Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Гальо каза:

 

Не важи, чакаме я на концерта, в Плаза и баба знае... Кога ли ще направи самостоятелен коцерт? Кога ли достави това уважение към феновете си?!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, stereoto_ каза:

Не важи, чакаме я на концерта, в Плаза и баба знае... Кога ли ще направи самостоятелен коцерт? Кога ли достави това уважение към феновете си?!

Мечтаем за такъв. Надяваме се 20 години в НДК или Арената!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, stereoto_ каза:

Защото мангалите искат пари за нещо, което не са измислили и които няма да получат. Няма смисъл да се монтира наново, така или иначе не стана някакъв взривоопасен хит. 

Какво е станало с този клип, защо го няма и кой са тези мангали?
Иначе песничката не е лоша

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Тези неклипирани тракове са едни от любимите ми на Преси.

 

Не знам дали си запознат с дискографията на Преси, ама тя има по-хубави песни без клип, отколкото с клип. Кралица на мързела ❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиповете на Преса попринцип са евтинджос ама излъчването и харизмата която имаше в старите й клипове бяха топ. Вижте за каква артистичност става на въпрос тука: 

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

Не важи, чакаме я на концерта, в Плаза и баба знае... Кога ли ще направи самостоятелен коцерт? Кога ли достави това уважение към феновете си?!

А сестрогонителката кога?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , adorable каза:

Глория се е вслушвала, хващал съм я да се вслушва в моя препоръка, молба, но за тази цел е трябвало да стъпвам "по тънък лед". Нея просто трябва да я оставиш и сама се сеща. Понякога минават години. Трудно узрява за промени. В момента мисля, че си има чисто човешки неща на главата, които я вълнуват - и както казахте вие, за разлика от други хора, които ще направят нещо, тя временно ще се оттегли, всеки е различен. Не се опитвам да оправдавам, просто казвам. Повярвай ми - пробвал съм всякакви начини - остро, меко, обяснително, лаконично. Всичко е вътре в самия човек - ако той не почувства, че е готов за промяна, няма никой фен да го накара насила, нито майка му.

 

Може пък да има аутизъм.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Hurricane каза:

Време е Андреа да се завърне в Пайнер! 

Какво е Пайнер?

преди 11 часа , pacho каза:

Untitled-gfgfg1.jpg

Ето това е кралица! Да започнем деня с кафенце, кифла и фафла

 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , gabbati каза:

Диона май си е била шута? Някой забелязвал ли е да й въртят клиповете по Планета, освен дуета с хеликоптера?

Ако аз бях Горгона, и аз да съм се изнесъл. Само един страп он, а толкова тройници ... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Тодорка разбуни духовете в медиите сега и е време за нова песен.

Ще има да си чакаме като знам с каква скорост ги пуска новите проекти. 🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Starboy каза:

Спрете всичко, което правите, тази снимка ми оправи деня, искам я на картина, която да си закача на стената сега на момента !!!

https://www.instagram.com/p/CHpYJImjgt8/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Ужас, никой не ми отрази този коментар, сега разбирам как се чувства стереото с всеки свой...

872F7EBF-18E3-4FD0-B474-D28F5EE04B7F.jpeg

  • Haha 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси в Шоуто на сценаристите вчера призна,че е разтягал изпълнители за клипове и стеснявал. Също каза, че един път от клуба са върнали певица, защото не изглеждала като в клипа. Още каза,че много често идвали певици при него и му казвали направи ми клип като на този от чуждите изпълнители..А за клипа на Ани Хоанг дето взривявал кола в тунел взел 13 разрешителни.  Сега го гледам. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, zai4eto82 каза:

Люси в Шоуто на сценаристите вчера призна,че е разтягал изпълнители за клипове и стеснявал. Също каза, че един път от клуба са върнали певица, защото не изглеждала като в клипа. Още каза,че много често идвали певици при него и му казвали направи ми клип като на този от чуждите изпълнители..А за клипа на Ани Хоанг дето взривявал кола в тунел взел 13 разрешителни.  Сега го гледам. 

Вече знаем с кого Деси и Андри няма да работят повече :D Ще има работа за Скерлев.

zai4eto82: Днес няма да се глася много за работа, мързи ме

*погледне си графика и види, че се пада с готиния колега*

zai4eto82:872F7EBF-18E3-4FD0-B474-D28F5EE04B7F.jpeg

  • Haha 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Люси в Шоуто на сценаристите вчера призна,че е разтягал изпълнители за клипове и стеснявал. Също каза, че един път от клуба са върнали певица, защото не изглеждала като в клипа. Още каза,че много често идвали певици при него и му казвали направи ми клип като на този от чуждите изпълнители..А за клипа на Ани Хоанг дето взривявал кола в тунел взел 13 разрешителни.  Сега го гледам. 

Ужасен и нагъл човек!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Danger. каза:

Клиповете на Преса попринцип са евтинджос ама излъчването и харизмата която имаше в старите й клипове бяха топ. Вижте за каква артистичност става на въпрос тука: 

 

 

Последен адрес, любимата ми песен!!! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...