Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да кажа и аз:

Пете, ми много повече те харесвах в “Тази нощ безумна”,отколкото сега бе душа. И визия и глас тогава беше по-добре от сега. Давай да ходим при хирурга ти в Турция да пооправим фасадите, че и моят нос е за ремонт.

Стига с този Майкъл Джексън, нос като на Мис Пиги ще ти ходи по-добре. И не, няма да давам Палома да ме удря с кофата, че зъбите ми като твоите да станат, стига скръндзене, ще ги правим при хирурга. Кога се разбираме да ходиме у Турция? Павел има ли такъв якичък като него да ме сватосаш, че един тип батковци харесваме с тебе, скъпа. 
Може да си спретнем и едно яко “Сафари, по женски. Не като тези на Галин, на мен трите букви не са ми за един ден. 

 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Да кажа и аз:

Пете, ми много повече те харесвах в “Тази нощ безумна”,отколкото сега бе душа. И визия и глас тогава беше по-добре от сега. Давай да ходим при хирурга ти в Турция да пооправим фасадите, че и моят нос е за ремонт.

Стига с този Майкъл Джексън, нос като на Мис Пиги ще ти ходи по-добре. И не, няма да давам Палома да ме удря с кофата, че зъбите ми като твоите да станат, стига скръндзене, ще ги правим при хирурга. Кога се разбираме да ходиме у Турция? Павел има ли такъв якичък като него да ме сватосаш, че един тип батковци харесваме с тебе, скъпа. 

Аз пък чак сега намерих време да чуя втората мушама... Ми, няма какво да си кривя душата, първата беше по-добра. Хареса ми най-вече изпълнението на "Как боли" на Орнела, може би любимата ми нейна песен, но специално "Изпий си кафето" най-добре я изпълнява. В интерес на истината втората мушама... не е моята! :D Като ще е мушама, нека пробва трета с нейните си песни поне! :D 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Аз пък чак сега намерих време да чуя втората мушама... Ми, няма какво да си кривя душата, първата беше по-добра. Хареса ми най-вече изпълнението на "Как боли" на Орнела, може би любимата ми нейна песен, но специално "Изпий си кафето" най-добре я изпълнява. В интерес на истината втората мушама... не е моята! :D Като ще е мушама, нека пробва трета с нейните си песни поне! :D 

Според мен е чела темата ни Топ 5 на различни певици. В една седмица май се паднаха Румяна и Орнела и припомнихме всичките й балади. На таман сме й ги поднесли. :D 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като бях пратен в Бали на почивка, нямах възможност да изкажа възхищението си от проекта на Меди

То музика, то клип, то изпълнение, текст, аранжимент. Просто Меди супер ми се издигна в очите с последните си 2 проекта. Направо смаза Теофиков и то в края на годината. 

Зарязан също изживява втори живот покрай успехите му. 

Общо взето заслужавала Евала за начина по който си изгради кариерата без парите на този и онзи, без да се закача за силните на деня, без големи продуценти зад гърба си. 

 

  • Like 8
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Да кажа и аз:

Пете, ми много повече те харесвах в “Тази нощ безумна”,отколкото сега бе душа. И визия и глас тогава беше по-добре от сега. Давай да ходим при хирурга ти в Турция да пооправим фасадите, че и моят нос е за ремонт.

Стига с този Майкъл Джексън, нос като на Мис Пиги ще ти ходи по-добре. И не, няма да давам Палома да ме удря с кофата, че зъбите ми като твоите да станат, стига скръндзене, ще ги правим при хирурга. Кога се разбираме да ходиме у Турция? Павел има ли такъв якичък като него да ме сватосаш, че един тип батковци харесваме с тебе, скъпа. 
Може да си спретнем и едно яко “Сафари, по женски. Не като тези на Галин, на мен трите букви не са ми за един ден. 

Коментар на годината! От сега го казвам :1000(29): 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Според мен е чела темата ни Топ 5 на различни певици. В една седмица май се паднаха Румяна и Орнела и припомнихме всичките й балади. На таман сме й ги поднесли. :D 

Използвала е намалението май от твоята тема топ 5 точно. :D Всъщност има логика. Трябваше да направи нещо по-скоро с нереализираните си песни.. 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Slavi каза:

На 30ия ден от излизането си Машъоа на Преса е направил повече гледания от 100 живота на Галена. 

