Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хайде и аз да пусна двете ми най-любими песни на другата ми любимка освен Преслава - Глория! ❤️ Незаменими песни, перфектни клипове, прекрасна Глория!

 

 

  • Like 4
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , RumyanaFen каза:

Роксана - Кралица скоро както и нов албум.

Обаче все някакви дъна пускат песни с заглавие "кралица"..

 

  • Like 2
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

Глория си е имала яки и силни песни през годините. Ето тази никой не я забеляза. Факт е, че можеше да я заснеме като хората.

 

Тази песен, "За първи път" и "На чисто" бяха жестоки парчета, които заслужава клип. Нищо против тв версиите, но много ги налагаше в онзи период - даже я бяхме помолили да спре. Тя е мислила всяка песен да бъде реализирана някак и да се върти, което е ок, но според мен лично издържани тв версии са тези на "Обич моя" и на парчетата от 2015 г.

"На мъжете" е твърде сериозна и лична песен - наистина няма как да стане тоталният хит, сигурно само определени жени ще се видят в нея. Но е с интересен текст. Смело си беше по онова време да се пеят такива откровения. Като цяло "Благодаря" беше страхотен албум с мега тираж.

За мен е добре да има един клип в годината, но да е на ниво. Може да си го позволи, ако реши - доказвала го е с "Двойна игра", "Можеш ли да ме обичаш", "Вярвам в любовта", "До последната сълза", "Инсомния".

Иска ми се да помисли концептуално за проектите си, както го правеше преди. И аз знам, че пак ще дойде този момент. :) Просто жената сама се оправя за разлика от други. И да, екипът е много важен. Промяната също.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, PHILIPP PLEIN каза:

andreabulgaria-20201116-0.jpg

WTF? Това пък какво значи ся? 

преди 13 мин ⤵

https://www.instagram.com/p/CHpYJImjgt8/?igshid=zoe4uk8bbjjm

Снимала е реклама с Кубрат и Сакскобурготски. Вчера гледах и видеото, ама май го е изтрила, не го намирам? Какви Глории, какви Арии? Ето това е истинската Кралица - самият Цар й се подчинява!

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, PHILIPP PLEIN каза:

andreabulgaria-20201116-0.jpg

WTF? Това пък какво значи ся? 

преди 13 мин ⤵

https://www.instagram.com/p/CHpYJImjgt8/?igshid=zoe4uk8bbjjm

Дора да не е далтонистка? Че тая снимка ме навежда само на мисълта как като малка много е искала да се докара до Ариел от Малката русалка на Дисни, ма засега до докарва само до Урсула. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, PHILIPP PLEIN каза:

andreabulgaria-20201116-0.jpg

WTF? Това пък какво значи ся? 

преди 13 мин ⤵

https://www.instagram.com/p/CHpYJImjgt8/?igshid=zoe4uk8bbjjm

Рекламират водка, която дори я няма на снимката 😂 За пръв път виждам такава реклама 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Поздрав с този безспорен хит!

 

От мен пък поздрав с един нехит, но жесток трак, който има вече милионче в тубата:

Ясно е какви неща им се слушат на хората.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...