Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Krislena каза:

Абе да си направи 3-ти Машуп с нейните песни и да приключи всичко!

Кума Лиса да се спре? Няма как да се случи. 

Затова нека чуем един наистина качествен машуп. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

Явно точно поради липсата на достатъчно финанси на примата на българските коледни партита и на Весо им се налага да пишат такива стойностни романи. Стойността им наистина е доста висока - като за тоалетна хартия са доста скъпички.

Мда, аз що чакам специалното издание - с по-мекичка хартия и навити на руло. Хем ще се четат на най-подходящото място, хем ще се ползват по предназначение! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Деса, Азо и Меди направиха страхотна програма за Нова година и напълно си заслужават хилядите гледания и коментари. Програмата им беше по интересна от повечето по националните телевизии. Липсваше моце би някой изпълнител от друг жанр. Самия бенд е слаб, Меди малко посредствен, но до тук с критиките. Имаше не лош сценарий, добра музикална програма, интересен диалог, непринуден хумор. Просто Азис отново прокарва нещо ново и полезно за жанра. Каква файда да правиш уж големитв проекти като накрая ще ги представиш единствено в чалготеката. Дано подобни концерти се превъенат в практика. Ето как без кой знае какви раходи и дори и в пандемия, можеш да покажеш уважение към публиката си, да пееш от сърце и да си интересен при това. 

ДесиСлава най накрая коментира амортизацията в гласа, за която феновете и негодудуваме от няколко години, но все пак доказа, че все още няма кой в бранша да я надпее. Липсваше ми подибна изява последните години от нея, на която да се докоснем до нея и като човек и като певица. Липсваше ми комбинацията с Азис. Велики са. Оше дълги години няма кий да им вземе мястото в чалгата без значение колко актуални и големи хита имат. Просто са със статут Легенди, хората ги обичат и признават. 

Галена като е голям лидер, защо не беше гост в нито една програма? Защото всеки добър телевизионер знае, пе нейните качества и възможности св изчерпват до посредствено шоу и пиянски закачки по чалготеките. Поредното нещо, ковто затвърждава мнението ми, че извън фолк жанра и нощните заведеения Галче си е кръгла нула. 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , WindWalkerMonk каза:

Така е @Danger.. Не знам какво се чудите и двете агитки. Ако имаха акъл и искаха да ги приеме някой за повече от чалгарки можеха мноооооого да направят и двете. Но затова се иска акъл, който в чалгата го няма, но поне да гледаха запада какво прави.

1. Можеха нещо благотворително. Тъкмо щяха да блеснат.

2. Така с един благотворителен концерт щяха и феновете си да заситят.

Единствената негативна черта е, че тук нямаше да се диша. 

Още повече, че и двете могат да направят нещо онлайн, имат зад гърба си финансова стабилност, нещо за феновете си, нещо за душите си, а например както казваш спечеленото от гледанията да дарят за някоя кампания. 

Тук и двете агитки с такава омраза се нападат едни други, а и на двете не им пука грам за феновете им. Всяко нещо, ковто прсвят и двете са я за да си погалят егото, я за демонстрации. Особено Галена с всичките претвнции как правила всичко уж за феновете си... Защо като топ име не се опита да поведеш фолка в нова посока с нови автори, към концертна дейност. Пак Азис им задава посоката, а по някое време двете на готово ще се понесат по утъпкания път... 

Ема Башур същата... Некви посредствени лайфчета от тях. Ма нали мъжо ти има пари, ма, дай си малко зор. Но тя поне е малко над другите 2 в това отношение. 

 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Галена като е голям лидер, защо не беше гост в нито една програма? Защото всеки добър телевизионер знае, пе нейните качества и възможности св изчерпват до посредствено шоу и пиянски закачки по чалготеките. Поредното нещо, ковто затвърждава мнението ми, че извън фолк жанра и нощните заведеения Галче си е кръгла нула. 

А защо трябва да е гост в програма? С какво е длъжна някому?

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък чак сега си пуснах изпълнението на Десислава от новогодишното издание на Маскирания певец. "Забрави за мен" е чудесна песен, ама що с плейбека от преди 16 години??? Като не ще да я пее на живо, поне да я беше записала наново. 

Дотук с теориите как в Маскирания се пеело на живо, щом и в специалното си издание карат на плейбек. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Анелия и Ивана като ги бяха поканили хич не пяха на плейбек, не. Също така и много са коментирани, голям фурор направиха, дам.

Голям резил от тяхна страна. Дават им трибуна, на която да изпъкнат, а те се орезиляват. Преса поне пя на живо, Софка, Тони Съораро по бнт също. Фурор може да не са направили но по един или друг начин са присъствали във всеки дом на Нова година. Единствения фурор е този от концерта на Азо, Меди и Деса, в които те бяха главни герои. 

Няма по голям кимплимент за една популярна личност от това да присъстваш в праймтайма и одобрението на народа. Нима Галеновите не жафувате да я гледате като ментор или участник в някой формат. Убеден съм, че го искате. Убеден съм също така, че знаете че тя няма какво да покаже и е по удобно да се крие, за да не се изложи. Видяхме я в едно импровизирано без сценарий интервю с Дамян. Направо я съдраха от подигравки. Държа се по скоро като прохождаща, откилкото като утвърдена. В Цитиридис например всичко е по сценарий, въпросите и поведението предварително изрепетирано и там не беше зле, но и все пак Криско беше основния гост там, а тя някак като поддържаша. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Wild_Style каза:

А защо трябва да е гост в програма? С какво е длъжна някому?