Има ли нужда да ви подсказвам какво ще се случи до година? 

@Moovit @Danger.

Честита Нова година😂😂😂

Какво ще се случи, да чуем веднага :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Използвала е намалението май от твоята тема топ 5 точно. :D Всъщност има логика. Трябваше да направи нещо по-скоро с нереализираните си песни.. 

Да си набере и малко свои песни - за най-различни гласува целокупното форумно население. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да си набере и малко свои песни - за най-различни гласува целокупното форумно население. 

Искам си моята любима "Последен адрес"! ❤️ Знам, че и на нея и е любима, пък и често я изпълнява... Предполагам, че няма да ме разочарова, ако чете! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

 

Зайче, пак ли видя Коцьо да целува палавото Наде? Ех, не ти е лесно, да ти изневерява с нея и да ти дава само разплакана любов. 😰😭

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Зайче, пак ли видя Коцьо да целува палавото Наде? Ех, не ти е лесно, да ти изневерява с нея и да ти дава само разплакана любов. 😰😭

Нищо подобно. Просто каналът сега качва пак клипове. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тиана от "Принцесата и Жабокът" от Раз ще пали нервната система. ❤️ 

и чак ми е забавно, как се НАПЪВАШ да ми стане гадно! :D :D :D❤️ 
Аз съм, Аз съм ти проблемът! От раз ти паля нервната система, пак за мен умът ти гадост ще ИЗМЪТИ! Ах, любов, оф, оф - ти си fack off off! :D 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Зайче, пак ли видя Коцьо да целува палавото Наде? Ех, не ти е лесно, да ти изневерява с нея и да ти дава само разплакана любов. 😰😭

Не й разваляй вечерта!

преди 2 минути, DevilWish каза:

Тиана от "Принцесата и Жабокът" от Раз ще пали нервната система. ❤️ 

и чак ми е забавно, как се НАПЪВАШ да ми стане гадно! :D :D :D❤️ 
Аз съм, Аз съм ти проблемът! От раз ти паля нервната система, пак за мен умът ти гадост ще ИЗМЪТИ! Ах, любов, оф, оф - ти си fack off off! :D 

Знаех си, че ще оцениш думата ИЗМЪТИ! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Не й разваляй вечерта!

Знаех си, че ще оцениш думата ИЗМЪТИ! 

Няма как! :D Напъни, мътене.... и "какво коте, бе, братче. Всяка с тебе като КУЧЕ-ПАЗАЧ е" :D Много забавна песен. Трябва пак да пусне нещо такова. :D 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едната лежи и пърди по цял ден у тях и чете форума, другата не престава да работи и да снима нови клипове, не мисля че това е тайна за някого. :naughty:

  • Like 6
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Няма как! :D Напъни, мътене.... и "какво коте, бе, братче. Всяка с тебе като КУЧЕ-ПАЗАЧ е" :D Много забавна песен. Трябва пак да пусне нещо такова. :D 

Тиенция си е кралица! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Едната лежи и пърди по цял ден у тях и чете форума, другата не престава да работи и да снима нови клипове, не мисля че това е тайна за някого. :naughty:

Прилепа:

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Едната лежи и пърди по цял ден у тях и чете форума, другата не престава да работи и да снима нови клипове, не мисля че това е тайна за някого. :naughty:

И накрая първата пак няма стигане. Това, ако не е каръщина... 

  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Едната лежи и пърди по цял ден у тях и чете форума, другата не престава да работи и да снима нови клипове, не мисля че това е тайна за някого. :naughty:

То щото другата не пърди! :D Кой, как се уреди! :D 
Може да пърди и да се оригва, докато работи или в почивките докато снима клиповете. :D 
Но:

 

Ми да работи, де. Не всеки е роден РАБОТНИЧЕСКА КЛАСА! Нека си почива жената, сега й е паднало! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

5:00 единственото, което става за гледане в тоя епизод. Добре че е Ванчето, да ни размее. 

Явно всичко интересно са го оставили за следващия тираж (превю на 18:00) 

Отивам да се помоля на иконите, че не знам как ще издържа още цяла седмица ... 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...