Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, DarkChild каза:

Там не канят "визуални" артисти като нея. Леля ти Галош става за клипове и фотосесии. За голяма сцена не я търси.

Видяхме ние на голямата сцена кои се търсят и кои отиват. Софи Маринова какво направи на голямата сцена? Едно голямо нищо.

То на голямата сцена не може хем да стиснеш, хем да пръднеш образно казано.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Wild_Style каза:

Видяхме ние на голямата сцена Софито Маринова какво направи. Едно голямо нищо.

То на голямата сцена не може хем да стиснеш, хем да пръднеш образно казано.

Като каза голяма сцена, да отбележа, че приема, който има Камелия на големи концерти, 98% от "актуалните" могат само да го сънуват, по повод това колко не будела интерес ;)

Един глас не е достатъчен, даже и да го имаш, като Софка. Трябва и акъл, и визия, и харизма, и контакт с публиката. Камелия може да не е голяма певица, но по всички останали показатели бие всичко живо, та компенсира. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Gerganafen каза:

Време е да почне да им се отчита като успех, както им се отчита броят ТикТок клипове с техни песни!

Онлайн магазин за хамстери - поръчка на домашни любимци, храна, аксесоари. Разгледай го. :) 

И аз това си мислех. Крайно време е освен гледания,стриймове и тн да се отчита и на коя чалгия хората предпочитат да си играя с..хамстерчетата.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HIStory каза:

Трябва и акъл, и визия, и харизма, и контакт с публиката. Камелия може да не е голяма певица, но по всички останали показатели бие всичко живо, та компенсира. 

Камелия има и акъл, и визия, и харизма и контакт с публиката? Само тя, тъй ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Камелия има и акъл, и визия, и харизма и контакт с публиката? Само тя тъй ли?

Не само тя, но най, на повечето им куцат един, два или всички показатели. 

Удобно пропусна да ми отговориш на предния коментар, или просто нямаш с какво? 

Докато чакам отговор, да си припомним как срути залата на концерт, на който беше казала, че няма да участва:

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-голяма трибуна напоследък има Рени. 2 празнични програми, интервюта в 8 телевизии, 3 печатни издания и 3 радиа. Всичко това за един месец! И близо 850 000 преглеждания за най-празничната песен! 

 

  • Haha 6
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, HIStory каза:

Не само тя, но най, на повечето им куцат един, два или всички показатели. 

Удобно пропусна да ми отговориш на предния коментар, или просто нямаш с какво?

Галена къде другаде буди интерес, освен в чалготеките, където Камелия е не по-малко канена, желана и успешна?

Ето ти отговор: Освен в чалготеките, където буквално можеш да се прескачаш с още 1000 души на нейно участие, Галена буди не малък интерес и в модните среди. Буди интерес и сред доста свои колеги както от нейният, така и от други музикални жанрове. Буди интерес и в множество медии именно с това, че не дава често интервюта на куцо, кьораво и сакато за цяло и нещяло.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В bazar.bg как едно момиче издирва старите албуми на Коце и Нов фолк с него търси, пък аз ги имам и то с автографи. Някой продава касетата "Върни се" за 50 лв. Луди ли са. Не може да правят пари ей така от албумите на Коце. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Wild_Style каза:

Галена къде другаде буди интерес, освен в чалготеките, където Камелия е не по-малко канена, желана и успешна?

Ето ти отговор: Освен в чалготеките, където буквално можеш да се прескачаш с още 1000 души на нейно участие, Галена буди не малък интерес и в модните среди. Буди интерес и сред доста свои колеги както от нейният, така и от други музикални жанрове. Буди интерес и в множество медии именно с това, че не дава често интервюта на куцо, кьораво и сакато за цяло и нещяло.

Кви модни среди в България, бе душа 🤣 Където Мегз с парцали от Алиекспрес взима Златна игла за дизайнер на годината ли? 🤣🤣🤣

Интервюта не дава, щото очевидно се притеснява да говори, не щото не й се ще - липсва й рутина, обиграност и най-вече речник. 

Така или иначе тезата ти беше, че Камелия не будела интерес извън България търси талант, не Галена буди ли такъв - не съм го оспорвал. Ти избяга от твоята. 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Аз ще помогна на момичето и ще й дам сайт, откъдето може да си купи някои албуми на Коце, че даже и с намаление сега Emag ги предлага. 

Ама знаеш ли кой ги предлага в Емаг? Пайнера! Така ще ощетиш на Коце ценната дискография. Откъде-накъде Пайнер ще правят пари на негов гръб? Помагаш на престъпници!!!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Аз пък чак сега си пуснах изпълнението на Десислава от новогодишното издание на Маскирания певец. "Забрави за мен" е чудесна песен, ама що с плейбека от преди 16 години??? Като не ще да я пее на живо, поне да я беше записала наново. 

Дотук с теориите как в Маскирания се пеело на живо, щом и в специалното си издание карат на плейбек. 

