Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, NazzkO каза:

И аз се зачудих... как е възможно да мразиш толкова заслепено и крайно някаква си чалга певица... тъжна картинка

Ти ли ще ми даваш пример за тъжна картинка? 😂

Не се чуди на нищо, не ме прави свидетел на изводите си и не ме коментирай. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Моля ти се, всеки, който пише негативно за някой и си изказва мнението е фен, злобен или мазохист? Публична личност е, следователно мога да я слушам, чета и коментирам.  

Е, твоето мнение е винаги негативно - за нея, за външния вид, за детето и, за мъжа и, за музиката и, за клиповете и, за инстаграма и. Това не е мнение, а чист хейт. Човек ще си помисли, че нещо лично ти е направила 😃 

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

Мис Костова леко напомня на Джеси в вокала накрая на песента. @SG

 

 

Много яко парче. Жалко, че е попаднало в неправилните ръце. 

Момчето в интерес на истината не пее лошо, но по клипове изглежда супер скован и без грам артистичност, което е в голям минус за него. Особено на базата на новите таланти, които са кой от кой по-разчупени. Иначе Ивета е бомба, много яка мацка и със супер добрия глас. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе хубав е Машъпа на Прес, сигурен съм че отново ще и се получи. И аз съм на мнение, че песните на Румяна няма коя да ги изпее, като нея. Просто жената пееше с много емоция и имаше много мистичност в гласа й, въобще в песните и образа й. Уникален артист, остави наистина страхотни балади. Бързите и парчета не са ми по-вкуса, но баладите и по-умерените са право в сърцето. 

Това са ми любимите й неща ❤️

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пир по време на чума в пловдивски хотел! Глория се вихри на сцената, пипна и коронавирус!

1036489.jpg

Денят е 25 декември, а мястото - луксозен СПА хотел край Пловдив. От кадри в социалните мрежи се вижда, че въпреки забраните за празнични програми, в ресторанта на хотела има празненство, а главно действащо лице е фолк певицата Глория, информира телевизия Bulgaria On Air. 

Дансингът е пълен, а дистанцията – скъсена, показват кадрите. Само седмица след участието си Глория обяви сама в социалните мрежи, че е заразена с Ковид–19. 

Областният управител на Пловдив Дани Каназирева коментира, че здравните власти ще се заемат със случая, а ден преди участието на певицата - в хотела е имало проверка. 

"Искам да отбележа, че още на 24 декември е направена проверка, дадени са предписания за спазване на заповедта на министъра, относно работното време и възможния капацитет. Оттук нататък РЗИ следва да проучи контактните лица, но за спокойствие и на хората от персонала, както и на самите жители на самото място, ще изискваме списък на клиентите, и ще се предприемат необходимите действия", допълни Дани Каназирева.

Говорителят на фолк певицата Глория също отказа да коментира случая. 

Plovdiv24.bg потърси за коментар един от собствениците на хотела г-н Кесов. Ето какво каза той пред наш репортер:

"Не желая да коментирам нищо по въпроса. Всичко, с което сме разполагали, е изпратено до РЗИ и Икономическа полиция и те ще преценят има ли нарушение, или не.

Ние се съобразяваме със законите и не смятам, че ги газим. Този случай стана от мухата слон".

 

 

ВИДЕОhttps://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Pir-po-vreme-na-chuma-v-plovdivski-hotel-Gloriya-se-vihri-na-scenata-pipna-i-koronavirus-1036489

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , asylum каза:

Кирчо да бе направил дует с Ванчето Великова, добре си паснаа в Макси Шоу. Ама акъл за круши!

Подкрепете АРИА!

https://signal.bg/folk-idol-2020-nominatzii/

@Krislena, @Lelqtian, @pechenko, @Starboy, @Гальо, @Danger., @Willy, @Kriminal, @THE IIconic

1.Ариа

2.Лидия

3.Диона

 

така гласувах

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , adorable каза:

нито знаете тя от къде се е заразила, защото тя оплаквания имаше още преди тоя случай.

Никой не съди Глория, че е отишла на участие и се е заразила. Повечето предполагахме, че е отишла вече заразена, което е още по-лошия случай ако е имала оплаквания но е отишла въпреки това.

И стига с тези коментари (не е към теб), че държавата е разрешила. НЕ, държавата не е разрешила шоу програми в ресторантите. Човек, който не се храни, трябва да е с маска.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Olay каза:

Никой не съди Глория, че е отишла на участие и се е заразила. Повечето предполагахме, че е отишла вече заразена, което е още по-лошия случай ако е имала оплаквания но е отишла въпреки това.

