Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 часа , asylum каза:

Темата на годината, засега, е водещата от Фен Тв

"Нещо много се изнервих, не знам защо"

 

Имате ли записи от 31 декември?Тогава май и беше последното предаване - от тогава я няма.Сигурно са я изгонили, защото беше супер пияна :)

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресо, Черта ти слагам! Не бъди РАБОТНИЧЕСКА КЛАСА, а си почивай повече! Тъкмо да събираш сили за нов хит, че с тия мушами.... 

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, nikitrz каза:

Имате ли записи от 31 декември?Тогава май и беше последното предаване - от тогава я няма.Сигурно са я изгонили, защото беше супер пияна :)

Тя рядко се появява - повече са едно момче и Анна-Мария. 

Гледах някакво коментарно предаване в ютюб, в което отбелязват, че предаването не е качено, като и опцията за връщане назад през кабелната тв е изключена. Не знаят как да извлекат максимална полза от фурора! 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

През седмица се сменяват.Пичагата и тая хахавата се редуват, а силикона от време на време води.Обаче на нова година е била много зле и се е карала със зрителите с шише в ръка...

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Danger. каза:

Едната лежи и пърди по цял ден у тях и чете форума, другата не престава да работи и да снима нови клипове, не мисля че това е тайна за някого. :naughty:

Едната може и без да си мръдне пръста да се слуша и говори за нея, а другата се занимава с безплодни дървета... 

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Едната може и без да си мръдне пръста да се слуша и говори за нея, а другата се занимава с безплодни дървета... 

Късметът и харизмата си казват дума при някои.... други го постигат с много труд и много работа. Колко жалко! :D 
Късметлийка е жената! Какво да се прави!

  • Like 4
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Късметът и харизмата си казват дума при някои.... други го постигат с много труд и много работа. Колко жалко! :D 
Късметлийка е жената! Какво да се прави!

Да, жалко е, че има трудещи се и работещи хора. И мен много ме дразнят.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, nikitrz каза:

През седмица се сменяват.Пичагата и тая хахавата се редуват, а силикона от време на време води.Обаче на нова година е била много зле и се е карала със зрителите с шише в ръка...

През декември тази я мернах един-два пъти само в началото на месеца, преди това не знам как е било. После се въртяха основно Пичагата и Силикона. Но добро попадение са и тримата - обхващат различни аудитории, за всекиго по нещо! Иначе песните, дето поръчват, са ясни - Татуировка, Кифла фафла и Кавала :D 

Аз я мернах София малко след полунощ с шише в ръка да крещи, после седнала разложена, но не чувах от пиратките, само щракнах снимка и пратих на приятели да ги стресна. Не знам какво е говорила след полунощ :D Вече съм й голям фен.

Много ме разочарова новият брой на Мис Плюс Сайз- 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

Да, жалко е, че има трудещи се и работещи хора. И мен много ме дразнят.

А на тези, другите... нещата им се получават с лекота. Не, че е дразнещо. Но е още по-добре! 
Пример: с някаква нещастна тв версийка или mashup сниман с телефон, пак се говори за тях и се съска и се злобее отсреща, че говорят за някого и той всъщност е интересен, без да е направил нещо кой знае какво.... Ами щом се говори и се съска , значи нещата са успешни. Супер! 
 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябвало е предаването да продължи до 3 след полунощ, но явно е била мега зле и са я свалили от ефир по-рано.Аз пуснах след 1:30 и я нямаше вече :D

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

А на тези, другите... нещата им се получават с лекота. Не, че е дразнещо. 
Пример: с някаква нещастна тв версийка или mashup сниман с телефон, пак се говори за тях и се съска и се злобее отсреща, че говорят за някого и той всъщност е интересен, без да е направил нещо кой знае какво.... Ами щом се говори и се съска , значи нещата са успешни. Супер! 
 

Абсолютно съм съгласен. Дай, боже повечето да залагат на подобни ТВ версийки и тотално се зарежат нови авторски песни, а само mashup да се правят. Сигурно е, а пък и се коментира. Сега новите Айфони са много добри, могат да бъдат заместители на режисьорите и да спесят куп пари! ❤️

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Абсолютно съм съгласен. Дай, боже повечето да залагат на подобни ТВ версийки и тотално се зарежат нови авторски песни, а само mashup да се правят. Сигурно е, а пък и се коментира. Сега новите Айфони са много добри, могат да бъдат заместители на режисьорите и да спесят куп пари! ❤️

И ако всички започнат като нея да правят само мушами, авторските песни ще останат в миналото. :D 
Нека да има и такива, които да се трудят повече, имат нужда. Сигурен съм, че Преса не е забравила за нова песен. Споко! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Danger. каза:

Едната лежи и пърди по цял ден у тях и чете форума, другата не престава да работи и да снима нови клипове, не мисля че това е тайна за някого. :naughty:

Ставаш досаден с тая Галена вече! То бива, бива, ама... 

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да коментираме Ариа мили мои!
Този брутал защо е толкова подценяван в форума и като цяло?!  
Ах, тази Мария кога ще ни зарадва с нещо ново?

 

  • Love 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Да коментираме Ариа мили мои!
Този брутал защо е толкова подценяван в форума и като цяло?!  
Ах, тази Мария кога ще ни зарадва с нещо ново?

 

Тя нямаше ли да пуска албум през декември? Някой във форума беше написал. Какво стана?
 

