персонални поръчки, само драсни ЛС. За финал ще призная, че баладичния микс влиза все повече под кожата след всяко слушане, изпълненията на Тъгувам аз и Как боли са омагьосващи. Браво. Целувки. :ba:

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Ето че сам си признаваш, че в едно такова предаване би се изложила. Е много изпълнители участваха, не се изложиха и извлякоха само дивиденти.

Какви дивиденти е извлякъл някой от формат като Big Brother или Гласън на България? Ти в час ли си? Посочи ми точни дивиденти моля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че Преслава чете форума. Нали на един концерт беше казала, че по форумите много искали да изпее ''На тебе не отказвам'' а тогава топ провокацията @Cally-Pressyfan' апелираше ежедневно за подобно изпълнение и няколко потребители подкрепяха масово.

@Преслава, пусни балада. Мерси!

@Wild_Style, веднага се сещам как Емануела във Випа беше масово подкрепяна. Че тази подкрепа не я задържа в годините е факт, но НИКОГА преди това не е имало толкова масови фаворити като Миглена и Емануела. Ивана като беше жури в ''Гласа на Бг'' скандализира с два средни хита - ''Точка 18'' и ''Златен''. Предполагам, че пропускам някой.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Ти ли и го изпрати или тя сама се рови тук? 😂 

ПРЕСИ ИСКАМЕ НОВА ПЕСЕН, МИЛА. ❤️

Не, не съм. Видях го в сторито ѝ, но може и да не чете, а просто някой да ѝ го е пратил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси, мила, време е да ни избавиш от тъпите ти рекламки на какво ли не, както и от вече безинтересните машъпчета. Стегни се в колана и почвай здраво да работиш. Като искаш да си #1, заслужи си го. Мачкай с мега хитове ама твои, не чужди .. за да има с какво да се хвалят феновете ти по цял свят. Давай сестро, дерзай! :1000(30):

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Не, не съм. Видях го в сторито ѝ, но може и да не чете, а просто някой да ѝ го е пратил.

Нали няколко певици, в това число и Галена качиха нашите награди на стори. Най-вероятно от там е разбрала конкретно кой форум е.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, HIStory каза:

Айде върни се пак малко нагоре и виж точно на кое твое твърдение беше отговор коментара ми. 

Познавам прекрасно кариерата на Рени, която е мъртва още от 2007-ма насам. Имаше някакъв шанс да се завърне достойно и да задържи поне част от старата си публика с "Губиш ти", но после се хлъзна по комерса, за да се набута точно там, където ти твърдиш, че й било под нивото. Така загуби и малкото останали й стари симпатизанти (мен включително). А твърденията как тая нелепица "Празник" някой я е изтраял повече от 30 секунди са смехотворни. Едно, че песента е тотал щета като всичко, второ - на Рени не й отива даже на един процент, не става за тая музика, не знам кой я излъга. 

Докато така наречените "фенове" аплодирате всяко изакано л*йно на вашите любимки и им втълпявате, че е диамант, дереджето ще е такова. 

Беше на това за дискотеките. Но си го приел буквално. И не, не се измъквам, просто обобщих актуалното дередже на жанра като цяло. Но всички сме наясно, че с две песни не можеш да влезеш в дискотеките. Ако се е борила за това нямаше да са само две такива песни. Сам знаеш за каква борбеност от нейна страна ставаше въпрос преди, сега няма и една милимунда от нея. Но вече няма, защото не си заслужава. Иначе да си е хванала чичко Паричко отдавна. 
 

Относно “Празник” - това не е песента, с която се завръща и предложението, на което залага. Чуй някое интервю, за да разбереш подбудите и, накарали я да направи подобна песен. По местата, на които я канят искат засилено фолклорни песни и не може все с чужди да изкарваш. Не и изпълнител от нейния ранг, многопластов, който има песни за всеки повод и настроение. Записа 3 такива песни с ТВ версии за работа. Нещо като Глория с “Любовта не е играчка” и другите две. Лирическо отклонение като двата поп варианта на “Ден след ден” и “Балът свърши” отпреди 2-3 години. Нито има някакви амбиции за тази песен, нито за следващите две. Просто така си отваря още врати на места, където нямаше как да я поканят. 
 

@Slavi Към 5,5К споделяния грубо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочетох толкова страници, но така и не разбрах за какво точно се спори. 

Само разбрах, че Сашо обича да пие Белуга на Вип маса, както и аз, макар и не на Вип. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...