И стига с тези коментари (не е към теб), че държавата е разрешила. НЕ, държавата не е разрешила шоу програми в ресторантите. Човек, който не се храни, трябва да е с маска.

Никъде няма разпоредба, че се забранява организиране на събитие или празник в хотелски ресторант! Ето ти и цитат от една статия преди празниците:

След проваления летен туристически сезон, браншът вече мисли за Новогодишните празници. Въпреки несигурната ситуация около пандемията от COVID-19 хотелите и ресторантите вече предлагат празнични оферти. За да привлекат клиенти, цените тази година са по-ниски и за да направят предложенията си по-атрактивни - предлагат и допълнителни събития, предаде БНТ.
 

Човек, който не се храни - не влиза в ресторанта. Ресторантите са на режим и с намален капацитет. Четете ги тия заповеди, те за вас ги пишат и качват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепа Джексъна и тази година ли ще ми занимава с безмислените си машъпи :blink: Можеше просто да направи кавър на "Изпий си кафето", с уредени права и един по-качествен клип да заснеме, за да се приключи. Ама не батко, от къде толкова акъл в толбухинските селинджъри :laughing:

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Hurricane каза:

Под унижение имам предвид, че Преслава с песен за без пари и просто глас, ще детронира от първото място в тренда Проект в истинския смисъл на думата на една от топ сензациите в момента, което показва какво иска обществото и масовият поп-фолк фен

Сори ама тук вече премина всякакви граници на неадекватността. Да се кефиш, че на Преса претоплената манджа към която има интерес заради името й ще "унижи" качествен проект, в който наистина са вложени мисъл и труд. Това искали хората??? Сериозно ли? Аз пък виждам и коментари питащи защо не е с нейни песни и че предишният машуп е бил по-хубав. От една страна ще се изкефя да флопне, но пък от друга наистина си заслужавате да се гаври с вас по тоя начин. За Св. Валентин чакайте Машуп 3, още по-изнасилен и с още по-грозна визия. Нека залагаме кои песни ще окраде тоя път, че със свои едва ли ще е. Естествено пак ще бъдат на неактивни изпълнители - едва дочака Мара да спре да пее за да й присвои Спомен-а, вторият микс пък събрал всички популярни балади на Румяна, за да й донесе гледания.

Айде направи поне тема за великия хит, аз не искам да се брои като част от моя профил.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, asylum каза:

Визираше Гюра. 

Престави си сега, че хотелът фиктивно са я вписали като гост или просто се води "персонал". И всичко е точно.

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Сори ама тук вече премина всякакви граници на неадекватността. Да се кефиш, че на Преса претоплената манджа към която има интерес заради името й ще "унижи" качествен проект, в който наистина са вложени мисъл и труд. Това искали хората??? Сериозно ли? Аз пък виждам и коментари питащи защо не е с нейни песни и че предишният машуп е бил по-хубав. От една страна ще се изкефя да флопне, но пък от друга наистина си заслужавате да се гаври с вас по тоя начин. За Св. Валентин чакайте Машуп 3, още по-изнасилен и с още по-грозна визия. Нека залагаме кои песни ще окраде тоя път, че със свои едва ли ще е. Естествено пак ще бъдат на неактивни изпълнители - едва дочака Мара да спре да пее за да й присвои Спомен-а, вторият микс пък събрал всички популярни балади на Румяна, за да й донесе гледания.

Айде направи поне тема за великия хит, аз не искам да се брои като част от моя профил.

Наистина и на мен машъпа ми допада, но докога ще кара на чужди песни - и това ми била най-голямата? А какви нереализирани песни има, които може да си ги изпее по този начин и да ги направи дори хитове. 
Това е трупане на дивиденти на гърба на някой друг и не е ОК. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, pacho каза:

Престави си сега, че хотелът фиктивно са я вписали като гост или просто се води "персонал". И всичко е точно.

Супер. Значи хората имат основание да я нарекат и мошеница. Благодаря за информацията. 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Супер. Значи хората имат основание да я нарекат и мошеница. Благодаря за информацията. 

Не се занимавай с тая тема повече, то се видя и изписа всичко. Феновете на Глория не само, че са напълно безкритични в ситуацията, ами се опитаха и да я изкарат герой, че била професионалист да изпълни поет ангажимент и не взимала бакшиши.