 

Аз не мисля, че дори и е имало дискусия дали е на плекбек или на живо. Те едва дишат с маските, а камо ли да пеят. 

Преди 5 години я пяха на живо на комцерт на Уницеф с победителката на Гласът тогава. 

преди 1 час, Willy каза:

Нека е пред нея сред масата народ с машупи, нас това не ни вълнува. Предпочитам да слушам подобни изпипани проекти ако ще и в топ 5 да не е.

 

 

При всичкото, което си изписал за новото творчество на Оцко, в момента, в който Галена има участие в негова песен става изпипан проект на топ ниво... 

А лошия мастеринг на Паника е излишно да се коментира... Звучеше като демо... 

 

преди 1 час, Wild_Style каза:

На мен не ми е нужно да я гледам като ментор в пишман формати, в които участниците нямат капка реализация след тях. За капак са толкова нагласени че няма накъде или в други, където са събрани хора от кол и въже и се правят на маймуни. Благодаря съм да ти кажа! А и в такива формати се съгласяват да вземат участие вече безинтересни изпълнителки, които не будят кой знае какъв интерес към себе си извън праймтайма.

Тези формати за съжаление не се правят с цел да развият звезди след това, а за рейтинг в прайм тайма и за това вършат чудесна работа. 

Иначе да ги ожалиш имена като Деса, Преса, Азис, Графа, Мария Илиева, Коце, Софка, Миро и десетки други взли участия в разни формати. Колко са западнали и евтини.

Някои Галенови имате навика да се опитвате да изкарате нещо маловажно и треторазрядно само защото Галена не е част и няма да бъде част от него. Много грозна черта... Много по значимо нещо е да имаш успешно участие в едно риалити, гледано от милиони зрители, отколкото да пуснеш голям хит, който се слуша само в чалготеките и догодина е забравен. 

Няма фен, който да не иска да види любимката си в различна светлина, било то като ментор или участник някъде. Който твърди обратното, най откровено лъже. Гледайте си я тогава по участия потна, подвикваща на пияниците, грачеща на собствените си песни, вместо да искате от нея концерт под някаква форма или да я гледате 3 месеца в национален ефир в праймтайма. На Пресовите говорите как може да са доволни на машъпи вместо на истински песни, но в момента и вие изглеждате по същия начин. 

  • Like 6
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Миличко, преди 2 дни ми казаха, че брокерска турска фирма си има скрит ресторант на подземния етаж и именно Преслава им е пяла на новогодишното парти. Снимки и клипове не са се правили, не толкова, за да пеикрият Преслава, колктото да си прикрият ресторанта, в който често се събират. Аз бях доста учуден, при което брат ми ми каза, че почти всяко едно по голямо частно предприятие разполагат с подобни хар ресторанти, които се пазят в дълбока тайна. 

Дали Преслава е пяла с маска не мога да ти кажа. Но не е и важно...

 

Изобщо частните партита не са спирали и изпълнители като Преса, Деса, Софка, Галош, Коце, Гюра и други поне в седмицата на едно такова пеят. 

Е, това не е вярно 😃 Сумати и лайфове направи Преслава от дома си на Нова година, Ивелина качи сигурно 100 сторита.
А това за частните партита също не е вярно, нито Галена, нито Константин, нито Преслава, нито Деса мисля че са пяли през този период. Глупаво е да го твърдиш без едно доказателство. Аз знам само за Тони Стораро, и мога да кача клипчета някакви

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Иначе да ги ожалиш имена като Деса, Преса, Азис, Графа, Мария Илиева, Коце, Софка, Миро и десетки други взели участия в разни формати. Колко са западнали и евтини.

Няма фен, който да не иска да види любимката си в различна светлина, било то като ментор или участник някъде. Който твърди обратното, най откровено лъже.

Всичките изброени - Деса, Преса, Азис, Графа, Мария Илиева, Коце Софка, Миро са в тези реалити формати само и единствено заради кешовицата. Това не е ли евтинко, а?

Откровено казано не желая да виждам Галена в какъвто и да е било формат да се излага като кифладжийка за 15-20к хонорар. Не, мерси!

  • Like 3
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Wild_Style каза:

Видяхме ние на голямата сцена кои се търсят и кои отиват. Софи Маринова какво направи на голямата сцена? Едно голямо нищо.

То на голямата сцена не може хем да стиснеш, хем да пръднеш образно казано.

Не разбрах какв8 искаше да кажеш... 

Софка ходи в Баку. СОФКА ИМАШЕ концерт със Слави и Кукубенд преди 5 години

Софка е гост на всеки концерт йа Слави, събиращ публика, за която всеки чалгаджия мечтаеи за капак Софка и мин год имаше концерт в Арена... 

 

Преслава и Галена кога? 

преди 1 час, Wild_Style каза:

Камелия има и акъл, и визия, и харизма и контакт с публиката? Само тя, тъй ли?

Със сигурност Галена няма добър контакт с публиката на големи концерти и това дори феновете и го признават. 

Помним как последно на Арена двете чакаха бис и въпреки че не получиха си запяха Пей сърце. 

