Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тази любов на народа към Преслава едва ли някога ще спре...

Не мога да повярвам, че има такъва интерес към някакъв най-обикновен микс, НО изпълнен от ПРЕСЛАВА ❤️ 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Krislena каза:

честит флоп Пресови ! 😁

а обложката 1:1 Галена

 

Е, какъв флоп може да е машъп на ХИТОВЕ? А и първия стартира с 150К, и видяхме как се развива. Този започва с 250К за 18ч 😄 Хората просто искат нова песен от Преслава

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавам да чета книгата на Веселин Маринов понеже не ми остава все време да я дочета. Не е истина колко е страдал, през какво е преминал. Голяма мъка му е до ден днешен, че БГ радио и Дарик радио, и другите телевизии не излъчват песните и клиповете му,а БГ радио не се сещат за него на наградите си. И ги е питал тези медии много пъти, а те нямат отговор всеки път. Веселин Маринов казва, че освен по Планета не можеш никъде другаде да гледаш клиповете му. Негова е идеята концертите му да се излъчват на обяд по телевизииите за празниците. Благодарение на една случайна среща с Мария и Митко Димитрови на една бензиностанция и разговор с тях, Пайнер му стават издатели. Той казва, че може би дето е в Пайнер затова не излъчват клиповете и песните му другаде. Много тежко приема и дето са го набедили ,че е партиен певец. След БСП, той е давал всичко за ГЕРБ, а един ден чул, че Бойко Борисов казал: Веско не искам да ми пее повече. Продължава да прави албуми заради публиката, защото вижда какъв интерес има към песните му на концертите му. В личен и професионален план много е страдал. Продължавам да чета. 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Hurricane каза:

Вече е трендинг. Влиза под номер 11 само 4 часа след премиерата ❤️ 

Меди да се стяга, че ще бъде унизен може би още утре!

 

Меди и от трендинг да излезне, то със сигурност няма да е заради тази боза. 

Вие сериозно ли подкрепяте Преслава да прави само машупи на ниво Невена Пейкова? Ако беше умна сега можеше да гръмне с хит и да засенчи Галена.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gabbati каза:

Меди и от трендинг да излезне, то със сигурност няма да е заради тази боза. 

Вие сериозно ли подкрепяте Преслава да прави само машупи на ниво Невена Пейкова? Ако беше умна сега можеше да гръмне с хит и да засенчи Галена.

Сериозно е положението, и не се усещат че като се радват на тая подигравка с фенщината им, ся ги чакат само претоплени мишмаши. Ама те са си свикнали, то фен на Кума Лиса си е диагноза :) 

Не е ли време да ги закръглим 3 милиона на този евъргрийн на Галена? 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Продължавам да чета книгата на Веселин Маринов понеже не ми остава все време да я дочета. Не е истина колко е страдал, през какво е преминал. Голяма мъка му е до ден днешен, че БГ радио и Дарик радио, и другите телевизии не излъчват песните и клиповете му,а БГ радио не се сещат за него на наградите си. И ги е питал тези медии много пъти, а те нямат отговор всеки път. Веселин Маринов казва, че освен по Планета не можеш никъде другаде да гледаш клиповете му. Негова е идеята концертите му да се излъчват на обяд по телевизииите за празниците. Благодарение на една случайна среща с Мария и Митко Димитрови на една бензиностанция и разговор с тях, Пайнер му стават издатели. Той казва, че може би дето е в Пайнер затова не излъчват клиповете и песните му другаде. Много тежко приема и дето са го набедили ,че е партиен певец. След БСП, той е давал всичко за ГЕРБ, а един ден чул, че Бойко Борисов казал: Веско не искам да ми пее повече. Продължава да прави албуми заради публиката, защото вижда какъв интерес има към песните му на концертите му. В личен и професионален план много е страдал. Продължавам да чета. 