  • Sad 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Runevski каза:

Беше на това за дискотеките. Но си го приел буквално. И не, не се измъквам, просто обобщих актуалното дередже на жанра като цяло. Но всички сме наясно, че с две песни не можеш да влезеш в дискотеките. Ако се е борила за това нямаше да са само две такива песни. Сам знаеш за каква борбеност от нейна страна ставаше въпрос преди, сега няма и една милимунда от нея. Но вече няма, защото не си заслужава. Иначе да си е хванала чичко Паричко отдавна. 
 

Относно “Празник” - това не е песента, с която се завръща и предложението, на което залага. Чуй някое интервю, за да разбереш подбудите и, накарали я да направи подобна песен. По местата, на които я канят искат засилено фолклорни песни и не може все с чужди да изкарваш. Не и изпълнител от нейния ранг, многопластов, който има песни за всеки повод и настроение. Записа 3 такива песни с ТВ версии за работа. Нещо като Глория с “Любовта не е играчка” и другите две. Лирическо отклонение като двата поп варианта на “Ден след ден” и “Балът свърши” отпреди 2-3 години. Нито има някакви амбиции за тази песен, нито за следващите две. Просто така си отваря още врати на места, където нямаше как да я поканят. 
 

@Slavi Към 5,5К споделяния грубо. 

Чудя се вече с коя ръка да се кръстя, като ти чета писанията. 

Рени направи две песни, понеже видя, че няма да й се получи, ако ще й двеста да направи, абсурд да я завъртат в дискотека - на всички е ясно (освен на нея), че там въртят 3-4 имена и ако случайно решат да разнообрязят, Рени би била един от последните им варианти. Тя и повечето от нейното поколение са бита карта за клубовете, каквото и да направи. 

Още помня едно култово изказване (при Гала май, може и при Слави да беше) че не би направила компромис с местата, на които се изявява и с хонорара си. 15 години по-късно я виждаме на сбирката на Клуба на алкохолика в Горно нанадолнище - 10 селски пияндурника събрали по 100 лева и си викнали Рени да ги забавлява в нечий гараж. 

Сама се докара дотук с неадекватни решения, евала все пак за жарта, с която я подкрепяш, но пак се връщаме на л*йното и диаманта, не й правиш услуга, като оправдаваш всяка нейна безумна стъпка в кариерата. 

"Ден след ден" изобщо не ми се коментира - супер блудкава версия, клипа - обарващ се морж на плажа, веещ телеса - пълна излагация. Добре, че никой освен семейството й (и ти и аз) не разбра за тоя проект. 

Глория може да е всякаква, но като цяло й лежат песни тип " Всеки си плаща" и "Пътеки" - слушаха се, "Белите манастири също се наложи в нейния вариант. На Рени обаче - не. Да си кара със сръбското, където й е силата, кво се прави на Славка Калчева, като гласа й изобщо не е подходящ за такива песни. Не знам какви" ангажименти" ще й донесе, по-различни от гореспоменатата пиянска вечеринка. 

Стига я заблуждава, че е на прав път, защото ще зарие дъното още повече, ако има накъде. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галче,принцесо,богиньо,

кралице,светице,прима,мега, звездице продължавай все така! ❤ Ти си нашата глътка въздух,доза,ваксина,лекарство,кафе,храна,вода .. ти си нашето всичко!

I love you ❤💎

С нетърпение чакаме утре да видим кадър с буквичката "Л"😍 

(надявям се да ни четеш🙏)

  • Haha 2
  • Love 3
  • Confused 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е песен ❤️

Когато любовта е недоизживяна, остава като рана и не зараства тя. И всеки божи ден крещи и настоява, отново да сме двама, да се събуждаш с мен.

 

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз я знам тая версия и хич не е лоша, ама не й уцели времето. Мъчи се жената сама да прокопса някъде... никъде по света големите певци не менажират сами кариерите си,  но тука така го налага ситуацията. Свидетели сме голяма част от първите фолкаджии къде са сега.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Тя нямаше ли да пуска албум през декември? Някой във форума беше написал. Какво стана?
 

То скоро ще стане година и от обещаните албуми от Галин и Цветелина Янева. Ако за гъбата може само да се радваме че ни спести тази мъка, то Цура щеше да предложи и няколко нови топ и изпипани песнички, поне според мен. 

Ариа сигурно ще го пусне тази година, ако не сменяме любимката, но коя?!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

То скоро ще стане година и от обещаните албуми от Галин и Цветелина Янева. Ако за гъбата може само да се радваме че ни спести тази мъка, то Цура щеше да предложи и няколко нови топ и изпипани песнички, поне според мен. 

Ариа сигурно ще го пусне тази година, ако не сменяме любимката, но коя?!!

Той Галин си обещава албум от 100 години вече и нищо не прави. :D 
Коя? Коя? Така като питаш и веднага се сещам за Джена. 

Обаче има и нови тийн-лидерки: Данна, Лидия, Десита. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представителката на българо-италианското приятелство и новата министерка на външните работи

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, THE IIconic каза:

Ставаш досаден с тая Галена вече! То бива, бива, ама... 

Абе целия форум му прсви забележки, а той продължава... 

Направо Галена да си го прибере в тях, че да диша от въздуха и... 

Няма лошо да си фен. И аз съм минавал границата в някакви моменти, но чак такава

 

 

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...