По участия за мен програмата и е на доста по ниско ниво от това на Кама, която нито пие, нито се държи като изтървана, нито дава да я обарват. 

Освен това визията на Галена в доста различна от тази по социалните мрежи. 

преди 51 минути, Runevski каза:

Най-голяма трибуна напоследък има Рени. 2 празнични програми, интервюта в 8 телевизии, 3 печатни издания и 3 радиа. Всичко това за един месец! И близо 850 000 преглеждания за най-празничната песен! 

 

Тази боза и 100 човека не са я изслушали от начало до край, бъди сигурен. Рена е най неуспешната чалгарка от първото поколение чалгаджийку. Буди само съжаление. Излез от филма вече 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Гальо каза:

Е, това не е вярно 😃 Сумати и лайфове направи Преслава от дома си на Нова година, Ивелина качи сигурно 100 сторита.

Кой нормален човек е гледал тия лигавщини вместо да си празнува със семейство/приятели :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Кой нормален човек е гледал тия лигавщини вместо да си празнува със семейство/приятели :1000(29):

Е, не съм бил аз, но днеска видях, че има доста гледания, харесвания и коментари, така че сигурно има и такива хора 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Гальо каза:

Е, това не е вярно 😃 Сумати и лайфове направи Преслава от дома си на Нова година, Ивелина качи сигурно 100 сторита.
А това за частните партита също не е вярно, нито Галена, нито Константин, нито Преслава, нито Деса мисля че са пяли през този период. Глупаво е да го твърдиш без едно доказателство. Аз знам само за Тони Стораро, и мога да кача клипчета някакви

Като напиша новогодишно фирмено парти нямам впредвид навръх нова година на 31. Фирмените партита за Коледа и Нова година се правят през целия декември. 

И защо си мислиш, че всичко, което се случва в чалгата се документира тук. 

Има частни партита в много тесни кръгове, пеят основно пред близки платежоспособни лица и никой не снима, за да няма санкции нито за фирмите, нито за изпълнителите. Все пак не са толкова глупави, за да разпространяват подибни материали и медиите да гръмнат... То скрити ресторанти има, ти се съмнявай, че ще прикрият банкет. 

Деса имаше и едно обявено участие в някакъв хотел края на декември, не знам дали се е провело, но го беше качила на стори. 

 Няма причина човек с който съм работил години, да ме лъже, нито ще искам на мен да ми се доказва, нито на теб трябяа да ти доказвам... Още повече пък конкретно за Преслава да правя палаври... Иначе че ходят по частни партита съм убеден и нез да го видя с очите си. Ясен ми е манталитета ни. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже споровете около Галче и Пресче пак се надигат, ви каня да направите една сиеста, слушайки този невероятен хит на Анита Мейзер. Ще се събудите като суперчовеци, правещи го като на кино, гарантирам.

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Slavi каза:

СОФКА ИМАШЕ концерт със Слави и Кукубенд преди 5 години, за капак Софка и мин год имаше концерт в Арена... 

Тази боза и 100 човека не са я изслушали от начало до край, бъди сигурен. Рена е най неуспешната чалгарка от първото поколение чалгаджийку. Буди само съжаление. Излез от филма вече 

Песента е правена нито за таргета, който представлявам аз, нито за твоя, така че е нормално да не ни се струва нещо особено. Това е от типа фестивални песни, за празници на градове и за хорА на участия в заведения. Не съм изкарал песента шедьовър, просто отчитам факти. Масово хората във Фейсбук я споделят, което дължа и на карантината - по домашните празници се вписва чудесно. Прозвуча и от немалко телевизии и радиа.
 

Но за добро или зло, Рени е вдигнала летвата много високо навремето и в сравнение с онази нейна продукция всичко следващо бледнее. Докато има изпълнители, които не са имали пикове и всеки малък успех го отчитаме като завидно постижение. Но като се замислиш нищо не е същото, тя затова не се и опитва да следва предния си метод на работа. Тогава бяха златните години на жанра и получаваше море от фенска любов, а сега няма смисъл да се бори за задимена дискотека, пълна с пияни и дрогирани младежи. Просто работи и се старае доколкото си заслужава. 
 

Иначе ако визираш предаването,  посветено на 15 годишнината на Софи, не бих го нарекъл концерт, а  по-скоро онлайн такъв. А този в Арената не беше миналата година, а преди повече от 3 години - това и е единствения. Като говорим за нея, гледах как пяха “Чае шукарие” с Лоренцо по БНТ и беше смехотворно как момчето е на 20тина години, а на записа беше на 10, но все пак се правеше, че пее 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Wild_Style каза:

Видяхме ние на голямата сцена кои се търсят и кои отиват. Софи Маринова какво направи на голямата сцена? Едно голямо нищо.

То на голямата сцена не може хем да стиснеш, хем да пръднеш образно казано.

И какво ще пее Галена в празничната програма по националната телевизия? Феноменален ли? Или "не тръгвайте с женени"? 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...