Просълзи ме тази история! Жив да го ожалиш, че не го въртят при комунистическите бабки и дедовци по Радио 1, а при Митко и неговата армия от ескорти.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

Просълзи ме тази история! Жив да го ожалиш, че не го въртят при комунистическите бабки и дедовци по Радио 1, а при Митко и неговата армия от ескорти.

Много ясно че му е болка - щом не го въртят никъде освен по Планета, не влачи кинти от радиоизлъчване. И явно му е много тъжно как не може да пее за никое от актуалните БКПта на родната пародия на политическа сцена. Ще пусна половин сълза задочно и след това ще си го преместя в съседния крачол, че ставам кат Анелия - дреми ми дреми ми дреми ми на. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Hurricane каза:

Тази любов на народа към Преслава едва ли някога ще спре...

Не мога да повярвам, че има такъва интерес към някакъв най-обикновен микс, НО изпълнен от ПРЕСЛАВА ❤️ 

Обикновени изпълнители изпълняват обикновени миксове. ❤

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Много ясно че му е болка - щом не го въртят никъде освен по Планета, не влачи кинти от радиоизлъчване. И явно му е много тъжно как не може да пее за никое от актуалните БКПта на родната пародия на политическа сцена. Ще пусна половин сълза задочно и след това ще си го преместя в съседния крачол, че ставам кат Анелия - дреми ми дреми ми дреми ми на. 

 

Явно точно поради липсата на достатъчно финанси на примата на българските коледни партита и на Весо им се налага да пишат такива стойностни романи. Стойността им наистина е доста висока - като за тоалетна хартия са доста скъпички.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали щяла да “засенчи Меди”, но неговата балада се очертава като най-успешна от “Ангелите плачат” насам. А всички знаем баладите колко трудно стават хитове. :1000(30):

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Не знам дали щяла да “засенчи Меди”, но неговата балада се очертава като най-успешна от “Ангелите плачат” насам. А всички знаем баладите колко трудно стават хитове. :1000(30):

Апчих

Слушайте истинския машуп!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баладите не стават трудно хитове, просто вече никой не прави. За 2020 освен тази на Меди имаме балада от Татяна, Тони Дачева и Соня Немска. На всички ни е ясно, че при тях би било много трудно да се получи. Емилия, Десислава и Константин пускат (пускаха) редовно балади и винаги се забелязваха и ставаха прилични хитове. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.01.2021 г. от 1:58, Olay каза:

Дискусията ще отиде в чат за което се извинявам, но:
Данъци и осигуровки в Анлия са между 32 и 57% от заплатата ти. В България е 33%.
Англия помага с 80%, България с 60% - без да напускаш работа (нормално при положение, че е с по-нисък данък). Освен това, тук служителя взима 100% от заплатата си - без да е напуснал (останалите 40% се изплащат от работодателя). Алтернативата е 80% в бюрото по труда.

Но това е от декларираната заплата, а не реалната.

А какво получават изпълнителите в България за това, че отчитат еди си колко процента от участията си на държавата всяка година и това е един от най печелившите сектори изобщо. Получават ли сега 60% от това, което са печелили преди пндемията и това адекватно ли е? 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.01.2021 г. от 2:33, Fast каза:

Дайте подробности за скритите частни партита на останалите. Кой, къде, колко хора е имало и тн.

Миличко, преди 2 дни ми казаха, че брокерска турска фирма си има скрит ресторант на подземния етаж и именно Преслава им е пяла на новогодишното парти. Снимки и клипове не са се правили, не толкова, за да пеикрият Преслава, колктото да си прикрият ресторанта, в който често се събират. Аз бях доста учуден, при което брат ми ми каза, че почти всяко едно по голямо частно предприятие разполагат с подобни хар ресторанти, които се пазят в дълбока тайна. 

Дали Преслава е пяла с маска не мога да ти кажа. Но не е и важно...

 

Изобщо частните партита не са спирали и изпълнители като Преса, Деса, Софка, Галош, Коце, Гюра и други поне в седмицата на едно такова пеят. 

  • Like 1
  • Wow 3
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...