И другото героично, че плаща данъци 😄 Само в България някакви хора могат да гледат на това като на подвиг, а после обясняват как българите били злобни и прости налеее 🙈😁
 

И без това ѝ се обърна повече внимание, отколкото грозната ѝ постъпка заслужава!

Да се поздравим с нещо качествено, че след това фиаско всичкоте претенции за величие, различна пт другите и не поредната чалгарка, както и толкова дълго граденият явно фалшив имидж са вече един...

 


ПС: Преди някой пич, който си е слагал токчетата на майка си и е пял пред огледалото като малък сто процентова жена да ме цитира, да кажа, че днес няма да се зАнимавам да отговарям повече на тая тема, а просто обобщих по забавно-ироничен начин.

ПС: Няма да отговарям и на антиваксърите сред феновете на кубчетата лед и луксозните дивани!

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, GSA каза:

Наистина и на мен машъпа ми допада, но докога ще кара на чужди песни - и това ми била най-голямата? А какви нереализирани песни има, които може да си ги изпее по този начин и да ги направи дори хитове. 
Това е трупане на дивиденти на гърба на някой друг и не е ОК. 

Разбирам, че не й се харчи като няма участия, но да направи наистина серия машупи със собствени недооценени песни, и без това явно е намерила кой да й прави нови аранжименти на далавера. Първият миш-маш беше интересен експеримент и трябваше да спре дотам с чуждото, нито втори микс нито цял кавър беше ок да пуска, просто става злоупотреба вече.

Да не кажете, че само хейтя - допаднаха ми изпълненията на Тъгувам аз и Как боли - и то защото по някакъв начин ми напомниха на начина на изпяване от стари песни на Преса. Ама да се хили така накрая на уж тъжен баладичен микс просто е неадекватно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Разбирам, че не й се харчи като няма участия, но да направи наистина серия машупи със собствени недооценени песни, и без това явно е намерила кой да й прави нови аранжименти на далавера. Първият миш-маш беше интересен експеримент и трябваше да спре дотам с чуждото, нито втори микс нито цял кавър беше ок да пуска, просто става злоупотреба вече.

Да не кажете, че само хейтя - допаднаха ми изпълненията на Тъгувам аз и Как боли - и то защото по някакъв начин ми напомниха на начина на изпяване от стари песни на Преса. Ама да се хили така накрая на уж тъжен баладичен микс просто е неадекватно.

Толкова много неща може да направи със собственото си творчество и пак да си развие канала по супер начин. Но безплатни идеи на та я спрунджа няма да давам ;) 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо се обръща такова голямо внимание на един мешъп. Това е нещо, което минава и заминава. След година никой няма да го помни. Аз лично предния съм си го пуснал 6-7 пъти и вече съм забравил, че съществува. Даже не съм го лайкнал.

Нелепо е да се приписват някакви заслуги на Преслава, а високата гледаемост да се счита за някакво върховно постижение. Да се сравнява с нови песни на други изпълнители пък е още по-абсурдно.

Според мен Преслава ги записва тея видеа основно за да напомня за съществуването си, тъй като клубовете са затворени, а тя няма нова песен от година. Второ, за да си прави кефа и в същото време, знаейки, че ще въздейства на широката публика, която ще възкликне - "Оо Преслава припомня хубави, стари песни на колеги. Евала. Много добро изпълнение и т.н..". И трето - за да развива канала си, трупайки абонати за премиерата на новата песен.

  • Like 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, NazzkO каза:

Не се занимавай с тая тема повече, то се видя и изписа всичко. Феновете на Глория не само, че са напълно безкритични в ситуацията, ами се опитаха и да я изкарат герой, че била професионалист да изпълни поет ангажимент и не взимала бакшиши.

И другото героично, че плаща данъци 😄 Само в България някакви хора могат да гледат на това като на подвиг, а после обясняват как българите били злобни и прости налеее 🙈😁

Ами не си прав с този коментар. Аз изтъкнах тези неща, без да оправдам или не Глория, а целта беше да обясним, защо тя не е алчна, в каквото беше обвинена тук и че не е отишла на участието си единставено и само заради парите. Нека като искате да сме обективни, да не извъртаме нещата. ;) 

 
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

Канала на Hit Mix Music изтрит ли е?

Може да кажат, че са им го хакнали и после да се завърнат с гръм и трясък, по примера на известни български инфлуенцъри 😄

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...