Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Брутална, не спира да скандализира! Остава да смаже като снима Кубрат в следващия клип :D 

Иначе плановете й не ме радват особено - испански албум?! Какви са тия хрумки тип Десислава 2008? Парчето от Кости надали ще е на български също... Трябваше да се придържа към поп-фолк комерси за известно време.

Говореше се, че Емилия си е развалила отношенията с Кости, да не я е сменил със старата си дружка Андри като главна дуетна половинка?

Не знам... Стамбини ѝ четеше коментарите и я питат "Дует с Галена?", а тя вика: "Да, кой от тях?" йадсхгйадфхг salty bitch. Тя го публикува в инстаграм цялото на ИГТВ

  • Thanks 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа май е отслабнала, а на снимките от фотосесията изглежда брутално. Дано се завърне и мачка!

ОБАЧЕ какво е това неуважение към себе си. Ако всичко което каза за Кубрат е истина(че я бил и я карал на сила да имат дете), как може да е пак с него?!

Верно че и тя леко полудя последните години, но никой не заслужава подобно отношение и е редно да си намери по-добър.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Андреа май е отслабнала, а на снимките от фотосесията изглежда брутално. Дано се завърне и мачка!

ОБАЧЕ какво е това неуважение към себе си. Ако всичко което каза за Кубрат е истина(че я бил и я карал на сила да имат дете), как може да е пак с него?!

Верно че и тя леко полудя последните години, но никой не заслужава подобно отношение и е редно да си намери по-добър.

Гърдата и по голяма от главата баси...😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но на мен Андреа ми напълни душата. Много ми беше готино да я гледам усмихната и лигава. Пък и разговорният ѝ английски не звучи никак зле. Определено е много пъти по-добър от писмения ѝ. (ахъм, big kurva).

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Андреа е време да гръмне с нещо тип “Докрай”. Ще ги размаже!

На Оцко му мина времето. Аз искам нещо с латино ритми и последната чалгия на Георги Никол. Демек Пашев, той най ги докарваше.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

На Оцко му мина времето. Аз искам нещо с латино ритми и последната чалгия на Георги Никол. Демек Пашев, той най ги докарваше.

 

Искам Преса да направи песен от Оцко. Ще смаже!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, RumyanaFen каза:

Драганински и правеше по яки парчета както и на Елена също

Ако не беше Драганински, може би името Преслава едва ли щеше да има такава тежест днес. Той ѝ направи най-емблематичните песни.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Edna от най-яките ѝ песни на Печиту, брутално пеене и мелодия.
Според мен и един от златните ѝ хитове!

 

 

Тотално забравена, жалко песента е хубава и днес звучи актуално. 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Dislike 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

@stereoto_

Защо не монтираха клипа наново и не го качиха в YouTube канала на Планета?

Защото мангалите искат пари за нещо, което не са измислили и които няма да получат. Няма смисъл да се монтира наново, така или иначе не стана някакъв взривоопасен хит. 

  • Thanks 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, stereoto_ каза:

Тотално забравена, жалко песента е хубава и днес звучи актуално. 

Лесно може да я припомни на хората, ако я запее на някой концерт! А като гледам в коментарите има хора, които пишат, че все още я слушат. Наистина е страхотна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Лесно може да я припомни на хората, ако я запее на някой концерт! А като гледам в коментарите има хора, които пишат, че все още я слушат. Наистина е страхотна!

Едва ли може да я изпее по същия начин.. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете всичко, което правите, тази снимка ми оправи деня, искам я на картина, която да си закача на стената сега на момента !!!

https://www.instagram.com/p/CHpYJImjgt8/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...