За да си излезе от зоната на комфорт например. Изобщо поканата в подобни програми е комплимент за един фолк изпълнител и някак вменява идеята, че те приемат извън клишето за чалгаджията,наеицателно за пошло и просто. 

Вие все ще намерите как да го извъртите... Затова още много години ще и трябват на Галоша да догони Преслава. Това да си звезда не е само да издаваш по 3-4 парчета за чалготеките. Защото Преслава и 2 години да не издава нова песен е с доста по голям и доказан статут сред масата народ, които не се вълнуват особено от новото им творчвство. 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека е пред нея сред масата народ с машупи, нас това не ни вълнува. Предпочитам да слушам подобни изпипани проекти ако ще и в топ 5 да не е.

 

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Нима Галеновите не жафувате да я гледате като ментор или участник в някой формат. Убеден съм, че го искате. Убеден съм също така, че знаете че тя няма какво да покаже и е по удобно да се крие, за да не се изложи.

На мен не ми е нужно да я гледам като ментор в пишман формати, в които участниците нямат капка реализация след тях. За капак са толкова нагласени че няма накъде или в други, където са събрани хора от кол и въже и се правят на маймуни. Благодаря съм да ти кажа! А и в такива формати се съгласяват да вземат участие вече безинтересни изпълнителки, които не будят кой знае какъв интерес към себе си извън праймтайма.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Защото Преслава и 2 години да не издава нова песен е с доста по-голям и доказан статут сред масата народ, които не се вълнуват особено от новото им творчвство. 

Доказала се е доста повече в рекламата на памперси и почистващи препарати за дома, факт! Няма 2 мнения по въпроса! Съгласих се с теб!

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е вече изхабена и похабена милата. Толкова е безидейна, че наистина няма накъде. То и затова си пуска машъпи и рекламира каквото и попадне пред очите. Ама няма лошо! Вие феновете и си я възхвалявайте, примирявайте и си и слушайте интерпретациите на чужди песни.

  • Like 6
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Wild_Style каза:

На мен не ми е нужно да я гледам като ментор в пишман формати, в които участниците нямат капка реализация след тях. За капак са толкова нагласени че няма накъде или в други, където са събрани хора от кол и въже и се правят на маймуни. Благодаря съм да ти кажа! А и в такива формати се съгласяват да вземат участие вече безинтересни изпълнителки, които не будят кой знае какъв интерес към себе си извън праймтайма.

Дам, Камелия например е точно изпълнител, който не буди никакъв интерес извън праймтайма! Абе вие понякога четете ли какво пишете 🤣🤣🤣

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Дам, Камелия например е точно изпълнител, който не буди никакъв интерес извън прахмтайма! Абе вие понякога четете ли какво пишете 🤣🤣🤣

Че Камелия какъв интерес буди извън праймтайма? Очаквам да прочета изчерпателен отговор с множество факти в него.

  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Нека е пред нея сред масата народ с машупи, нас това не ни вълнува. Предпочитам да слушам подобни изпипани проекти ако ще и в топ 5 да не е.

 

Очевадно народът не е съгласен с теб.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно Преслава - за мен е крайно време да спре да се излага с рекламата на всякакви боклуци за пари. Върви ли на "най-голямото име в попфолка" да рекламира прах за пране от 1.50, тоалетна хартия, памперси и китайски детски обувки? Каква тежест точно остава на името й? 

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

За да си излезе от зоната на комфорт например. Изобщо поканата в подобни програми е комплимент за един фолк изпълнител и някак вменява идеята, че те приемат извън клишето за чалгаджията,наеицателно за пошло и просто.

Там не канят "визуални" артисти като нея. Леля ти Галош става за клипове и фотосесии. За голяма сцена не я търси.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Относно Преслава - за мен е крайно време да спре да се излага с рекламата на всякакви боклуци за пари. Върви ли на "най-голямото име в попфолка" да рекламира прах за пране от 1.50, тоалетна хартия, памперси и китайски детски обувки? Каква тежест точно остава на името й? 

Аз ще ти отговоря - никаква :laughing:

Да рекламира, все някой трябва да го прави. След като не и се занимава с нови песни, клипове и прочие. Да рекламира прах и за 50 стотинки.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Че Камелия какъв интерес буди извън праймтайма? Очаквам да прочета изчерпателен отговор с множество факти в него.

Камелия е най-успешната клубна певица вече повече от 20 години - именно на единственото поле за изява на Гелена . Факт е, че и във времената, когато не пускаше песни с години се спукваше от участия, точно защото знае как да прави купона на хората и винаги е фул. 

Галена къде другаде буди интерес, освен в чалготеките, където Камелия е не по-малко канена, желана и успешна? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Аз ще ти отговоря - никаква :laughing:

Да рекламира, все някой трябва да го прави. След като не и се занимава с нови песни, клипове и прочие. Да рекламира прах и за 50 стотинки.

Аз не го казвам със злоба, яд ме е на нея просто, че от артист новатор стигна до реклами на Савекс. А наистина имаше потенциал да запази име. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...