Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

Само може да си отговориш защо за толкова време не е. 

Единствените към момента от поп-фолка, които могат да напълнят Арената са Азис, Преслава и може би Галена

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Единствените към момента от поп-фолка, които могат да напълнят Арената са Азис, Преслава и може би Галена

Нито 1 от тях не може. Единственият дето (ако го броим за чалга) според мен е Слави Трифонов и то с куку бенд. Преслава и  Галена в комплект. Азис също му трябва някой. И разбира се ГДК в комбо ще го направят без проблем. Може и ГИК, но при ДГК е 100% защото Г и Д имат големи фенски бази (ще домъкнат поне 2к хора) и К ще привлече нещо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Единствените към момента от поп-фолка, които могат да напълнят Арената са Азис, Преслава и може би Галена

Само и единствено Лили Иванова може, но съвсем се отклонихме от темата да🤣

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Единствените към момента от поп-фолка, които могат да напълнят Арената са Азис, Преслава и може би Галена

Нито Преслава, нито Галена биха го напълнили. Пияниците, които ходят по участията им няма да се мръднат за техен концерт. Я съберат по 2000 човека я не... 

Дори Деса, Кама, Глория и Ивана са с по големи шансове за поне половин зала впредвид, че имат истинска фен база от няколко поколения то не пишлемета. 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Нито 1 от тях не може. Единственият дето (ако го броим за чалга) според мен е Слави Трифонов и то с куку бенд. Преслава и  Галена в комплект. Азис също му трябва някой. И разбира се ГДК в комбо ще го направят без проблем. Може и ГИК, но при ДГК е 100% защото Г и Д имат големи фенски бази (ще домъкнат поне 2к хора) и К ще привлече нещо. 

Абе хора, Скандау я напълниха та имена като Азис, Преслава и Галена ли няма да могат?!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Абе хора, Скандау я напълниха та имена като Азис, Преслава и Галена ли няма да могат?!

Гаранция ти давам. Различен таргет им е. Виж Анелия как не успя, а Анелия по онова време беше гигант като тях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не арената, тогава НДК. Преслава и Галена имат най-много фенове и като нищо би я напълнили ако организацията е на ниво. Преслава може да привлече + хора заради живото пеене, а Галена заради шоуто което е предлагала на миналите концерти на Пайнер. Много ги подценявате.

Концертите на Пайнер бяха провали заради много причини. Първо слабата организация, второ участието на само 5-6 имена с истински хитове и 30 дъна итн итн...

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертите на Пайнер бяха провал, защото интереса към чалгата намаля. Това е й причината и турнетата да паднат. Там бяха основно най - хитовите, но пак не привличаше достатъчно хора. Възприятието е друго. И Анелия има 200 хилки в инста сигурно, но не успя зала 3 на НДК да напълни. Това трябва да ви покаже нещо.

@RumyanaFen за нея знаем със сигурност, че може. То там дори интрига няма :D 

преди 10 минути, RumyanaFen каза:

Само и единствено Лили Иванова може, но съвсем се отклонихме от темата да🤣

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия можеше да напълни някоя зала до 2010. След това настъпи една кардинална промяна в нея и много фенове се одръпнаха от нея. Да, почти всяка година има масов топ хит, но самата тя не предизвиква особен интерес като образ. 

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека погледнем реално: за момента от чистата чалга Азис е пълнил сектор на Васил левски, Глория има няколко големи концерта, Деса има концерт в Античния в Пловдив, и Ивана има в Пловдив. Това е, Софа в Арената е на подпори, заради шмекериите. 

Иначе Цура Янева може без проблем да покаже на Софа, как се возят братята към Арената и ще я напука по шевовете. Но говорим нали някой да си плати, не да му се плаща да ходи. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Анелия можеше да напълни някоя зала до 2010. След това настъпи една кардинална промяна в нея и много фенове се одръпнаха от нея. Да, почти всяка година има масов топ хит, но самата тя не предизвиква особен интерес като образ. 

Анелия изгуби фенската маса, която имаше преди 2010.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Качествените фенове на поп-фолка, онези, които имат интелект не ходят на концертите на Пайнер, заради имена като Теди Александрова, които имат 2 стойностни песни в цялата си кариера. 
През 2015 концертът на Пайнер в Арена не беше никак зле и хората не бяха малко.

Преслава с един хубав бенд и добра организация ще я напълни. Със сигурност ще се постарае и за някакво шоу дори и да не е толкова впечатляващо като това на Андреа и Галена.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави може да продаде Арена Армеец за 1 час. Проблемът при нас е, че толкова години е заклеймявана чалгата, че 80% от феновете публично няма да си споделят песен на Галена/Преслава и тн. Докато Слави е извън тази категория и наистина само той може да препълни Арената. 

Цеца напълни 2 поредни дни Арена Армеец, Миле, Драгана всички. Но с плейбеците и пошлотиите отблъснаха феновете. 

С удоволствие бих отишъл на концерт на Азис, Галя, Преса, Камелия, даже бях 2018 на годишнината на Веселина и Азис и особено Галена ме изненадаха мнооого приятно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gentleman. каза:

 

Принципно не е чак толкова напред, ама тук ги размаза всички почти без БИК. Направо се сра над тях, аз бях там и знам какво беше. Но само като Камелия ги подканваше, иначе ръцете не бяха чак толкова без тя да ги командори. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Принципно не е чак толкова напред, ама тук ги размаза всички почти без БИК. Направо се сра над тях, аз бях там и знам какво беше. Но само като Камелия ги подканваше, иначе ръцете не бяха чак толкова без тя да ги командори. 

И като че този концерт си остана най-добрият на Пайнер! И аз бях там и Кама тогава просто размаза.... 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, devotioner каза:

Слави може да продаде Арена Армеец за 1 час. Проблемът при нас е, че толкова години е заклеймявана чалгата, че 80% от феновете публично няма да си споделят песен на Галена/Преслава и тн. Докато Слави е извън тази категория и наистина само той може да препълни Арената. 

Цеца напълни 2 поредни дни Арена Армеец, Миле, Драгана всички. Но с плейбеците и пошлотиите отблъснаха феновете. 

С удоволствие бих отишъл на концерт на Азис, Галя, Преса, Камелия, даже бях 2018 на годишнината на Веселина и Азис и особено Галена ме изненадаха мнооого приятно.

Там съм и ще подкрепя и Преслава, и Галена. Със сигурност ще си заслужава!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ХУбави вицови си разправяте. Преса да направи концерт? Тва значи да се случат поне 2 невъзможни неща 

1) Тя да пее повече от 5 минути на живо 

2) Да си мръдне пръста да организира нещо 

или 

2А) Да се бръкне и да си плати на някой да и го организира

Иначе допускам че ако я спонсорират от някоя пицария и щракне няколко фотоса за Инцтаграма си, може и да я напълни. Хем ще почерпи, верно с чужда пица, но авантата си е аванта. 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

В едно заведение в Студентски съм, където пускат чалга и зад мен седи Адъм. Май му е много тъпо, че не пускат неговите 2 песни :D 

Ами щом е Адам без Ева, не върви! :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

В едно заведение в Студентски съм, където пускат чалга и зад мен седи Адъм. Май му е много тъпо, че не пускат неговите 2 песни :D 

После що има пандемия.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

В едно заведение в Студентски съм, където пускат чалга и зад мен седи Адъм. Май му е много тъпо, че не пускат неговите 2 песни :D 

Че тая никому неизвестна Тройница откога пък има две песни? По мойта сметка няма още и една, един дует и една троица две песни не правят ;) В най добрия случай пет шести, ама може и толкоз да не са :)

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...