Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Blueberry каза:

В ръцете на друг се е издигнала с 11 позиции и е обратно в топ 50 в България. Grower??? 

 

@Gerganafen няма да хареса това. :) Либия нали уж беше женско? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Danger. каза:

Полека със самочувствието. На Вип бара ще седиш ако те поканят. 

Не ме карай да ти търся старите коментари, където плюеше Преслава повече отколкото DarkChild прави с Галена.

На всички ни е ясно как си промени отношението и към двете изпълнителки само заради личните ти спорове със Стела и Кондома. 

Кой ако ме покани? Аз съм там к без покана, мога да си платя сметката. Ако ти си така, не  съди по себе си. 

Няма какво да ми търсиш, не ме интерусва  мнението на никой в този форум,че да съм скн променял отношението. Просто осъзнах,че е излишно да се псуваме заради някакви певици. И това, че харесвам Галена не ми пречи да харесвам и Преслава. Какво ще ми търсиш и ще ми доказваш, не ми харесва вашата мания за изтъкване. А реално кога съм написал нещо лошо за Галена, че толквоа ми скачваш. Виждам, че го приемаш доста лично. 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Fast каза:

Нали няколко певици, в това число и Галена качиха нашите награди на стори. Най-вероятно от там е разбрала конкретно кой форум е.

Сто про го знаят всички от години. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джеси, ако и ти четеш ми дай да ти менажирам инстаграма! Ще качим абонати бързо и ще ти уредя платени публикации с производители на сладки, баклава, боза и био синьо сиринье 😻🥰👌

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Fast каза:

Нали няколко певици, в това число и Галена качиха нашите награди на стори. Най-вероятно от там е разбрала конкретно кой форум е.

Преслава не ги качи :) поне тази година. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Толкова съм се побъркала напоследък, че това ме зариби.

 И да питам - само с паспорт мога ли да замина за Дубай лятото? 

Можеш и с 

 

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Толкова съм се побъркала напоследък, че това ме зариби.

 И да питам - само с паспорт мога ли да замина за Дубай лятото? 

Теб пък има ли нещо на Денис Теофиков и Лидия дето да не те зариби ? 

  • Haha 3
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

Теб пък има ли нещо на Денис Теофиков и Лидия дето да не те зариби ? 

Не ревнувай! И теб те обичам :* 

преди 2 минути, BobiTo каза:

@Blueberry Ако Лидия и Денис Тревофиков направят дует, къде ще бъде качен според теб? 🙄

Със сигурност на 1-во място в плейлиста ми :ba: Но не слагай сол в раната, това ми е мечта от 2 години и за разлика от чалгия от Тишев и изпълнение на Галин на "В ръцете..", едва ли ще се сбъдне :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Не ревнувай! И теб те обичам 😘

Със сигурност на 1-во място в плейлиста ми :ba: Но не слагай сол в раната, това ми е мечта от 2 години и за разлика от чалгия от Тишев и изпълнение на Галин на "В ръцете..", едва ли ще се сбъдне :( 

Ако Лиди напусне Алфа имаш шанс, не се отчайвай. До тогава се радвай на проекти с Галин, знам, че и това те влече. ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Gerganafen каза:

Гери, ако четеш... значи и ти си седиш вкъщи и се чудиш какво да правиш като мен.:az:

Амиии ако снима клип в космоса и няма интернет 🤔

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

@Сашо Галче да не те е отрязала за снимка през последните години? Или Преса ти е подарила старият нос? :1000(29):

Супер смешен и клиширан коментар. Така се затапвахме преди 3 години. 

Още повече, че Сашо дори не е написал нещо лошо за Галена. И не Стела и Кондома са виновни. Много Галенови дразноте и будите смях с изказванията ви и това ви се казва често от фенове извън галеновия и пресовия таргет. 

 

преди 1 час, Wild_Style каза:

Какви дивиденти е извлякъл някой от формат като Big Brother или Гласън на България? Ти в час ли си? Посочи ми точни дивиденти моля.

Константин стана народен любимец благодарение на участието му там през 2005 мисля, че беше. Фики благодарение на Капките се прие сериозно като певец и човек. ДесиСлава си изгради образа на пееща всякакви стилове и където и да участва винаги е тотален фаворит. Софка е извличала дивиденти. Общо взето ми е ясно, че някои Галенови никога няма да кажете хубаво за нвщо, което не е правила Галена. Вие към днешна дата я бутате за лидер дори в години, в които ясно Андреа, Джена, Алисия или друга са били над нея. 

Общо взето се дразните на Пресовите за неща, които прсвите и вие. 

И наистина някои от вас граничат със злоба. Интелигентния човек ще се обоснове, ще води дискусия. Вие скачате, нападате, палци надолу, смеещи се иконки. Абсолютно поведение на безпомощност в много случаи. Разбира се има и много адекватни като Уили, пенкавали, Olay, чушка, петя и други, които са на друго ниво. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Blueberry каза:

 И да питам - само с паспорт мога ли да замина за Дубай лятото? 

Да, но като фенка на Дрис, може и да не те допуснат за неморално поведение.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry кои са ти любимите певци освен Ариана,Теофиков и гадната счетоводителка? Спешно се нуждая от Респект затова трябва да знам чий песни да споделям повече :(

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Направихте ли вече годишните отчете? Ако сте на загуба не се тревожете.

 

 

Има време до края на март, но да, не чакайте последния момент! Не искам да се налага Счети да кара и 

 

  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Има време до края на март, но да, не чакайте последния момент! Не искам да се налага Счети да кара и 

 

Ако всичко е наред, може да има по един айфон с автограф

 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

На 30ия ден от излизането си Машъоа на Преса е направил повече гледания от 100 живота на Галена. 

Има ли нужда да ви подсказвам какво ще се случи до година? 

@Moovit @Danger.

Честита Нова година😂😂😂

  • Haha 6
  • Love 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...